PDA

View Full Version : Premahvane na benki



05-01-2007, 12:45
Znaete li kyde mahat benki i kolko struva i dali move da se polu4i ne6to vredno ,za6toto imam edna malka na liceto to4no na nosa i mnogo q mrazq

Boot
05-01-2007, 14:29
Във Военна болница и още на 1-2 места махат, обаче ще ти препоръчат да ги махаш само ако им има нещо кофти - демек болят те, зачервява се кожата около тях и т.н. Ноо дамз, пробвай във Военна болница.

05-01-2007, 15:16
Във Военна болница и още на 1-2 места махат, обаче ще ти препоръчат да ги махаш само ако им има нещо кофти - демек болят те, зачервява се кожата около тях и т.н. Ноо дамз, пробвай във Военна болница.amii tq e malka obiknovenna benka ni6to i nqma no mnogo q mrazq 6toot mi razvalq hubavoto li4ice haha bzk prosto ne q haresvam.ami kak gi mahat znae6 li i kolko struva vyob6te cqlata raota 4e sym mn navita da si q mahna

ProstoAz
05-01-2007, 16:42
Във Вита също се премахват бенки - оперативно, срещу 50 евро. :wink:

05-01-2007, 17:11
az pak imam 4 benki na lqvata buzka (na liceto) i sa pod formata na triagalnik i mn me kefqt

rubi
05-01-2007, 23:29
Аз пък съм цялата в бемки и все още не съм умряла :smt005 :smt005 МАхат ги навсякъде стига да искаш или да имаш нужда...Доколкото знам обаче остават белези или дупки,така че се замисли дали искаш белег или дупка на носа.... :smt005

aas
05-02-2007, 16:15
abe luda li si v onkologi4nite bolnici postoqnno lejat hora ot rak na kojata koito se poqvqva sled premahvane na bemki.ne ti prepora4vam da q maha6 i az imam golqma i mn iskah da q mahna,no kato hodih na pose6tenie v bolnicata 6tqh da se razpla4a tova e super gadno ot edna bemka celia jivot se sasipva.e ne e sigurno 4e 6te te hvane rak,no e predpostavka.a i tolkova izvestni li4nosti imat golemi bemki primerno stefka kostadinova za6to misli6 4e ne gi mahat

05-02-2007, 16:41
a i tolkova izvestni li4nosti imat golemi bemki primerno stefka kostadinova za6to misli6 4e ne gi mahat
Stefka Kostadinova si e mahnala bemkata

ProstoAz
05-03-2007, 07:25
abe luda li si v onkologi4nite bolnici postoqnno lejat hora ot rak na kojata koito se poqvqva sled premahvane na bemki.ne ti prepora4vam da q maha6 i az imam golqma i mn iskah da q mahna,no kato hodih na pose6tenie v bolnicata 6tqh da se razpla4a tova e super gadno ot edna bemka celia jivot se sasipva.e ne e sigurno 4e 6te te hvane rak,no e predpostavka.a i tolkova izvestni li4nosti imat golemi bemki primerno stefka kostadinova za6to misli6 4e ne gi mahat

След премахване на бенки от кадърни лекари - не ми се врява. От "домашно" махане на бенки - разбира се.
Точно хора, които пренебрежително са се отнесли към някоя своя бенка, после страдат. Бенки, които създават проблеми - кървят, зачервяват се, болят и т.н. или бенки, които без да искаме сме наранили, трябва да се отстраняват.

mimi_17
08-08-2007, 19:55
az imam edna benka na gurba i vsi4ki mi kazvat 4e e mno seksi no men me drazni kato znam 4e q imam , mn iskam da q mahna , no nqmam 6ans. spoko vse pak tova si e 4ar.... :wink:

christina_aguilera
08-08-2007, 20:01
Аз пък имам бенка точно над горната устна в дясно (като на Синди Кроуфорд ако се сещате) и никога не бих си я махнала, защото бенката е нещо като част от идентичността на човека, и аз не знам как да се изразя точно, но не си я махай, после може да съжаляваш :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-08-2007, 20:21
темата е старичка :) съмнявам се авторката още да следи отговорите в нея.. а ако все пак го прави нека си пусне др тема :roll: