PDA

View Full Version : Трамвай до СУ?



05-01-2007, 15:11
Кажете ми по ул. "Цар Иван Асен II" минава ли трамвай? Защото има някакви релси чак до Софийски Университет.

Boot
05-01-2007, 15:16
релси има, трамвай не минава ;)

05-01-2007, 15:19
Жалко, че не минава! А защо е спрян?!?

malka_sladuranka
05-01-2007, 15:24
Я къде има рекси..? :-s

meri88
05-01-2007, 15:37
Я къде има рекси..? :-s

kato zastane6 s lice kam glavniq te sa ot dqsnata strana :smt005

malka_sladuranka
05-01-2007, 15:39
Я къде има рекси..? :-s

kato zastane6 s lice kam glavniq te sa ot dqsnata strana :smt005 Брей...ще ходя да видя.. :smt005
И да не ги забележа...ц-ц-ц

05-01-2007, 15:40
Я къде има рекси..? :-s

kato zastane6 s lice kam glavniq te sa ot dqsnata strana :smt005 Брей...ще ходя да видя.. :smt005
И да не ги забележа...ц-ц-ц
Мале ква си заплесната!

malka_sladuranka
05-01-2007, 15:43
Мале ква си заплесната! :oops: Ми..какво да направя...
Аз сега погледнах през прозореца да не би и на булеварда пред нас да има я трамвайна линия, я влак да минава... :smt005

05-01-2007, 15:45
Ето цитати:


Моля ви изпратете ваш репортер да събере мнението на хората, живущи на ул. "Цар Иван Асен II" и околните улици в град София относно транспортната им осигуреност или по-точно липсата на такава. Много от тях още си искат трамвая. Даже имаше протест на скоро. Двайсетина жители бяха блокирали движението по улицата, но никоя телевизия не се поинтересува.


Г-н Междуречки, бивш кмет на София:

Най-спорният момент беше след СУ"Св. Климент Охридски" накъде трябва да продължи метрото. По предварителни планове бързите влакчета следваше да продължат под "Цар освободител", под "Цариградско шосе", и да стигнат до квартал "Младост" с единствения замисъл да се освободи булевардът от обществения транспорт. Тоест трябваше да се махнат автобуси и тролеи, който запушват булеварда, а и въздухът се замърсява много повече. Точно поради тази причина аз спрях трамвая, който минаваше по ул. "Цар Иван Асен II", където все още стоят релсите. Сега хората останаха излъгани, тъй като не се сбъдна замисълът метрото да минава под "Цариградско шосе" и те останаха и без трамвай.

05-01-2007, 15:54
Ето цитати:


Моля ви изпратете ваш репортер да събере мнението на хората, живущи на ул. "Цар Иван Асен II" и околните улици в град София относно транспортната им осигуреност или по-точно липсата на такава. Много от тях още си искат трамвая. Даже имаше протест на скоро. Двайсетина жители бяха блокирали движението по улицата, но никоя телевизия не се поинтересува.


Г-н Междуречки, бивш кмет на София:

Най-спорният момент беше след СУ"Св. Климент Охридски" накъде трябва да продължи метрото. По предварителни планове бързите влакчета следваше да продължат под "Цар освободител", под "Цариградско шосе", и да стигнат до квартал "Младост" с единствения замисъл да се освободи булевардът от обществения транспорт. Тоест трябваше да се махнат автобуси и тролеи, който запушват булеварда, а и въздухът се замърсява много повече. Точно поради тази причина аз спрях трамвая, който минаваше по ул. "Цар Иван Асен II", където все още стоят релсите. Сега хората останаха излъгани, тъй като не се сбъдна замисълът метрото да минава под "Цариградско шосе" и те останаха и без трамвай.
Това е истината, затова възрастните хора от района трябва да бият път пеша.

05-01-2007, 16:12
Искам да го пуснат пак!

Boot
05-01-2007, 16:15
Искам айпод :smt026

05-01-2007, 16:23
Искам айпод :smt026
Айпод е демоде.

05-01-2007, 16:29
Искам айпод :smt026

Искам Джесика Алба,гола и в моето легло по възможност :oops:
Ей идиот, не обръщай темата в чат, ясно ли ти е бе, "професоре"?