PDA

View Full Version : Секса съсипа връзката ни



05-01-2007, 12:56
Не знаех за кой раздел е темата, за това я пускам тук.
С гаджето ми (и той и аз сме на по 19) излизаме от близо 4 месеца.
В началото всичко беше ОК. Той беше много мил с мен, носеше ме на ръце в буквалния смисъл на думата. Беше страшно романтично... и след 2-рия месец решихме да правим секс. На мен ми беше за първи път, но ми беше много хубаво въпреки всичко... и от там започнаха проблемите. Всеки път когато се видехме освен секс, друго не правехме - той ме гледаше като някакво разгонено животно, причакващо самката си, за да я обладае. Толкова често го правихме, че по едно време се претърках. Не исках да му отказвам, защото виждах че го желае, а и на мен ми харесваше. На няколко пъти се разделяхме, просто защото връзката ни вече беше безсмислена... и на следващия ден отново правихме див секс, за помирение и така до следващия път... не знам какво да правя... как да върна пламъка във връзката ни??? Секса съсипа всичко романтично помежду ни.

05-01-2007, 13:12
Хахахаааа, при мен е точно същото :D кат' видя приятелката и веднага й бъркам в гащите :twisted: , ама к'во да се прави на 16-22 години долната глава надделява над горната :)

malka_sladuranka
05-01-2007, 13:29
Според мен щом ведъж е изчезнала тръпката..няма начин да се създаде отново... :-k

HopeLesss
05-01-2007, 13:31
Според мен щом ведъж е изчезнала тръпката..няма начин да се създаде отново... :-k

На същото мнение съм :roll:

krem4et0
05-01-2007, 13:32
И при мен сексът намалява романтиката. за това съм казала, че секс няма да правим всеки път, а ще излиземе, ще се целуваме по пейките, ще се разхождаме, ще караме колело, ще се събираме с приятели. Вчера го подкукоросах да вземе одеало и на излет в 1 гора близо до нас. Беше супер романично и се почувствах тооооооооооооолкова щастлива. Създай му други развлечения!

LetiCherry
05-01-2007, 15:39
И при мен сексът намалява романтиката. за това съм казала, че секс няма да правим всеки път, а ще излиземе, ще се целуваме по пейките, ще се разхождаме, ще караме колело, ще се събираме с приятели. Вчера го подкукоросах да вземе одеало и на излет в 1 гора близо до нас. Беше супер романично и се почувствах тооооооооооооолкова щастлива. Създай му други развлечения!

Дам, и при нас на моменти, но за малко се полу4ава така, но просто правим и други не6та за развле4ение освен секс - ходим на кино, разхождаме се, говорим си и водим луди спорове, ходим на дискотека, кафета, сладкарници :D , на вилата му или хва6таме влака и където ни видят о4ите...Разнообразия трябва, пък и моят не иска през цялото време да правим секс, ами 4есто си лежим и се гу6каме :D .
Следователно намалете малко секса и не всеки път като се видите и айде в кревата!!! 6том в на4алото сте могли без секс и сега 6те можете! Много тъпо е секса да убие романтиката, а може и да е от това, 4е правите и див секс, пробвайте и с нежен и авен секс! :wink:

П.Ц друг е въпросът, 4е мен ме няма за около 5 седмици и първите няколко дни се радваме един на друг в кревата и наваксваме!

iLoveChocolate
05-01-2007, 16:13
nameri kak da gi su4etava6. 6ototo sigurno romantikata nqma da se vurne. primerno kaji mu 4e iska6 da go pravite na nqkoi romanti4ni mesta ili da ima rozi i sve6ti okolo vas.nekvi takiva ne6ta :)

`Death`Whore``
05-01-2007, 17:51
Сексът не е съсипал всичко, просто според мен той още от началото не е имал чувства към теб и ти се е мазнел, за да му пуснеш.

Adwokat
05-01-2007, 17:56
Сексът не е съсипал всичко, просто според мен той още от началото не е имал чувства към теб и ти се е мазнел, за да му пуснеш.

Ne si prawa.. ne winagi e taka..

`Death`Whore``
05-01-2007, 18:07
Но ако той я обичаше, нямаше да спре с милото отношение. И аз съм много сексуална, но това не ми пречи понякога да съм толкова нежна и мила...

С бившия излизахме много и правехме по-рядко секс. Е, не ми беше по-добре. Сега съм си у мъжа постоянно, правим простотии на компютъра, правим секс и спим. И да спя до него е най-прекрасното нещо...
Според мен много се вживявате с тази романтика. Едва ли не...рози, вечери...за мен красотата е в малките, обикновени неща. Чувствам се истински щастлива, когато ме прегръща например...

sexy_macka
05-01-2007, 18:16
може би не е трябва ти да му угаждаш толкова мн относно това,както по-горе казаха..намерете си други развлечения - кино,дискотеки,излизания с приятели,филмчета,а и може както по-горе казха "целуване по пейките" ... дори мога да кажа,че на моменти това би било и много по хубаво от колкото секи ден секс,секс,секс
а пък,ако не иска...и избере секса,пред теб,то значи той не държи на теб като човек и не те залужава... или поне така мисля аЗ :)

koalka
05-01-2007, 18:20
И според мен от началото е бил само заради секса с теб.Нямаше иначе постоянно да те кара да спиш с него...

Demonology_
05-01-2007, 18:31
Сексът не е съсипал всичко, просто според мен той още от началото не е имал чувства към теб и ти се е мазнел, за да му пуснеш.

Напълно съм съгласен с теб..Някой момчета са такива :/ ако питаш мен го зарежи иначе само ще те исползва.. Ако наистина го обичаш и даржиш на него се опитаи да му промениш малко вижданията. (тва е трудно но не невъзможно)

Th3MaN
05-01-2007, 19:09
Сексът не е съсипал всичко, просто според мен той още от началото не е имал чувства към теб и ти се е мазнел, за да му пуснеш.

Напълно съм съгласен с теб..Някой момчета са такива :/ ако питаш мен го зарежи иначе само ще те исползва.. Ако наистина го обичаш и даржиш на него се опитаи да му промениш малко вижданията. (тва е трудно но не невъзможно)

да и аз съм трърдо на вешето мнение. Няма да сбъркаш ако опиташ

Sexapilna_kukla
05-01-2007, 19:54
Според мен щом ведъж е изчезнала тръпката..няма начин да се създаде отново... :-k
Точно така! Пък и както казаха по-горе, едва ли секса е съсипал връзката ви... напротив- обикновено това я укрепва още повече! Ама, ако няма никакви чувства още в началото, а просто една цел, нали се сещаш какво става... :roll:

krem4et0
05-01-2007, 20:35
Но ако той я обичаше, нямаше да спре с милото отношение. И аз съм много сексуална, но това не ми пречи понякога да съм толкова нежна и мила...

С бившия излизахме много и правехме по-рядко секс. Е, не ми беше по-добре. Сега съм си у мъжа постоянно, правим простотии на компютъра, правим секс и спим. И да спя до него е най-прекрасното нещо...
Според мен много се вживявате с тази романтика. Едва ли не...рози, вечери...за мен красотата е в малките, обикновени неща. Чувствам се истински щастлива, когато ме прегръща например...
Да, романиката е в простите неща, но 1 връзка си иска и разнообразието. това е просто-не може да правите всеки път едно и също.

martyivanova
05-01-2007, 20:37
I az sled 1-viq mi put s priqtelq mi po4nahme da go pravim po 4esto,no toi miliq me e 4akal tolkova vreme...puk i az iskah da se ponau4a na osnovnite ne6ta. S vremeto oba4e seksa pridobi mqrka. Pravehme go kogato naistina go jelaehme a ne vseki pat kato sme sami. I mejdu drugoto pravim si razlika mejdu seks i lubov.Ponqkoga se dra6tem,az izdavam silni zvuci,toi me skube, a drug put prosto se pregru6tame i go pravim nejno,bavno... Opitai s razli4ni taktiki.Ako mu kaje6 4e iska6 lubov a ne seks vij kak 6te reagira.Ako iska pak div jivotinski... na4i e s teb zaradi seksa !

