PDA

View Full Version : PlZ хелпвайте :) Да действам ли..?



SpAcE_LaDy
05-01-2007, 08:08
Ухххх.. здравейте.. имам проблемация..
от известно време харесвам едно момче.. не сме се виждали скоро.. но преди време той ме харесваше, това го знам със сигурност, но докато той ме харесваше, аз ходих с друг.. много обичах гаджето си, но някак си вътре в мен това другото момче си ме кефеше и когато другото момче казал на един свой приятел, че се отказвал от мен, защото съм заета.. как да се изразя.. мен ме заболя сърцето буквално.. тогава разбрах, че ме кефи, ама това беше миналата година по това време.. сега вече не ходя с приятеля си и съм се затъжила за това другото момче и искам да тръгна с него, ако той още ме харесва..
странно, но мисля, че още ме харесва.. защото преди да скъсам с приятеля си забележките му в скайп винаги бяха за някакви момичета, че ги обичал, че искал д усеща кожата им.. някакви такива неща.. а момичетата, за които ги беше писал тези неща дори не съществуват.. разпитала съм.. измислял си е вс.. и като му казах, че съм скъсала с приятеля си изведнъж забележките му станаха от коренно различно естество.. за спорт, за приятелите мъ, но не и за гаджета някакви..
писахме си.. обаче аз май го уплаших.. не знам.. той е с нечовешкото самочувствие, което мн ме дразни, но мога д го преживея и не ми пречи, другото нещо, което не ме кефи мн в него е че слуша чалга.. а аз слушам електронна музика, но това няма значение също.. важното е, че много ме кефи, но той нещо се е покрил тука от известно време, завчера имаше купон, на който той трябваше да присъства, но не дойде..
дали е нещо заради мен.. дали не съм го уплашила като му намекнах, че го харесвам.. т.е. не съм му го казала в прав текст де.. ама знам ли..
да действам ли като го видя.. как изобщо да действам.. защото като гледам има си самочувствие, ама ако става дума д сваля момиче.. май няма да се случо това и май ще трябва да действам аз.. моля ви се дажте ми съвет някакъв.. адски ще съм ви благодарна:)

И Мерси, че отделихте време и не ви домърза да прочетет проблема ми.. ако може да се нарече проблем де.. знам ли.. хаха.. 10х за съветите, които евентуално ще ми дадете:)

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 08:13
Ми к'во да ти кажа..
Такива с голямо самочувствие ядат бой много... 8)
Ам...да действаш... малко приб1рзано.. п1рво разбери дали има чувства к1м теб.. зад1лжително се погрижи да разбере че го харесваш и от там ако той наистина има чувства сам той ще действа.. :::

djeini
05-01-2007, 08:14
Mi kakvo da ti kaja macka deistvai ,spored men e nai-pravilno govori s nego otkrito.Aide kusmet4e

SpAcE_LaDy
05-01-2007, 08:25
Дам, така е.. до сега обаче 2 пъти съм признавала на момчета, че ги харесвам и винаги е ставало кофти ситуация.. освен да му го кажа по скайп.. ама мисля, че това е тъпо.. не знам..

дам, верно е, че самочувствието му е в повече и заради това може да си изяде боя.. но аз ще го вкарам в правия път хаха ](*,) :lol: :lol: :lol: :lol:

Еми не знам дали ме харесва още.. като му напиша в скайпа нещо от сорта на "Ако се криеш от мен.. няма нужда, няма да ти пиша повече, споко" и той казва, че нито се крие, нито нищо, още по-малко от мен..
не знам.. искам да съм с него, сега се регистрирах в един от сажтовете за запознанства.. за да намеря нови приятели, да се запозная с нови хора, но тая надежда, че с това момче ще стане нещо и ще тръгнем, затова не смея да се виждам още с др момчета..

Значи да му кажа, че го харесвам, така ли?
Честно казано след като скъсах с приятеля си бях адски смела.. в смисъл мисля, че ако тогава бях видяла въпросното момче за което ви говоря, щах да си му кажа всичко в прав текст, но сега пак съм неуверена в себе си и не знам какво да правя и КАК да го направя..
именно заради това еи моля за съвет и за окуражаване:) :roll:

djeini
05-01-2007, 08:29
Ami davai macka govori s nego(eto ukurajavane i suvet 2 v 1)Nali go xaresva6 kaji mu 99% sum sigurna 4e nqma da te otreje.Aide ti moje6 nie sme s teb :wink:

