PDA

View Full Version : Бъзици по телефона



05-01-2007, 13:41
Вероятно сте правили бъзици по телефона (а може би на вас са ви правили) :) Напишете някои от тях тук! :wink:

nencuHka
05-01-2007, 13:42
Пфу като малка редовно звънях от домашния..."баба казала д акупи някой 6 яйца,еди кой си искал лимончета,еди коя си баба са обаждала да пита зели ли са пенсията,еди кой си е и ще чака някой друг някъде...абе .. кво ли не :lol:

hi6tna hiena
05-01-2007, 14:00
:lol: hehe kakvi li ne.na mene ne sa mi pravili de!!!ina4e s1m pravila byzici i na nqkoi moi priqtelki i posle s1m gi lygala 4e sa mi pravili i na mene s16toto i se praim 4e se 4udim koi moje da e bil i takiva nekvi... :smt005 eh kato se setq za edin....ama ne moga da go razkaja 6toto ako moita fr slu4aino go pro4ete 6te se seti 6toto tva e nepovtorimo,nqma kade da se slu4i drygade i posle lo6o.zatva 6e si traq :-#

machoka
05-01-2007, 14:03
Най-тъпото беше да звъннеш на произволен номер, да питаш 'Върви ли ви хладилника', да ти отговорят 'Да', а ти: "Ми вържете го да не избяга'.. :roll:

Но от както цифровите линии изпосмениха масово аналоговите, които позволяват с обикновен апарат да засечеш номера на повикването, спряхме с компанията да си правим експерименти :twisted:

05-01-2007, 15:12
Аз: Ало, Кума Лиса?
Жената: Ей сега ще дойде Кума Лиса от гората да те изяде!
Аз: Чао!

Rock & Roll Queen
05-01-2007, 17:46
Мда, ама съм била малка на 12 някъде. Обаждах се към 12 часа на бабките и им казвах, че има бомба в къщата им и някакви такива глупости.Дори един път една бабка беше повикала полиция и дойдоха у нас да говорят с наще..естествено татко беше познат с чичко Полицай и нищо не стана.

Sirma
05-01-2007, 18:26
:smt005 С брат ми като малки това правехме като бяха евтини телефоните!Набирахме случайни телефони и разправяхме някакви глупости, ама не помня точно какво щото бях на 5 тогава! Помня, че веднъж се бях стреснала ,защото една жена беше казала, че ще ни набие, а на мен не ми стигаше акъл да разбера, че няма как да ни намери! :lol:

koalka
05-01-2007, 18:28
Правила съм, ама преди много време.А сега като номера се изписва на по-новите телефони е гадно.

ABSOLUTme
05-01-2007, 21:09
като малка. по-точно най-голямата дебилия,дето сме я правили с една приятелка и я помня,беше преди 8-9години.
поръчахме пица хът за съседа от долния етаж и се бяхме скрили на стълбището за да видим кво ше стане.донесе я момчето и като се оказа,че някои си е направил ташак му я остави..ама голяма разправия беше кой звъннал,защо звъннал,каква пица..дебилчета :lol:

05-01-2007, 21:19
А правите ли сега бъзици?

Sexapilna_kukla
05-01-2007, 21:22
Аз пък, като по-малка, много се мразех с една бивша съученичка и един ден и звъня на домашния и се правя, че съм от някаква игра и тя точно е избрана да участва и трябва да отговаря на въпроси... Ако отговаря правилно- печели :D И тя глупавата изобщо не зацепи, че съм аз, задавах си й въпросите, дори да бяха грешни отговорите й, аз лъжех, че са верни, за да дойде да си получи наградата... Накрая тя се беше справила "блестящо" и й казах къде да дойде за наградата. След това с една приятелка отидох близо до уреченото място, за да наблюдавам дали ще дойде, и тя дойде, почака половин час и си тръгна с празни ръце :-D А през времето, което чакаше, такъв смях нямаше :lol:

Cerealkiller
05-01-2007, 21:27
A men puk moita baba kato bqh po malka me nau4i da zvunq da dr babki i da gi pitam su6to nqkvi gluposti-golqm smeh be6e :-D

Sexapilna_kukla
05-01-2007, 21:32
A men puk moita baba kato bqh po malka me nau4i da zvunq da dr babki i da gi pitam su6to nqkvi gluposti-golqm smeh be6e :-D
Ах, твоята баба каква хитруша е... :smt005