PDA

View Full Version : Иде ми да се гръмна ...



04-30-2007, 18:14
Мн харесвам едно момиче,но не знам какво то изпитва към мен.Защо ли?Ами защото например един ден си правим намеци и си пишем по 20 смс,а па друг ден като и пиша СМС не ми отговаря или като ми отговаря някфо скапано с което показва че не иска да й пиша повече и тфа се повтаря почти постоянно. Понякога когато е от вечерите когато си пишем мн и аз я попитам за среща,тя веднага ми отказва,не ми отказва директно де,намеква ми и спира да пише.В даскало ми дава да я разтривам като не й пука за бъзиците и коментарите на някои идиоти от класа,а някое друго междучасие като отивам да си говорим ми казва "махни се сега,имам работа после ще си говорим" и тфа също се повтаря мн често (е не със същите случки ма схванахте кфо иам предвид) около 20 човека мислят че ме харесва,но като я питам "приятелски" кого харесва (не питам дали харесва мен) тя ми казва че се колебае но не ми казва за кого се колебае ...

************************************************** ****

Така де,моля ви кажете ми какво може да значи написаното по горе,какво могат да значат и показват действията й...

04-30-2007, 18:19
ot pro4etenoto moga da ti kaja 4e tq samo si igrae s teb ako naistina ima 4uvstva kam tem ostavi q nqkolko dena na mira i ako tq re6i da te potarsi togava ako ne pravi si izvodite


P.S ti na kolko si tq na kolko e

bungle
04-30-2007, 18:22
Ееееех, пак се лигавите.
Вземи я целуни някой път. Ако отвърне на целувката - всичко е ОК. Ако ли не - да си гледа работата. Не може така да те разиграва!
Всъщност , много е възможно самата тя да е объркана и да не знае какво иска.

Наистина, по-добре я остави за ден-два без да и обръщаш НИКАКВО внимание. Сигурно ще ти е трудно, но си заслужава.

nencuHka
04-30-2007, 18:26
Не осъзнавам сериозността на темата...

Земи се гръмни тогава :smt070

sasho_metallico
04-30-2007, 18:32
Грешката ти е още от заглавието на темата. Грешиш в това, че твърде много ти пука. За нея ти може да си поредния, с който си пише. По всичко личи, че си в категория 'too much available' (разбирай 'твърде лесен'), момичетата не обичат такива момчета.
Дано да ме разбра ;]

koalka
04-30-2007, 18:44
Направи нещо по-така...не само със смс-и.Примерно я покани на среща-така не може да увърта, а трябва да ти даде директен отговор.Ако ти откаже-спри да я търсиш и ще види как ще почне да тича след теб. :wink:

sun_flower
04-30-2007, 18:54
ostavi q izvestno vreme da se seti kakvo iska

Iv4eTy
04-30-2007, 19:08
Както казаха и преди или ти се лигави или просто и изглеждаш лесен. Остави я за известно време ако има чувства сама ще те потърси, а ако не го направи значи няма смисъл да се занимаваш!

Valserp
04-30-2007, 19:10
Ми ти продължавай да й се натягаш и да й досаждаш, пък да видим тя докога ще те изтърпи.

Не - бъди - лепка.

Presley
04-30-2007, 19:15
Еми или спри да и се натягаш или действай дет се вика -НАПРАВО :-D
Ааааа и не вэимай работата толкова на сепиоэно ,щото кой энае с коко още такива като тебе си пише СМС-и :smt005

My_Way
04-30-2007, 19:16
Еми или спри да и се натягаш или действай дет се вика -НАПРАВО :-D
Ааааа и не вэимай работата толкова на сепиоэно ,щото кой энае с коко още такива като тебе си пише СМС-и :smt005
Тая навърта е*си сметката :-D

Presley
04-30-2007, 19:21
Еми или спри да и се натягаш или действай дет се вика -НАПРАВО :-D
Ааааа и не вэимай работата толкова на сепиоэно ,щото кой энае с коко още такива като тебе си пише СМС-и :smt005
Тая навърта е*си сметката :-D
И после ше има ``Ох мами..`` :smt005

SaSeTo
05-01-2007, 06:44
Както казаха и преди или ти се лигави или просто и изглеждаш лесен. Остави я за известно време ако има чувства сама ще те потърси, а ако не го направи значи няма смисъл да се занимаваш!

Точно така .. време е да я оставиш да вземе решение :-)

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 06:53
Ееееех, пак се лигавите.
Вземи я целуни някой път. Ако отвърне на целувката - всичко е ОК. Ако ли не - да си гледа работата. Не може така да те разиграва!
Всъщност , много е възможно самата тя да е объркана и да не знае какво иска.

Наистина, по-добре я остави за ден-два без да и обръщаш НИКАКВО внимание. Сигурно ще ти е трудно, но си заслужава.

С1гласен с1м, няма какво да кажа..

djeini
05-01-2007, 07:10
Направи нещо по-така...не само със смс-и.Примерно я покани на среща-така не може да увърта, а трябва да ти даде директен отговор.Ако ти откаже-спри да я търсиш и ще види как ще почне да тича след теб. :wink:
Suglasna

iLoveChocolate
05-01-2007, 07:38
или се гаври с теб или незнае кво иска

BAYO
05-01-2007, 12:15
или се гаври с теб или незнае кво иска

А кво ще кажеш за комбинацията 2в1. Хем се гаври, хем нзн кфо иска => тъпо парче к*рабийка :evil: