PDA

View Full Version : Баща ми ни съсипа !



BladeMaster
05-01-2007, 02:05
Просто незнам от къде да започна ... Всичко около мен рухва ...
Аз съм на 20 год. вече и нямам никакъв стимул да продължавам тоя тъп живот!От 2 години насам баща ми се занимава с някакви незаконни работи и направо ни съсипа мен ,майка ми и брат ми . Преди излизах на кафе със 100 лв сега майка ми няма 2 лв да ми даде :( Баща ми постоянно изнася парите от нас и ги изнася някаде ... и на никой не казва къде какво прави ... Само казва че някакви хора му дължали около 300 хил. лв. и това е ... От 3 месеца насам обаче се усети че няма да стигне до тези пари и май се отказа от тия глупости ... Нашите теглиха 200 хил . лв. кредит и сега не могат да върнат нищо ... може да ни вземат къщата! Но "баща ми" продължава в същия дух ... Скоро майка ми каза ,че разбрала че той си има любовница и затова се прибира много рядко в нас.Тя ми каза че иска да се разведе с него,но незнам защо още не го е направила ... Той не спира да се гаври с нея.Тази вечер се скараха много лошо и "баща ми" я удари няколко пъти и ако не си бях вкъщи мисля ,че е способен да я претрепи от бой
Напълно е полудял вече ! Той изобщо не е свикнал без пари да живее и сега направо незнае къде се намира.Имаше две коли ... прададе ги!
Заради дългове към заложни къщи.Постояно си сменя номера да не му се обаждат хората на които има да дава МНОГО пари ! Чувствам се ужасно никога не съм си мислил ,че можем да стигнем до тук ... С повечето ми приятели се разделихме след гимназията ... всеки замина да учи някъде надалеч.Имам си сериозна приятелка от горе долу 2 год. която постоянно ме пита кво ми има,а аз направо не мога да и обърна никакво внимание от проблеми и нещата изобщо не вървят.
Баща ми е виновен за всичко , обърна живота ни на 180 градуса ... Никога няма да му го простя,за мен той е човек без душа,без капка състрадание към близките си ... а преди 2 години нещата бяха толкова различни ... :(

djeini
05-01-2007, 06:54
Kofti,kofti ne razbrax kakuv suvet da ti dam.Moje bi ve4e 20 godi6en si ,mi iznesi se na kvartira ne6to rabota si nameri .Davai napred bez va6te te nqma ve4no da sa do guza ti,a kolkoto do ba6ta ti toi moje bi se e zaburkal v ne6to lo6o i s parite si spasqva kojata :-k

BlueDevil
05-01-2007, 07:35
Ами вече си голямо момче, няма тате да ти дава по 100 лв за кафе, ами се изнасяш на квартира и почваш да бачкаш. Добре дошъл в реалния живот! Ако баща ти тормози майта ти и/или брат ти, вземаш ги с теб. Майка ти, щом казваш, че няма 2лв да ти даде, сигурно и тя не работи, ами да се хваща. Брат ти, ако е достатъчно голям, и той. Ако не - вие ще го гледате. От думите ти разбирам, че винаги си живял в охолство и само сте чакали всички тате да налива парички. Да, ама не сте гърбави - издържайте се сами! Него го оставяйте да се оправя...

N0_feAR
05-01-2007, 07:53
съгласна съм с Blue_Devil{F}
и главата горе ! :wink:

тъжен
05-01-2007, 12:24
Просто незнам от къде да започна ... Всичко около мен рухва ...
Аз съм на 20 год. вече и нямам никакъв стимул да продължавам тоя тъп живот!От 2 години насам баща ми се занимава с някакви незаконни работи и направо ни съсипа мен ,майка ми и брат ми . Преди излизах на кафе със 100 лв сега майка ми няма 2 лв да ми даде :( Баща ми постоянно изнася парите от нас и ги изнася някаде ... и на никой не казва къде какво прави ... Само казва че някакви хора му дължали около 300 хил. лв. и това е ... От 3 месеца насам обаче се усети че няма да стигне до тези пари и май се отказа от тия глупости ... Нашите теглиха 200 хил . лв. кредит и сега не могат да върнат нищо ... може да ни вземат къщата! Но "баща ми" продължава в същия дух ... Скоро майка ми каза ,че разбрала че той си има любовница и затова се прибира много рядко в нас.Тя ми каза че иска да се разведе с него,но незнам защо още не го е направила ... Той не спира да се гаври с нея.Тази вечер се скараха много лошо и "баща ми" я удари няколко пъти и ако не си бях вкъщи мисля ,че е способен да я претрепи от бой
Напълно е полудял вече ! Той изобщо не е свикнал без пари да живее и сега направо незнае къде се намира.Имаше две коли ... прададе ги!
Заради дългове към заложни къщи.Постояно си сменя номера да не му се обаждат хората на които има да дава МНОГО пари ! Чувствам се ужасно никога не съм си мислил ,че можем да стигнем до тук ... С повечето ми приятели се разделихме след гимназията ... всеки замина да учи някъде надалеч.Имам си сериозна приятелка от горе долу 2 год. която постоянно ме пита кво ми има,а аз направо не мога да и обърна никакво внимание от проблеми и нещата изобщо не вървят.
Баща ми е виновен за всичко , обърна живота ни на 180 градуса ... Никога няма да му го простя,за мен той е човек без душа,без капка състрадание към близките си ... а преди 2 години нещата бяха толкова различни ... :(

Хей,пич това което ти се случва е много кофти!
Аз съм в същото положение като теб,вече останах и без приятели,всички ме мразят,заплашват ме враговете на баща ми понякога...Аз съм на 19 и също като теб излизах с по 100лв на кафе,а сега стоя унас повече :(
Ако искаш дай и-мейл да си пишем,че не е за пред форума всичко това :(

Mimka_sweet
05-01-2007, 12:49
Ами според мен вече е време да станеш самостоятелен.
Започни работа и стани "мъжът в семейството",щом не може да се разчита на баща ти .............

Presley
05-01-2007, 15:37
Kofti,kofti ne razbrax kakuv suvet da ti dam.Moje bi ve4e 20 godi6en si ,mi iznesi se na kvartira ne6to rabota si nameri .Davai napred bez va6te te nqma ve4no da sa do guza ti,a kolkoto do ba6ta ti toi moje bi se e zaburkal v ne6to lo6o i s parite si spasqva kojata :-k
Съгласна съм! Вече си на 20 години!Време ти е да се иэдържаш сам!!!!!!!! :-k

Ellie
05-01-2007, 15:53
Ако си отиде сам, баща му ще тормози брат му и майка му.Вземи ги с теб и ти и майка ти работете, за да се издържате.Ти си голям, за да ти дават пари за кафе.С работата и на двамата с майка ти ще се оправите на квартира, без да търпите баща ти. :wink:

LSD^Lady
05-01-2007, 16:56
Ако си отиде сам, баща му ще тормози брат му и майка му.Вземи ги с теб и ти и майка ти работете, за да се издържате.Ти си голям, за да ти дават пари за кафе.С работата и на двамата с майка ти ще се оправите на квартира, без да търпите баща ти. :wink:

BladeMaster
05-01-2007, 23:25
Малко ми е жал за баща ми ,защото знам 20 години как се е трепал за нас .... и накрая последните 2 години попадна на неточните хора в неточното време и ... Надявам се да се справим някак си само незнам как ????? ](*,) ](*,) ](*,)

love in the darkness
05-02-2007, 07:15
Малко ми е жал за баща ми ,защото знам 20 години как се е трепал за нас .... и накрая последните 2 години попадна на неточните хора в неточното време и ... Надявам се да се справим някак си само незнам как ????? ](*,) ](*,) ](*,)

Пич дадоха ти съвети!Ходи работи!Наеми си квартира...

coteto
05-02-2007, 11:39
ve4e si golqm az sam ve4e na 17 ama ne se 4yvstvam izob6to na tolkova ami na nz na kolko sigyrno kam 20 -25 za6toto sam samostoqtelna v nqkoi otno6eniq no skoro 6te sam samostoqtelna vav vsi4ko.taka 4e ne se 4ydi ami si saberi mislite i kaji na priqtelkata ti kakvo e za6toto ne e xybavo da krie6 ot neq a pak i tq mn 6te ti pomogne v nqkoi otno6eniq.i az imax nqkvi problemi v nas i sa6to gi kazax na priqtelqt mi i toi mi pomaga i taka vrazkata ni stana o6te po seriozna ot kolkoto.
yspex!!!

Th3MaN
05-02-2007, 16:56
Виждам че положението ти е тежко и за това моя съвет е да се заемеш сериозно в ръце и да почнеш да действаш сам вече си на 20 значи спокойо можеш да се изнесеш. След като си живял богато сигорно нямаш много опит сам да се спавяш но няма начин има и такива моменти. Най-добре деиствай. Можеш да се справиш. Вярвай в това и ще оспееш.

nasty_f
05-02-2007, 20:43
А ти защо на 20 години още разчиташ на родителите си?Почни да учиш,и ако нямаш пари за учене се хвани някъде на работа.Все от някъде се почва.Премести се за живееш пре родителите на майка си...Но без учене за никъде не си!
Офф,днес на 50 човека написах да учат!!!!!!!
РАзберете,че ако не учите няма да стигнете до никъде!

Vivienne Westwood
05-02-2007, 20:56
Вие добре правите че давате съвети , но нали знаете че от чуждата гледна точка е най-лесно.
Много е трудно да се адаптираш от една среда на живот към друга - психиката ти рухва и се оказваш в пълна безизходица.
Става страшно тогава когато нямаш силен характер (не всеки е с борбен дух!!!)
Съвет не мога да дам , защото се страхувам че може да е грешен.

Към автора - може да ти звучи странно и смешно, но отиди на психолог , поговори с него , разкажи за страховете си и така съм сигурна че ще блесне светлинка в тунела :wink:

JoeBanana
05-07-2007, 19:37
Преди излизах на кафе със 100 лв сега майка ми няма 2 лв да ми даде :(

Оо,верно ли,дупе? Със 100 кинта на кафе,а? Еваларка,баце...
Е такива като тебе само това заслужават... Да немат 2 лева у джоба :wink:
а, нали http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
имало справедливост значи !

05-08-2007, 16:19
Mn dobro kafe shte da e tva :-({|=
Az 120lv harcha za mesec be #-o

Madness
05-08-2007, 18:40
Според баща ми слушам "динозавърски рок" :lol:

Vivienne Westwood
05-08-2007, 20:21
Според баща ми слушам "динозавърски рок" :lol:
A според мен си пообъркал/а темата :lol: :lol: :lol: :lol:

Ledena
05-09-2007, 22:13
mislj che imash li jelanie shte namerish nachin,nezavisimo ot vsichko iliot vseki,naistina mnogo ot horata otg vava foruma ti ,kazvat che si goliam ,che mojesh da zapochnesh rabota ,napalno saglasna sam stjh...smjtam che nikoi ot tjh ne te oprekva ili neshto v tozi red na misli ,prosot iskame da ti kajem "dobre doshal v realnij jivot" i che trjbva da se zanimavash s neshto,da pomagash kakto na maiak ti ,taka i na brat ti ..vajnoto e da namerish nachina ,a posle da prodaljish da go pravish,,,pomni che mnogo hora vjrvat v teb ,a adna ot tjh ,pone taka mislj az e maika ti ...taka che deistvai

Presley
05-10-2007, 10:28
докато имаше пари сигурно си гледал доста отвисоко "простолюдието", е сега е време за класова разплата...

Ще бачкаш и ще се научиш да цениш парите...
Съгласна съм! То нали энаеш -Да паднеш от високо боли!
Бачкането му е майката! щото е най-лесно некой да ти дава секи ден пачката ,а ти само да я ликвидираш... #-o Като сам ги иэкараш ,ще гледаш на тях по много по-раэличен начин е предполагам и ще ги иэхарчиш по-раэумно....

05-10-2007, 11:10
Комарджия е .... гарантирам ти на 10000000% !!!