PDA

View Full Version : секса без презерватив



nqkoi 23456
04-30-2007, 22:26
кажете своето мнение

puhkav_mecho
04-30-2007, 22:36
naposledyk mi e mnogo lubopitno kakvo e use6taneto, no vse o6te ne iskam da probvam, ne 4e nqmam dowerie na moita polovinka :smt008 , no me e strah da ne se iztyrva...

Sunny_stz
04-30-2007, 22:37
Не го одобрявам това ,първо ,защото има много болести и второ поради нежеланата бременност.Ако двамата партнъори са от много време заедно и се познават добре ,може да пробват,но не трябва да се рискува....

danitoo666
04-30-2007, 22:38
oprincip e po qko no riska e golqm :-)

shadow4e
04-30-2007, 22:42
Какво точно питаш за мнението за секс без предпазване от бременност или просто за усещането "на/голо"?

Аз с презерватив съм го правила 3 пъти и не беше приятно, без е 100 пъти по-хубаво като усещане.
А ако въпросът е без да се пазим, случвало сее 15-тинна пъти, но винаги ни хваща шубе и на 3-4тата минута спираме. Усещането е страхотно, вдига се адреналинът /поне при нас/, ама след последният път съм се зарекла никога повече :)

mad_dog
04-30-2007, 23:10
shadow4e. Въпрос, караш на хапчета за планова контрацепция ли? Защото и в други постове прочетох че караш на хапчета и си редовна в секса. Въпросите ми са... На какви хапчета караш? Много по-хубаво ли е без презерватив(или така нареченото "на голо")? Идо колко са безопасни тези хапчета, чета по сайтове 99,9%... но да знам все пак и от потребител. O:)

shadow4e
04-30-2007, 23:33
Ми не не см на такива :) Ползвам вагинални таблетки на Фарматекс :) Наморяш таблетката и поставяш /момчето поставя :)/. Убиват сперматозоидите. Аз лично съм много доволна, гадно е само че се чака 10 минути да се разтвори, а и с тях не смея да свърши в мен. Някои, които ги ползват дават на приятелите си, но нас ни е страх.

Аз почнах да ги ползвам, защото се скъса презерватив и пих Постинор, след което настъпиха усложнения и гинекологът каза оттук натам никакви презервативи, за да не стане пак така. Адски съм му благодарна /и приятелят ми също :-D / разликата без презерватив за мен е огромна!

mad_dog
04-30-2007, 23:37
Хм, благодаря.
Питам защото имам желание за секс без презерватив, и моята приятелка също. Но и двамата ни е страх. Спрял съм се на Постинор, но може да има странични ефекти и не е 100% сигурно, затова още се чудя и мая. Но иначе предполагам ще е 100 пъти по-хубаво "натурално". Без разни гуми да ни разделят. :)

shadow4e
04-30-2007, 23:48
Пуфф, пич, ти си луд. Как ще я караш да пие Постинор. Аз имам такива проблеми, защото се скъса презервативът и нямаше как. Въпросната случка беше преди 1 год и половина. Получи ми се менструация от 25 дена, която трябваше да се спира с нови лекарства. Дори сега страдам заради грешката преди толкова време, последните два месеца ми закъснява менструацията с по 15-16 дена, което е много лошо.
А ти искаш твоята да я тъпчеш доброволно само заради едното удоволствие.

Постинорът струва към 11 лв и е за един единствен път, когато стане грешка, а тези които аз използвам са 8 лв и се прави 12 пъти секс с тях и са си за редовна употреба. Просто не свършвай в нея.

Докато ползвахме още презервативи все треперех да не се скъса, а сега вече това изчезна и съм адски спокойна и сексът също е по-хубав така.

mad_dog
04-30-2007, 23:54
А, фанах те сега да обясняваш! :) Аз за това не искам Постинор защото имало странични ефекти, и не искам да я тровя... обясни ми за тези които ти ползваш, моля те. Кога? Как? Преди? След? Много ще ти бъда благодарен, защото не искам да я тормозя "за едното удоволствие", обичам я прекалено много. :smt008 :smt049

shadow4e
05-01-2007, 00:12
Утре ще ти обясня, че сега лягам.



А другите, слагайте презервативи, као нямате редовни контакти, защото болестите на никой не прощават.

mad_dog
05-01-2007, 00:15
Благодаря, че се занимаваш.
Аз... си ползвам презервативче, полезно е чувам :-D . И другите, надявайте каските и в атака! Хе-хе, шегувам се, правете любов хора, ама и мислете.

krem4et0
05-01-2007, 06:43
От около 2 месеца правим секс без презерватив предимно. Аз обаче съм на противоцзачатъчни. въпреки това той не свършва в мен. за мен разлика няма-даже така ме боли малко повече. Изобщо не мога да разбера кога е без и кога със презерватив, ако не го видя. за него разлика има, но му казах, че до средата на месеца ще се радва на това удоволствие. После мисля да спра противозачатъчните за малко и изобщо да не му минава тази идея през главата!

Jose
05-01-2007, 06:52
Еми усещането е много по-различно много по-хубаво абе всичко е "по-", само момчето ттрябва да се усеща на време, защото иначе ..... постинпри мостинори а у,пък имат странични ефекти и е кофти за момичето. :-D

koalka
05-01-2007, 06:57
Нямам нищо против секса без презерватив, но само ако е с други презпазни средства, защото по този начин има вероятност да се забременее.Вероятността, ако не свършва в теб е малка, но не искам да се тормозя излишно, което ще се случи.
Може би разлика в усещането има, но за сега ние си го правим с презерватив, пък по-нататък ще видим.

_crazy_baby_
05-01-2007, 08:36
e nai riskovaniqt na4in za zabramenqvane i za mnogo bolesti predavani po polov put da ne zabravqme i nai strashnata ot vsichki tqhspin!!!!!!!!!

Glezanka
05-01-2007, 08:48
Mai az sum nai bezrasudnata tuka ... s fr mi ne izpolzwame kondomi,no ne piq i protiwozachatychni,ne slagam sweshtichki ili kakwoto i da e bilo.

LannyBarbie
05-01-2007, 09:25
без презерватив е много по готино.. \:D/ но все пак трябва да сме предпазливи особено ако не познаваме човека мн мн добре :)

SneJna_
05-01-2007, 09:40
s pritelq mi pravim seks bez prezervativ i e 100000000 pati po-hubavo.ne piq nikakvi hap4eta i t.n prosto ne svar6va v men a izvan men i maika mi e aku6erginekolog i e bezopasno.no vrazkata mi e ve4e dve godi6na

DarkAngelOfHope
05-01-2007, 09:44
без презерватив е по-яко ... моята приятелка пие противозачатъчни за да не се притесняваме ... и съм свършвал в нея без да има проблем

miloto_girl_4e
05-01-2007, 10:22
Бих го пробвала едва, когато мина на противозачатъчни .. а има време :P

lo_flo
05-01-2007, 11:22
shadow4e. Въпрос, караш на хапчета за планова контрацепция ли? Защото и в други постове прочетох че караш на хапчета и си редовна в секса. Въпросите ми са... На какви хапчета караш? Много по-хубаво ли е без презерватив(или така нареченото "на голо")? Идо колко са безопасни тези хапчета, чета по сайтове 99,9%... но да знам все пак и от потребител. O:)


А защо не накараш приятелката ти да взима орална контрацепция,т.е противозачатъчни хапчета,които се пият през устата всеки ден,а не си ги пъха някъде си :) Много по-удобно е,отколкото този начин.Аз лично пия Регивидон вече година и 2 месеца и съм супер доволна!

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 11:32
Ако партньор1т е опитен и знае какво прави защо не ?

05-01-2007, 11:54
Пуфф, пич, ти си луд. Как ще я караш да пие Постинор. Аз имам такива проблеми, защото се скъса презервативът и нямаше как. Въпросната случка беше преди 1 год и половина. Получи ми се менструация от 25 дена, която трябваше да се спира с нови лекарства. Дори сега страдам заради грешката преди толкова време, последните два месеца ми закъснява менструацията с по 15-16 дена, което е много лошо.
А ти искаш твоята да я тъпчеш доброволно само заради едното удоволствие.

Постинорът струва към 11 лв и е за един единствен път, когато стане грешка, а тези които аз използвам са 8 лв и се прави 12 пъти секс с тях и са си за редовна употреба. Просто не свършвай в нея.

Докато ползвахме още презервативи все треперех да не се скъса, а сега вече това изчезна и съм адски спокойна и сексът също е по-хубав така.Шадоуче,ще обясниш ли какво е това което пиеш(както каза от 8 лева)как се казва...нещо :D мерси предварително

Loriena
05-01-2007, 18:55
С презерватив, дори да е от ония дето се водят сенситив, се губи цялостното усещане за партньора ти. Друго си е без презерватив - усещането е невероятно и много по-хубаво. Аз лично обаче не бих позволила на приятеля си волността да не използва гумичка, ако му нямам доверие, но ако съм с него достатъчно време, че да го познавам и да му вярвам, то тогава - без презерватив.

nemepoznava6
05-01-2007, 19:01
Seksa bez prezervativ vodi do :arrow: :smt010 :smt010 :smt010

bungle
05-01-2007, 19:20
s pritelq mi pravim seks bez prezervativ i e 100000000 pati po-hubavo.ne piq nikakvi hap4eta i t.n prosto ne svar6va v men a izvan men


Да, и ние така. Много по-готино е. Усещането е много по-добро.

kesperte
05-01-2007, 19:54
без презерватив е по-яко ... моята приятелка пие противозачатъчни за да не се притесняваме ... и съм свършвал в нея без да има проблем
:arrow: какви хапчета пие ? :)

Котарана
05-01-2007, 20:20
Ами без презерватив е много по гот отколкото със.Чесно да си кажа вече съм забравила какво е това преерватив и какво е усешането с него.Не пия никакви противозачатъчни не ми се трови с тях.Луда работа :)

shadow4e
05-01-2007, 20:20
А, фанах те сега да обясняваш! :) Аз за това не искам Постинор защото имало странични ефекти, и не искам да я тровя... обясни ми за тези които ти ползваш, моля те. Кога? Как? Преди? След? Много ще ти бъда благодарен, защото не искам да я тормозя "за едното удоволствие", обичам я прекалено много. :smt008 :smt049

Таблетката се намокря с малко вода и се поставя във влагалището. Изчакват се 10 минути да се разтвори и вече може да започвате. Ние лично си правим любовната игра, после поставяме таблетката ...10 минутки му правя френска и започваме със същинската част. Това е всичко. Купуват си се от аптека.

Съветват те да започне хормонална контрацепция, което също е одачен вариант, но когато стане на 18, а не сега, когато още се развива.

krem4et0
05-01-2007, 20:26
Защо само аз не забелязвам разлика бе мацки?

ProstoAz
05-01-2007, 20:29
s pritelq mi pravim seks bez prezervativ i e 100000000 pati po-hubavo.ne piq nikakvi hap4eta i t.n prosto ne svar6va v men a izvan men
Да, и ние така. Много по-готино е. Усещането е много по-добро.
Присъединявам се. :)
Излязохме много безотговорни, пфууу. #-o

shadow4e
05-01-2007, 20:31
Кремче, радвай се, че ти е готино и с презерватив, само печелиш от това :) Аз с презерватив почти нищо не чувствам.


И аз съм го правила 15-тина пъти без предпазни средства, ама два път ми закъсня с по 2 седмици и ..... Повече няма :) Ще си чакам 10 минути :)

mad_dog
05-01-2007, 20:37
Shadow4e, име на тия хапове, и малко инфо. А ако не ти се занимава... ще потърся в нета. Благодаря предварително.

shadow4e
05-01-2007, 20:47
Вагинални таблетки на фирмата Фарматекс. Какво повече искаш да знаеш, аз всичко казах :)

mad_dog
05-01-2007, 20:53
Ахъм, намерих в интернет. Благодаря за отделеното внимание, sorry ако сам бил досаден. :)

Sexapilna_kukla
05-01-2007, 20:59
Аз съм "ЗА" секса без презерватив, защото усещането е много по готино, но разбира се не да го практикуваш с непознати, защото не знаеш какви болести могат да ти лепнат :roll:

mad_dog
05-01-2007, 21:07
Аз досега не сам практикувал без, но и двамата с приятелката ми имаме желание, затова разпитвам, и хванах тази тема да гоня съвети. Мисля че разбрах каквото трябва но все още малко confuse :). Но с препоръчаните ми от shadow4e хапчета + еякулация извън любимата.. сигурността е повече от 100%, :)
Ако някой иска да препоръча нещо друго, смело!

krem4et0
05-02-2007, 06:00
Кремче, радвай се, че ти е готино и с презерватив, само печелиш от това :) Аз с презерватив почти нищо не чувствам.


И аз съм го правила 15-тина пъти без предпазни средства, ама два път ми закъсня с по 2 седмици и ..... Повече няма :) Ще си чакам 10 минути :)
Кой казва, че ми е готино? На мен самият акт не ми е особено готин, защото доста си ме боли :lol:

krem4et0
05-02-2007, 06:02
Аз досега не сам практикувал без, но и двамата с приятелката ми имаме желание, затова разпитвам, и хванах тази тема да гоня съвети. Мисля че разбрах каквото трябва но все още малко confuse :). Но с препоръчаните ми от shadow4e хапчета + еякулация извън любимата.. сигурността е повече от 100%, :)
Ако някой иска да препоръча нещо друго, смело!
Противозачатъчни. Нещо доверие на тези работи нямам за това-хапчета!!!!

`Death`Whore``
05-02-2007, 06:17
Ако почти винаги боли, е нормално да не обръщаш внимание на това дали е с презерватив или не...разлика има, друго си е пенисът, който е направен да влиза там, а не някаква гума...

krem4et0
05-02-2007, 06:22
А и удоволствие изпитвам, но то не зависи дали е с или без презерватив, а от моментното ми състояние. За гаджето-разлик има, ама за мен е пренебрежима.

mad_dog
05-02-2007, 07:53
И аз засега на презервативи си карам, но искам и да пробвам без... но естествено с някаква друга защита, не ми се става татко. :)

LetiCherry
05-02-2007, 08:08
Ами аз не съм пробвала без, ама ми се иска...Ако го направим оба4е 6те е с други предпазни средства, за6тото пих веднъж Постинор и оттогава цикълът ми е тотално объркан... :roll:

SINDEL
05-02-2007, 08:40
Ами правим го понякога, но пък 4естно казано мене ме е шубе и рядко се слу4ва. Ина4е и аз мноооооого пове4е ми харесва без, просто усещането е тотално разли4но..

Хм, тва дето Шадоу4ето го каза за тези вагинални таблетки е интересно.. Някак си не ми се ще да се блъскам с хормони, колкото и да казват как били абсолютно безвредни тея противоза4атъ4ни.. така 4е може би ще да пробваме този вариант..
А за тези, които са ползвали такива таблетки - не ти ли е някво супер гадно докато се разтворят? Представям си го много болящо и щипещо.. :roll:

DarkAngelOfHope
05-02-2007, 10:02
без презерватив е по-яко ... моята приятелка пие противозачатъчни за да не се притесняваме ... и съм свършвал в нея без да има проблем
:arrow: какви хапчета пие ? :)


ами не помня как се казват ... нещо 30 беше май ... ходихме на гинеколог да я прегледат и такива и препоръча гинеколожката

ако искаш и вие да пробвате ... най добре отивате на гинеколог и там ще кажат

shadow4e
05-02-2007, 11:57
Хм, тва дето Шадоу4ето го каза за тези вагинални таблетки е интересно.
не ти ли е някво супер гадно докато се разтворят? Представям си го много болящо и щипещо.. :roll:

Щипеше ми първите 3 пъти, ама си мисля, че тогава ме беше разранил нещо и заради това /беше действал малко по-грубичко и.../. Сега въобще не усещам абсолютно нищо.

Гадното е, че на следващите 2 дена някъде таблетката излиза под формата на едно такова пихтиесто в-во, не е много, но седи като нещо подобно на бялото течение.

malkoto_sladur4e
05-02-2007, 12:04
Засега с моя приятел правим секс без презерватив само когато съм неразположена :wink:

Schnitzer
05-02-2007, 12:10
Засега с моя приятел правим секс без презерватив само когато съм неразположена :wink:Тогава не трябва изобщо да правите без презерватив-когато си в цикъл щот такава инфекция може да му се получи на пича,че да е на инжекций и да не знае от къде му е дошло...ма то тка,необразовани хора кво искаш :lol:

shadow4e
05-02-2007, 12:13
То като ходиш по улицата може и да ти падне тухла на главата :)

Не че им нещо лошо да се пазите, ама от много пазене файда никаква.

`Death`Whore``
05-02-2007, 12:13
То като ходиш по улицата може и да ти падне тухла на главата :)
Стига глупости!

Schnitzer
05-02-2007, 12:15
То като ходиш по улицата може и да ти падне тухла на главата :)

Не че им нещо лошо да се пазите, ама от много пазене файда никаква.На един френд му беше паднала тухла на главати и от там нататък му викаме тухльо :lol:

`Death`Whore``
05-02-2007, 12:26
Не че им нещо лошо да се пазите, ама от много пазене файда никаква.
Явно не си имала сериозна инфекция и не знаеш колко е гадно да те сърби или да те боли!

shadow4e
05-02-2007, 12:27
Имала съм и все още имам и точно това е причината, защото вече знам, че и да се пазя и да не се, все едно.

`Death`Whore``
05-02-2007, 12:28
Не можеш да кажеш обаче, че си вземала всички предпазни мерки. Дори свирката е опасна. :)

shadow4e
05-02-2007, 12:33
Е, да :) Просто имам цистит, само, че не от леките, които минават, а от една година и половина вече и все ходя по доктори и пия лекарства. Всички ми казват, че при някои момичета се получва така при първите им сексуални контакти и евсе едно дали първият ми път ще е сега или след 10 години :)
И затва вече мисленето ми за инфекциите е такова.


А за СПИН-а и сифилиса и другите такива болести вече не е така. Честно казано, ако приятелят ми ми изневери евентулано някога и евентулано се съберем пак, бих го накарала дори да се изследва :)


Хахахха а това за "тухльото" е готино :)

Schnitzer
05-02-2007, 12:36
Не можеш да кажеш обаче, че си вземала всички предпазни мерки. Дори свирката е опасна. :)Death`Whore``,ти да не си предишната Death`Whore` само че с нов ник :-D

`Death`Whore``
05-02-2007, 12:40
Не думай...как ме заподозря?

Schnitzer
05-02-2007, 12:41
Ем предишния имаше 10000+ поста :-D

shadow4e
05-02-2007, 12:43
Хахаххах то стана егати "скандалът", но явно има още неразбрали :)

`Death`Whore``
05-02-2007, 12:43
...и сега ако ми обясниш каква е връзката...