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 08:30
Ам разговаряйте, кажи му как всичко което изпитваш к1м него...б1ди по-решителна и сигурно в пост1пките си... давай смело напред с високо дигната глава.. и да го загубиш ( което вероятността е 10% [ защото някои момчета се плашат от решителността на едно момиче да му признае в очите че го харесва и бягат] той не е единствения на този свят... има много нови в1зможностти който няк1де там чакат да ги завладееш..
Дано с1м ти бил полезен..
:smt006

sun_flower
05-01-2007, 08:33
Ne mu spodelqi v skype za 4uvstvata ti,vqrno 4e e po-lesno,no ne moje6 da vidi6 reakciqta mu,verbalnoto ob6tuvane e dr,nali se se6ta6.Moqt suvet e da govori6 s nego otkrito,pone az taka bih napravila,ne da go 4aka6 nego,6toto v edin moment moje da ti pisne ot 4akane i da go prati6 po napravlenie..
uspehhhh

~ShaDoW~
05-01-2007, 08:35
ami neznam kakwo to4no da ti kaja :/ pogovori s nego,moje bi taka e nai dobre,pone 6te se izqsnite vednaj za vinagi:)

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 08:42
Точно това и аз казах :smt023

*~ShaDoW~

Evanescence rlz :smt020

SpAcE_LaDy
05-01-2007, 08:45
:))) МИ аз може би съм се наплашила от това, че преди като съм признавала на момчета, са ме отблъсквали.. обикновено на мен ми го казват, а не аз на тях.. и затова 3ти път не знам дали ще успея.. някво бъзе ме е.. но сте много прави,л че не опитам ли, мога да го загубя.. знам че с него едва ли би излязла сериозна връзка, но искам поне веднъж да го целуна..

Нали ги знаете тези момчета.. с голямото самочувствие, свалят момичета, но когато харесат някое момиче истински, ги е страх да го признаят.. той може би е такова момче.. не казвам, че ме харесва, но все пак не сме се виждали от доста време и не знам кое как е..

Значи ще трябва отново да стана смела :))))) Много целувки и благодарности ви пращам:) А д си пиина ли малко д ми паднат задръжките и тогава да му кажа.. или не..? на съвсем трезво ли да се опитам да му призная, че го харесвам..?

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 08:49
/\о/\ пияницо никав алкохол... после ше каже ма ти беше пияна и т.н и няма да приеме думите ти на сериозно..

honda^
05-01-2007, 09:14
Дам, така е.. до сега обаче 2 пъти съм признавала на момчета, че ги харесвам и винаги е ставало кофти ситуация.. освен да му го кажа по скайп.. ама мисля, че това е тъпо.. не знам..
Така е, тъпо е и то много #-o :smt104 .
Казва666, 4е те е харесвал преди година. Разбери дали все о666те има подобни 4увства(това за бележките в Скайп не мисля, 4ее основателна при4ина да смята666, 4е о666те е влюбен в теб). Тогава предцени какво 666те прави666.

SpAcE_LaDy
05-01-2007, 09:20
/\о/\ пияницо никав алкохол... после ше каже ма ти беше пияна и т.н и няма да приеме думите ти на сериозно..


XAXAXAXAXXAXXA \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ Аууууу, как ме нахраниииии..
хахахха, окс, няма да пия.. трябва да го питам има ли още чувства..

а както каза ти, honda^, така е.. забележките в скайп не са причина д мисля, че ме харесва.. ама не знам.. иска ми се д е така.. ама де д знам.. трябва да разбера, защото ние и без това адски рядко се виждаме.. само по купони 3 пъти годишно и трябва мн сериозно да събера смелост и д му кажа и д го питам дали има нещо към мен.. оххх.. дано дано данооооооо :D:D:D

honda^
05-01-2007, 09:24
а както каза ти, honda^, така е.. забележките в скайп не са причина д мисля, че ме харесва.. ама не знам.. иска ми се д е така.. ама де д знам.. трябва да разбера, защото ние и без това адски рядко се виждаме.. само по купони 3 пъти годишно и трябва мн сериозно да събера смелост и д му кажа и д го питам дали има нещо към мен.. оххх.. дано дано данооооооо :D:D:D
Разбирам те, 4е така ти се иска :) . Не мисля, 4е трябва да го пита666 или ти да му казва666, 4е го харесва666 [-X . Пробвай от ва666и об666ти познати. Вижда ми се глупаво да отиде666 и да го пита666 "Извинявай, ти харесва666 ли ме о666те :?: " :lol: . Или "Аз те харесвам, а ти мен? Кво 666те каже666 да ходим, а?". 1во(както казах и преди)разбери дали те харесва, а после действай. :wink:

Presley
05-01-2007, 09:38
Първо ще кажа ,че ``проблема`` ти е много по детски :-D Според мене не трябва да се палиш толкова ,щото няма нищо сериоэно ,но както и да е :-D ! Таааааа моят съвет е -действай :-D

BAYO
05-01-2007, 09:57
Значи гледай ся. Мисля, че много си се подпалнала по тва момче, без няк'ви по-коствени доказателства? Тряя първо да разбереш нещо повече, преди да действаш. Разговаряйте в скайп. Питай го за мацките, кфи харесва, как действа, кво що .... не знам, но просто така да се хвърляш като "Шут коч у капини" според мен е леко прибързано действие.

