PDA

View Full Version : Търся наркотик ...



04-30-2007, 16:04
... който да ме вкара в т.нар. бед трип.
Изискването е да е лесно достъпно, а не да ми казвате някакви гъбки и ЛСД.

Примерно ми казаха, че може да се постигне с индииско орехче ...

teenkopele
04-30-2007, 17:15
Питай на някой плод-зеленчук. :smt005

Mimka_sweet
04-30-2007, 17:26
Сушена маруля

04-30-2007, 17:45
тъп си пич, не веществото те вкарва в 'бад трип' а собствената ти психика.
... и за кво ти е да се вкарваш в такова състояние, би ли ми обеснил?
'както и да е, номера не мина...'
:smt019
ключе за тая тема, ако бех мод.

Petkova
04-30-2007, 18:16
... който да ме вкара в т.нар. бед трип.
Изискването е да е лесно достъпно, а не да ми казвате някакви гъбки и ЛСД.

Примерно ми казаха, че може да се постигне с индииско орехче ...
Хах с индийското орехче те чакат близо 48 часа ерекция, болезнена...

Това го ползват затворниците като най-достъпен наркотик...

Бях го чела в енциклопедия на наркотиците... после ми казаха, че в действителност е така... след като го поемеш ако не го повърнеш след известно време се обезводняваш и пиеш адски много течности, и имаш 24-48 часова болезнена ерекция, а след като му отмине действието ужасни болки в очите... И в много от затворите се използвало от затворниците, защото било най-евтино...
До колко е вярно не знам...

warp
04-30-2007, 18:46
Искал наркотик, който да го докара до бед трип! ЛОЛ.

Това ми напомня за един познат, който се интересуваше от различни видове трева - такъв, от който да летиш, от който да ти става студено, от който да ти става смешно, тъжно.

Наркотиците са 90% психика и 10% химия. Химията има толкова общо с наркотиците, колкото имат ботаническите характеристики на елхите с Коледа.

04-30-2007, 19:05
iska toy... da nameri nekoj balama, kogoto da arestuwa utre, kato si 4uknat sre6ta ](*,)

ne na mene tiq oferti, samo 4enge move da e tolko TYP! :smt005 :smt012 :smt016

niGGa
04-30-2007, 22:07
Искал наркотик, който да го докара до бед трип! ЛОЛ.

Това ми напомня за един познат, който се интересуваше от различни видове трева - такъв, от който да летиш, от който да ти става студено, от който да ти става смешно, тъжно.

Наркотиците са 90% психика и 10% химия. Химията има толкова общо с наркотиците, колкото имат ботаническите характеристики на елхите с Коледа.
Приятеля ти е бил доста прав, просто не се е изказал както трябва. Това, че ти не си го разбрал нищо не значи.
До автора на темата:
изчакай гъбите да поникнат, ходи и си набери. Природата е еднаква за всички.

shivacheva
04-30-2007, 22:10
Офффф бахти тъпнята! :-& =; [-X

Tryptamine
05-01-2007, 08:49
Може да пробваш следните неща:
Датура
Беладона
Мандрагора
Или общо взето всеки делириант съдържащ атропин или скополамин в себе си. Е разбира се имай впредвид, че е много вероятно да завършиш в някоя болница или още по-зле, но не се притеснявай нали искаш бед трип!
Също така
Amanita Muscaria - или казано по родномо червена мухоморка... Е верно там психоактивните вещества са други - мусцимол и ibotenic acid. Пък може да случиш на такава, при която липсват за сметка на алкалоида мускарин, ама нали си търсач на силни усещания :twisted: .

Ако пък природните продукти не са твоята любима част може да се обърнеш към любимата фармацефтика.

Акинетон
Паркизан
ДХМ (има го в Демефана... и в други продукти де, ама в Демефана е без примеси на други вещества де могат да ти увредят организма)
Кетамин


Повечето от изброените са лесно достъпни. Разбира се самото намиране го оставям на теб, защото доста от тях са потенциално опасни за живота и липсата на иниацитива много често спасява хора като теб. Но ако все пак намериш се информирай стабилно преди това за дозировка и ефекти...

аптекар
05-25-2007, 08:30
Може да пробваш следните неща:
Датура
Беладона
Мандрагора
Или общо взето всеки делириант съдържащ атропин или скополамин в себе си. Е разбира се имай впредвид, че е много вероятно да завършиш в някоя болница или още по-зле, но не се притеснявай нали искаш бед трип!
Също така
Amanita Muscaria - или казано по родномо червена мухоморка... Е верно там психоактивните вещества са други - мусцимол и ibotenic acid. Пък може да случиш на такава, при която липсват за сметка на алкалоида мускарин, ама нали си търсач на силни усещания :twisted: .

Ако пък природните продукти не са твоята любима част може да се обърнеш към любимата фармацефтика.

Акинетон
Паркизан
ДХМ (има го в Демефана... и в други продукти де, ама в Демефана е без примеси на други вещества де могат да ти увредят организма)
Кетамин


Повечето от изброените са лесно достъпни. Разбира се самото намиране го оставям на теб, защото доста от тях са потенциално опасни за живота и липсата на иниацитива много често спасява хора като теб. Но ако все пак намериш се информирай стабилно преди това за дозировка и ефекти...


човече,колко демефан тряа да изпие6 за халцове?аз съм пил по половин шише,и само забивам,и отпадам..

Tryptamine
05-25-2007, 19:37
човече,колко демефан тряа да изпие6 за халцове?аз съм пил по половин шише,и само забивам,и отпадам..

Количество за съответния ефект:

Първо плато - 1.5-2.5mg/kg
Второ плато - 2.5-7.5mg/kg
Трето плато - 7.5-15mg/kg
Четвърто плато - 15-18mg/kg

Съдържанието на DXM във демефана е 3.42mg/ml.

Според тези факти лесно можеш да си сметнеш нужното количество, спрямо твоите килограми. Като за да имаш по-осезаем ефект трябва да се целиш съответно към второ плато и максимум трето.

Ако пък те мързи да смяташ хората от ентеоген-бг са се постарали да направят едно калкулаторче:
http://www.entheogen-bg.org/Entheogen/DXM
Препоръчвам ти да прочетеш тази статия, за да придобиеш основно понятие за какво става на въпрос... Ако пък ти се чете още и нямаш проблеми с английския спокойно може да хвърлиш поглед на:
http://en.wikipedia.org/wiki/Dextromethorphan
http://www.third-plateau.org/faq/dxm_faq.shtml
http://www.erowid.org/chemicals/dxm/dxm.shtml
http://leda.lycaeum.org/?ID=362

KiLLeR_InSTiNkT
05-25-2007, 19:56
Вземи боб и ще видиш после, ще се вкараш в невероятен бед трип - пърдене нон-стоп и издушаване на всички около теб... Кви са тея простотии? Вече не мога да ви разбера... Явно си падате мазо...

05-26-2007, 22:37
Zakakvo vuboshte mu kazvate razni gubi i prochie... tapaka utre shte ide i sha go vkarat v bolnicata shtoto e nacelil dvoinik.
Bad Trip iska... to psihonavtite gi e strah ot bad trip.. toq ako vleze v bad tripa ne go vijdam posle :)