PDA

View Full Version : Той ми каза 'не'



лил
04-30-2007, 17:25
Здравейте,значи от 6 месеца харесвам едно момче в началото той не ми обръщаше никакво внимание,но напоследък като съм някъде около него ме заглежда и ми се усмихва,но ние дори не се познаваме лично.Вчера с една приятелка се опитахме да се запознаем с него но той тотално ни отряза,един негов приятел ми каза че той не е много общителен дали в това не е проблема,или просто го е срам.А пък в момента когато искахме да се запознаем с него и беше ядосан,дали това е причината.Моля ви дайте ми съвет да се боря ли за него,или просто да го оставя. :smt009

Sidewinder
04-30-2007, 17:31
Мацка, някои мом4ета не си заслужават просто. Замисли се дали и той не е от тях.
Иначе, щом е бил ядосан... не е бил много подходящ момента.
Изчакай известно време... и виж как ще се развият нещата и пробвай пак ако искаш.

jim_beam
04-30-2007, 18:22
probvai pak kogato e v dobro nastroenie i ako pak te otreje mu tegli edna dalga :wink:

koalka
04-30-2007, 18:42
Опитайте пак, нищо не губите. :wink:

Nassgerrack
04-30-2007, 18:52
Той може да е бил ядосан ,но все пак не на теб. Някои по-горе казаха ,че не си заслужавал,ама не е така(ах таз пуста липса на опит). Забрави за тази случка,той едва ли ще те помни,понякога просто на човек не му е ден. Тъй че се пробвай с него отново.

Запомни ,че човек ,който не те познава не може да те намрази,може само да те отблъсне.Вторият път 100% ще е по-успешен ,така че опитай!

sun_flower
04-30-2007, 18:55
nali na etiket4etata s tombolite,kato iztrie6 i ne pe4eli6 pi6e-opitai pak

Buhtaaa
04-30-2007, 19:04
spri go i go pitai kak se kazva togava go napravih s edno momche koeto nito znam ot koet daskaly e nito nishto ... prosto v prodyljenie na godina az go vijdam po ulicata prihlasvah po nego :D:D

Presley
04-30-2007, 19:09
Ааа я стига! Ще драпаш до дупка! :-D Пробвала си само веднъж-т`ва не е нищо!Продължаваш и то усилено :smt016 :smt016 :smt016

djeini
04-30-2007, 19:10
Be vmesto da puska6 razni temi i da se 4udi6 kak da se zapoznae6 s nego da dogajda6 xaresva li te ili ne prosto deistvai zapoznai se s nego ,posle moje i na kafe da otidete.Kato samo si sedi6 i se 4udi6 dali e po4nal da te zaglejda ili puk ti se struva ni6to nqma da postigne6 taka :? .Razmurdai se malko i budi po samouverena.Aide kusmet :wink:

04-30-2007, 22:31
Не занм що някои жени се заблуждават 4е всеки един мъж би искал да се запознае с тях или дори нещо пове4е.
Не мислите ли 4е и ние може да имаме вкус
и вие понякога да не се вписвате в него??

или си мислите 4е дотолкова сме роби на нагона, 4е сме готови на вси4ко със всяка дето проявява интерес??
[-X :smt016

Питър
04-30-2007, 22:33
МИ аз да ли да ти кажа ма крава !

_[LiFe-StiLe]_F
05-01-2007, 00:03
ако наистина беше необщителен, то нямаше да смее да ти каже гък, да не говорим за "тотално отрязване" :lol: не бъди наивна и погледни истината в очите - той просто не те харесва и няма желание да ставате близки. в противен случей досега вече щяхте да се познавате

MoHuTo
05-01-2007, 00:03
Не занм що някои жени се заблуждават 4е всеки един мъж би искал да се запознае с тях или дори нещо пове4е.
Не мислите ли 4е и ние може да имаме вкус
и вие понякога да не се вписвате в него??

или си мислите 4е дотолкова сме роби на нагона, 4е сме готови на вси4ко със всяка дето проявява интерес??
[-X :smt016

Така си е.Въпреки всичко пробвай да се запознаеш с него - ако не стане...значи горния пост се отнася и за теб :wink:

Valserp
05-01-2007, 00:11
или си мислите 4е дотолкова сме роби на нагона, 4е сме готови на вси4ко със всяка дето проявява интерес??
[-X :smt016

Преди известно време имах разговор с две колежки, които си мислеха точно това.
В момента в който ми изръсиха подобна реплика почувствах остра и смразяваща болка в лявото полукълбо на мозъка си. Мисля, че всеки път като си говоря с тях губя голям брой мозъчни клетки.

05-01-2007, 01:05
Да го духа, щом те е отрязвъл веднъж да ходи на пазара.

Станчо
05-01-2007, 01:08
Ама Лиляно, бях ядосан на тебе точно, 'щото като дойде да ме заговориш и устата ти миришеше... Не ме заговаряй повече, че оня ден не можах да хапна нищо чак до вечерта, само зловонието на устната ти кухина ми беше в главата...... Харесваше ми, вярно, ама за паста за зъби или поне ДЪВКА не си ли чувала? Ай сектир, няма аз да те уча на хигиена.

LSD^Lady
05-01-2007, 02:22
Ем .... иди се запознай с него .... щом е било ядосано момчето явно не му е било до запознанства , а ако те отреже поне ще ти стане ясно дали има смисъл да се мъчиш , а ако се запознаете то ще се види кво ще стане ! успех

iLoveChocolate
05-01-2007, 07:51
еми пробвай да се запознаеш друг път, когато е весел с него. ако и този път стане така го зарежи.

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 08:06
Ама Лиляно, бях ядосан на тебе точно, 'щото като дойде да ме заговориш и устата ти миришеше... Не ме заговаряй повече, че оня ден не можах да хапна нищо чак до вечерта, само зловонието на устната ти кухина ми беше в главата...... Харесваше ми, вярно, ама за паста за зъби или поне ДЪВКА не си ли чувала? Ай сектир, няма аз да те уча на хигиена.

Изобщо не си оригинален и забавен..
Т1по к0п*ле багерист.. :smt011

BAYO
05-01-2007, 10:50
Пробвай пак. Но само още веднъж. Ако се окаже, че е пълен мизерник, искам дори и да не го поглеждаш [-X

lips_of_anegel
05-01-2007, 11:05
някои мом4ета наистина не си заслужават и така кат гледам май и той е от тях.тва е ли4но твоя преценка дали трябва да се бори6,кат не се познавате ли4но,знае6 ли поне нещо за него и изоб6то мисля 4е така 6е осъзнае6 сама дали трябва да се бори6 за него.помисли дали го познава6 поне от малко :-k :-k

лил
05-01-2007, 16:15
Еми аз знам много малко неща за него,знам само че кара скейт и чух слух че е наркоман но в последствие от негови приятели който са ми познати на мен разбрах че няма нищо такова.Преди бил голям женкар но откакто почнал да се занимава със скейт е имал само 1 момиче но вече от 8,9 месеца не ходят.Каза ха ми също че е забавен но просто тази негова реакция ме учуди,затова реших да споделя с вас че може и вие да сте имали подобен случей.

alkobalko
05-01-2007, 16:27
Ако наистина толкова много искаш да се запознаеш с него опитай пак, не губиш нищо. Може наистина да не е бил на кеф. Ако и следващия път се държи по същия начин е най-добре да го забравиш. Няма смисъл да се занимаваш с човек, който се прави на недостъпен.

BWald0rf
05-01-2007, 16:33
Няма смисъл да се мъчиш с него според мен.Ако се осъзнае колко грубо се е държал той сам ше дойде при теб.Ако не-не е единствен в крайна сметка ;)