PDA

View Full Version : Стриптийз



04-30-2007, 21:03
Такаааам..скоро идва рождения ден на приятеля ми и много искам да му направя някоя изкушителна изненадка :D От близо 8 месеца сме заедно,но все още не съм му правила стриптийз и си мисля,че поводът този път си го бива :-k Макар,че няма да откажа и други идеи за подобна изненадка..ноо все пак въпросът ми е как трябва да протече самия танц..и как ще бъде най-възбуждащо за него... :-k За музика съм мислила..може би Justify my love или Joi - Lick..Но съм малко затруднена с това какво точно трябва да правя...да го завържа примерно за стол и да не му позволявам да ме докосва..или нещо по-различно..? :-k Сигурна съм,че бая момичета тук са правили стриптийз,а от друга страна на много момчета са им правили :-D Та..моля,помагайте :smt110 :smt118

BigStar
04-30-2007, 21:08
pravq striptiz na gadjeto si redovno..i vseki pat e razlichen....shtom shte og pravi6 za parvi pat...ti predlagam da ...go nakarash da sedne na stol...i v nikakav sluchai ne mu pozvalqvai da te pipa po vreme na tanca....tancuvai..bavno..i sablichai drehite si malko po malko...kolkoto po bavno go pravish tolkova po interesno shte mu bade i tolkova po vazbujdasto shte bude....po temata sas sex nqmam mnogo golqm opit no,..za striptiza znam...

donc
04-30-2007, 21:09
ами може да ти дам съветче
значи може да се поупражнявш на стол и се върти като клипа на пусикет долс-ботънс...ако може да паднеш, по-добре недей, щото ефекта ще е никакъв
ами стой на близко, може да го завържеш, но да може да се отвърже и сам
не трябва да пипа
и внимателни и бавни движения-това е важното, няма значение какво ще правиш, важно е да има грация

Edna`Ot`Vsichki
05-01-2007, 07:44
Ами и аз бих ти казала да не му давасх да те пипа .. се пак целта е да го възбудиш максимално и да го накараш да те желае все повече и повече.. а може и също така когато вече си свалила всички дрехи да го дръпнеш при теб на "дансинга" и да се търкаш в него НО БЕЗ ЦЕЛУВКИ .. докато не решеш че вече искаш да правите секс де.. :smt005 но ТИ трябва да решиш кога [-X Айде успехчета и после да кажеш как е минало :mrgreen:

Ice_Queen_
05-01-2007, 08:40
Има една стрийптиз аеробика на Кармен Електра.НАйстина има мн хубави и ..сластни движения.Един юзър от форума ми я препоръча и мога само да я разцелувам,тя си знае ; ) :smt008 :smt008 :smt008 . Но не съм я пробвала още.
Също може да го завържеш и да си купиш сметана и ...да .. :roll:

artilerista_vlad
05-01-2007, 08:58
идеята ти определено мн ми допода. надявам се той да го оцени. като момче мога да ти кажа че движенията нямат кой знае какво значение за нас. слушай музиката и се движи в такт с нея. не се събличай прекалено бързо за да му е интересно по-дълго време. определено не му давай да те докосва, за да го побъркаш максимално (поне на мен така ми действа).
п.п. определено обаче бих те посъветвал да не прекаляваш със стрийптиза, за да не се разочароваш от продължението.
НБ! каквото и да става не се притеснявай !!!!!!!!!!

SuN4o_F
05-01-2007, 09:28
Има една стрийптиз аеробика на Кармен Електра.НАйстина има мн хубави и ..сластни движения.Един юзър от форума ми я препоръча и мога само да я разцелувам,тя си знае ; ) :smt008 :smt008 :smt008 . Но не съм я пробвала още.
Също може да го завържеш и да си купиш сметана и ...да .. :roll:
dai link pls.. ili da ti kaja skype da prati6 ? :) misi predvaritelno

morgana
05-01-2007, 11:06
Има една стрийптиз аеробика на Кармен Електра.НАйстина има мн хубави и ..сластни движения.Един юзър от форума ми я препоръча и мога само да я разцелувам,тя си знае ; ) :smt008 :smt008 :smt008 . Но не съм я пробвала още.
Също може да го завържеш и да си купиш сметана и ...да .. :roll:
dai link pls.. ili da ti kaja skype da prati6 ? :) misi predvaritelno

I az iskam! PLS! [-o< [-o< [-o<

lo_flo
05-01-2007, 11:11
С риск съфорумците ми да ме оплюят,няма да се съглася с тях!Аз лично също обичам стриптийза,даже си имам и любима песен,на която го правя и това е на Scorpions-Rock you like a hurricane!Аз лично обичам по-динамичното развитие на нещата,както и приятелят ми!Жената някак си влиза в ролята на подивяло зверче от джунглата,а мъжът е този,който ще я опитоми.Танцът е много динамичен,а свалянето на дрехите е едва ли не разкъсващо!Ефектът е поразителен,но всичко си зависи от двойката!

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 11:24
Една романтична вечер между двамата е идеалния подар1к за него... в смис1л поне така мисля ( щото за мен си е ) ....
Какво по-хубаво има от това да прекараш рожденият си в прегр1дките на любомия човек..

malka_sladuranka
05-01-2007, 11:33
Има една стрийптиз аеробика на Кармен Електра.НАйстина има мн хубави и ..сластни движения.Един юзър от форума ми я препоръча и мога само да я разцелувам,тя си знае ; ) :smt008 :smt008 :smt008 . Но не съм я пробвала още. Хм...аз пък от нея не останах особено доволна. :-k :-k

sh3_1s_7h3_0n3
05-01-2007, 12:03
Има една стрийптиз аеробика на Кармен Електра.НАйстина има мн хубави и ..сластни движения.Един юзър от форума ми я препоръча и мога само да я разцелувам,тя си знае ; ) :smt008 :smt008 :smt008 . Но не съм я пробвала още. Хм...аз пък от нея не останах особено доволна. :-k :-k

що, бе? готино е... има интересни движения..а и само като аеробика от време на време да гледаш и да правиш... идеално 8)

http://www.arenabg.com//details.php?id=22235