PDA

View Full Version : Skype tekst



ASDF4321
04-30-2007, 19:53
abe gledam nqkoi hora si praqt otstrani(v balon4eto) tekstove s razli4en shrift i cvetove dori vidqh na 1 deto se smenqha dumite avtomati4no i prili4ashe neshto podobno na reklama...ta vaprosa mi e nqkoi ot vas znae li kak stava? :) 10x predvaritelno

04-30-2007, 19:55
m da i az vidqh v balon4eto pi6at s razli4ni cvetowe ako nqkoi znae kak da kaje plSS

04-30-2007, 20:01
dynamic_mood.exe :wink:


|ma3x|RaZgRaD.TeAm.#AwP_MaSTeR#PsIhO-MaN

04-30-2007, 20:05
bi li poqsnil malko kakvo zna4i tova i kak da go izpolzvame

04-30-2007, 20:10
как да го полвате... ми като си я изтеглиш ще си поиграеш малко за да разбереш как става ! Всичко си пише там (у)

|ma3x|RaZgRaD.TeAm.#AwP_MaSTeR#PsIhO-MaN

04-30-2007, 20:20
izteglih si go mood-a ama ne6to ne vijdam kade da smenqm cvetovete
:/

DeXtRoFeR
05-01-2007, 07:44
Аз си знаех че не трябва да се обаждам :D
Значи най-лесния и прост начин е:отваряш програмата Micrososft Office Word и там можеш да пишеш и сменяш шрифта и цветовете.И след това даваш Copy на това което искаш да ти пише в балончето,отваряш мод-а и даваш Paste.

Th3MaN
05-02-2007, 11:55
Теглиш си Pamela for skype

05-02-2007, 17:59
pffff, s tva pamela mn slojno stava! Pls, kaji kak se pravi, 6toto mn go ru4kah i taka i ne razbrah kak...pi6e mi ne6to za nqkvi zvuci....

05-02-2007, 20:05
KAK DA GO MODIFICIRAM
dawa mi nekfa greshka ;( pomogneteeeee

Bisollini
05-03-2007, 08:09
:D ne e za seki Moda ostaite ako ne mojete .takmo 6e sem po-malko teq deto go iame

05-03-2007, 12:39
Mn si zle... kato nqq kazwash pone ne drazni ostanalite
ae nqkoi dobra dusha da kaje kak se modificira

NF_D
05-03-2007, 13:38
Ами просто влизаш в скайп.ком и трябва да има една програма ПАМЕЛА.Дърпаш я и си готов :)

05-03-2007, 19:32
1-во трябва да си дръпнеш програмката Памела и след това за да си направиш в балончето текст ,който да ти мига,да е цветен и тн. влизаш в Памела: инструменти=>редактор на настроения , и след като си написал това,което желаеш да ти е ж балончето отдолу има изброени няколко неща:фаил,изчисти настроенията,skype.Кликваш върху skype и избираш-установи настроение- и то автоматично ти се появява на skype (по точно в балончето).Аз така правя и ми се получава дано съм ви помогнала

gotinata_kiss
05-03-2007, 19:34
1-во трябва да си дръпнеш програмката Памела и след това за да си направиш в балончето текст ,който да ти мига,да е цветен и тн. влизаш в Памела: инструменти=>редактор на настроения , и след като си написал това,което желаеш да ти е ж балончето отдолу има изброени няколко неща:фаил,изчисти настроенията,skype.Кликваш върху skype и избираш-установи настроение- и то автоматично ти се появява на skype (по точно в балончето).Аз така правя и ми се получава дано съм ви помогнала.

NF_D
05-03-2007, 19:41
1-во трябва да си дръпнеш програмката Памела и след това за да си направиш в балончето текст ,който да ти мига,да е цветен и тн. влизаш в Памела: инструменти=>редактор на настроения , и след като си написал това,което желаеш да ти е ж балончето отдолу има изброени няколко неща:фаил,изчисти настроенията,skype.Кликваш върху skype и избираш-установи настроение- и то автоматично ти се появява на skype (по точно в балончето).Аз така правя и ми се получава дано съм ви помогнала.

Според мен темата се изчерпа-може !!!КЛЮЧ

Bisollini
05-03-2007, 20:03
svalqsh si Mod-a pishesh ne6to si davash cukash na space posle display i posle hide
i si tip top

05-13-2007, 15:13
1-во трябва да си дръпнеш програмката Памела и след това за да си направиш в балончето текст ,който да ти мига,да е цветен и тн. влизаш в Памела: инструменти=>редактор на настроения , и след като си написал това,което желаеш да ти е ж балончето отдолу има изброени няколко неща:фаил,изчисти настроенията,skype.Кликваш върху skype и избираш-установи настроение- и то автоматично ти се появява на skype (по точно в балончето).Аз така правя и ми се получава дано съм ви помогнала.

Problemaciika
05-14-2007, 11:57
1-во трябва да си дръпнеш програмката Памела и след това за да си направиш в балончето текст ,който да ти мига,да е цветен и тн. влизаш в Памела: инструменти=>редактор на настроения , и след като си написал това,което желаеш да ти е ж балончето отдолу има изброени няколко неща:фаил,изчисти настроенията,skype.Кликваш върху skype и избираш-установи настроение- и то автоматично ти се появява на skype (по точно в балончето).Аз така правя и ми се получава дано съм ви помогнала.

Ee dobre vsi4ko e OK ama ve4e to4no da prikliu4a tam dolu tezi otmetki Fail...iz4isti nastroenieto .. i skype... Pyrvite 2 mi gi dava a samo skype.. ne mi se otmqta ili nz kak da go kaja stoi sivi4ko takova i ne moga da cykna na nego a6to0 ? :S

laydi_Kroft
05-15-2007, 16:07
затвори програмата.като я пуснеш пак дай винаги да позволява скайп и няма да ти е сиво :):)

laydi_Kroft
05-16-2007, 11:45
аз с памелата направих цветен текст ама искам и движещ се :P и той ли е през памелата или от другаде?

а мигащ как се прави???плс кажете...а може ли движещ се цветен??

gotinata_kiss
05-25-2007, 18:23
Значи в Памела има тази опция текста (или отделна дума) да мига(движи),дали ще е цветен вие си преценявате!!!Когато напишеш текста в редактора на настроения, първо го маркираш и след това избираш Blink.Toва е,дано съм помогнала!!!!