SpAcE_LaDy
05-01-2007, 10:47
Ами аз и писах с него в скайп до едно време, когато той нещо започна да влиза Invisible и не мога да разбера кога е ОН, дали не е заради мен.. ако не съм го уплашила..
Рядко го виждам и затова следващия път като се видим на купон ще говоря с него някави неща, така че да ми каже дали харесва някоя или нещо такова.. после ще го накарам д пусне нещо готино, да танцуваме и ще го целуна примерно.. ако не се дръпне хаха.. не звуча ли като момче, ааа? :D:D:D

Уф.. не знам.. ??? #-o :roll: :?

gPa3HuTeJl
05-01-2007, 11:19
Замисли се струва ли си усилията, които полагаш...Заслужава ли те...

BAYO
05-01-2007, 11:37
Може би тя е сметнала, че усилията си заслужават, а пък и кфо толко, от опит глава не боли :D

SpAcE_LaDy
05-01-2007, 12:07
Ами честно казано още не съм положила почти никакви усилия.. но мн искам дастане нещо с него.. от страна на характер е със самочувствие, както вече казах.. и това самочувствие дразни хората около него.. но мисля, че бих могла да му въздействам по някакъв начин.. аз съм пълната противоположност.. имам самочувствие, но не ми е в излишък..
Честно казано съм убедена че по отношение на характера има хиляди пъти по-готини момчета от него.. аз попринцип не гледам толкова външността, а характера, но той направо.. адски мн ме кефи.. като външност, а и е някъв купонджия, весел човек.. въпреки недостатъците си.. но в крайна сметка вс имаме недостатъци.. така че.. :roll:

BAYO
05-01-2007, 12:32
Еми щом ги казваш тия неща, начи си си навила на акъла, че от тва няя да излезе нещо сериозно, а ще сте си просто 2мата весели , диви и щастливи.Т.е. живей за мига, пък нататък квото стане... ама Евала за тва нещо ти прая, верно :wink:

SpAcE_LaDy
05-01-2007, 12:50
Хахаха.. ми до колкото го познавам е несериозен и едва ли ще излезе нещо дълготрайно.. а и така като го гледам, той май няма д иска.. ще опитам да тръгна с него, дано издържим поне месец.. ако тръгнем де..
Макар че имах една връзка за един месец.. и в нейния край ми идваше да се метна от някъде.. бях адски зле.. затова ако трябва да избирам.. предпочитам да е сериозна връзката.. но знам, че с това момче би било трудно..

BAYO
05-01-2007, 13:02
Еми хубаво си ги мислиш нещата. Само един съвет, недей се вживявай много в тая връзка и не таи напразни надежди за нещо по-дълго, щот кат гледам няя се получи. Просто да бъде за мига ... има друго момче, което ще ти се радва дълго, дълго време, просто още не е дошло до тебе (метафора) :D

Valserp
05-01-2007, 13:11
По тоя начин, по който го описа това момче, ми звучи като абсолютен пикльо.
Забавлявайте се... :|

BWald0rf
05-01-2007, 14:03
Незнам какво харесваш в него след като казваш че има голямо самочувствие и е чалгар(което ти не харесваш) но ако много го искаш прави каквото смяташ че е правилно.Според мен е по добре да изчакаш защото е минало мн време откакто те е харесвал и има опасност нещата да не стоят по начина по който си ги представяш ;)

koalka
05-01-2007, 18:02
Признай му всичко, излезте на кафе и се изяснете, но според мен първо трябва да се разделиш с приятеля си. :wink:

SpAcE_LaDy
05-01-2007, 18:28
_WiTh`LoVe_
Taka е, и неща които не харесвам в него, но честно казано във вс човек има неща, които др-те не харесват.. а това бих го преживяла (за чалгата), а пък за самочувствието.. то е такова, защото е фурболистче, но мисля, че мога д му повлияя и като го резна 2-3 пъти в това отношение, може пък да не е чак толкова надут.. или по-то4но не д го резна, ами просто д му обясня, че това не се харесва на околните..
но иначе много ме кефи.. весел е, забавен, купонджия.. готин е на външен вид.. след като си подстрига косата и вече не е изрусен.. мн е готин..

koalka
Ми аз нямам приятел в момента, преди, докато това въпросното момче.. ме харесваше.. имах приятел, но преди сиг. месец.. месец и нещо скъсахме и сега съм Free, затова и ми се иска д опитам с друг.. почти година съм била само с един човек, а от месец някъде не съм усещала мъжки прегръдки и целувки.. а него мн го искам.. сиг. е увлечение, знам ли.. ама е готин.. попринцип едва ли бих си паднала по него.. но сега.. не знам какво ми става.. ](*,)