krem4et0
05-02-2007, 06:07
I az sled 1-viq mi put s priqtelq mi po4nahme da go pravim po 4esto,no toi miliq me e 4akal tolkova vreme...puk i az iskah da se ponau4a na osnovnite ne6ta. S vremeto oba4e seksa pridobi mqrka. Pravehme go kogato naistina go jelaehme a ne vseki pat kato sme sami. I mejdu drugoto pravim si razlika mejdu seks i lubov.Ponqkoga se dra6tem,az izdavam silni zvuci,toi me skube, a drug put prosto se pregru6tame i go pravim nejno,bavno... Opitai s razli4ni taktiki.Ako mu kaje6 4e iska6 lubov a ne seks vij kak 6te reagira.Ako iska pak div jivotinski... na4i e s teb zaradi seksa !
Не е задължително последното. Аз обожавам приятеля си, той също ме обича много и ми е доказал, че сексът не е най-важното в нашата връзка. И все пак си правим много рядко бавен секс. В 90% от случаите се нахвърляме като необуздани и разгонени животни и направо искаме да се изядем.

`Death`Whore``
05-02-2007, 06:16
Кефиш ме :) Много са глупави за мен твърденията, че животинският секс не е с чувства. "Правене на любов" няма! Има секс с чувства и без. Аз мога да стена: "Чукай ме!", но после ще се гушна в него и ще му кажа, че го обичам. Все пак, сексът е страст, нагон, той е животинското в нас

_donna_
05-02-2007, 06:20
то и в тва да серем има нещо доста животинско..

Jose
05-02-2007, 06:28
При нас, кокото по-често правим секс толкова повече се сближаваме и вразката става по-хубава. Така, че според мен още от началото е имал някаква цел, която вече е постигнал и е спрял да си играе ролята на .... Романтиката няма как да се върне :-s

05-02-2007, 07:34
без секс(по точно без желанието за такъв при първа възможност) няма връзка драга, има само "флирт"
за да не се претъркваш, ползвай ЛУБРИКАНТ (смазка)
в кутийките с презервативи "СПОРТЕКС" има пакетче лубрикант, може да се намери и отделно..
но ВСЕКИ един от нас по всяко време разполага с универсален лубрикант на водна основа - ПЛЮНКА,
за да не се претърква-плюнчи :smt044 :smt046

SINDEL
05-02-2007, 08:50
:-k
Някво разбихте ме бе мацки! Не съм и о4аквала, 4е сексът може да преебе една връзка, при положение, 4е двамата се оби4ат. По-скоро я укрепва и ви прави още по-близки. Та и аз съм малко или много съгласна с Дет Хор, 4е на авторката мом4ето само й е правило мили о4и, докато му пусне. След това ве4е просто не е имало за кво да се държи романти4но и да се опитва да я впе4атлява. Не ми се струва да я е оби4ал особено.

Ина4е за тва дето сексът убивал романтиката.. не знам, не съм съгласна. И аз правя секс по много, ама не бих казала, 4е е за сметка на романтиката. Да не говорим, 4е за мен ли4но романтиката е в много малки и прости неща, като това да ми каже, 4е ме оби4а, да ме прегърне или да ми подари цветенце (е, признавам си, тва с цветето много рядко се слу4ва, ама не е сексът виновен за тая работа :-D )
Да не говорим, 4е всъщност самото правене на секс може да бъде адски романти4но, ако е съпроводено от масаж, гушкане, много целувки и сякакви други нежности. Романтика не зна4и винаги и само ве4еря на свещи, пътека от розови листенца към леглото, вана с ароматни масла, скъпи подръци и другите работи дето ги гледаме по филмите.. Тя е в най-простите, но същевременно и мили нещица, които правите един за друг или заедно всеки ден. И не би трябвало сексът да ги убива.

malkoto_sladur4e
05-02-2007, 10:42
Според мене пък той е само за секса с теб [-X

05-02-2007, 11:56
Зависи от възрастта. Щото желанието му надделява над това да е мил да те целува само, той може да те обича но да не показва по начина о който ти искаш. Когато следващия път иска секс,му откажи и ако той се ядоса или пък почне да те врънка че иска значи е само заради секса с теб:/

`Death`Whore``
05-02-2007, 11:59
Да, романиката е в простите неща, но 1 връзка си иска и разнообразието. това е просто-не може да правите всеки път едно и също.
Е, да, понякога ми идва в повече да спя по цял ден, обаче като мъжО работи по едно-две денонощия, няма как...затова и не опявам да излизаме, разбирам го. Иначе съм съгласна. :)

JoeBanana
05-02-2007, 14:28
на тва му се вика "да те ебaт до скъсване"
класика
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif