PDA

View Full Version : Moderated: Защо истинските приятели са само в детството?



05-01-2007, 16:06
Защо истинските приятели са само в детството и хората като навършат 13 стават двулични хора, които те карат да им носиш чантите и да им връзваш обувките?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

SISKA_1
05-01-2007, 16:09
za6oto jivota e gaden i vsi4ki po4vat da se pravqt na golqmata rabota a kato stane6 i po golqma 6te vidi6 horata kak ti zavijda i se 4udqt kak da ti otm1stqt ako ti si napravil ne6o a te ne

05-01-2007, 16:10
Ами тогава почвам масово игнор.

jim_beam
05-01-2007, 16:37
Ами тогава почвам масово игнор.

abe tva ne e nai pravilnoto,za6toto ti si v takava vazrast v koqto fr sa mn vajni :arrow: prosto trqbva da si vdigne6 letvata i da preceni6 s koi si struva da druji6 :mrgreen:

05-01-2007, 16:39
Ами тогава почвам масово игнор.

abe tva ne e nai pravilnoto,za6toto ti si v takava vazrast v koqto fr sa mn vajni :arrow: prosto trqbva da si vdigne6 letvata i da preceni6 s koi si struva da druji6 :mrgreen:
О, да важни са друг път! Да ти кажа НЯМАМ вече приятели от 7 клас насам. Само по-близки познати. А с никой не си струва да дружа. Те са фешъни и чалгари, които си мислят, че сме в 2003-а, 2004-а или 2005-а.

jim_beam
05-01-2007, 16:53
Ами тогава почвам масово игнор.

abe tva ne e nai pravilnoto,za6toto ti si v takava vazrast v koqto fr sa mn vajni :arrow: prosto trqbva da si vdigne6 letvata i da preceni6 s koi si struva da druji6 :mrgreen:
О, да важни са друг път! Да ти кажа НЯМАМ вече приятели от 7 клас насам. Само по-близки познати. А с никой не си струва да дружа. Те са фешъни и чалгари, които си мислят, че сме в 2003-а, 2004-а или 2005-а.

e ne si4ki sa fe6ai i 4algari...zapoznai se s novi hora,zavarji novi priqtelstva :)

BWald0rf
05-01-2007, 17:09
Не с всички е така. ;)

05-01-2007, 17:12
Не с всички е така. ;)
Мен какво ме интересуват другите? ;)

djeini
05-01-2007, 17:31
Не с всички е така. ;)
S vsi4ki e taka mila moq a za6to za6toto dokato si maluk ti si nevinen i bezkoristen kogato porasne6 oba4e ne6tata se promenqt po4va6 da ima6 zadni misli i tui se precakvat ne6tata.Ako ti nqma6 to nai-dobriq ti priatel 6te ima i obratnoto

Cerealkiller
05-01-2007, 18:27
Ее мн жалко не си случил на приятели! Що така ,трябва да отсяваш за да не си докарваш интрижки и глупости!

Хехе ние сега с мойта най-добра приятелка ще имаме годишнина :-D ,заедно сме от 2 год и 6 месеца . :mrgreen:
А иначе с приятелите ми от дечица (май за тях става въпрос) с някои все още съм гъсто с др не ! зависи от тях не от теб - ако те дразнат и са гадни и са се променили за*би ги. Ще видиш ,че има много хора които ще те ценят повече и ще ти бъдат верни приятели!

Cerealkiller
05-01-2007, 18:37
S vsi4ki e taka mila moq a za6to za6toto dokato si maluk ti si nevinen i bezkoristen kogato porasne6 oba4e ne6tata se promenqt po4va6 da ima6 zadni misli i tui se precakvat ne6tata.Ako ti nqma6 to nai-dobriq ti priatel 6te ima i obratnoto
НЕ мисля така ! Нз дали е късмет това ,че моите стари приятели са си същите и не са станали зли ,двулични и със "задни мисли" . Хората не се променят толкова - дори и като деца не всички са пчелички и цветленца. Колкото и да си малък можеш да избираш с кой да си играеш в градинката и като не харесваш някой не си играеш с него в калта! Има и лоши развития на нещата ,но има и приятели за цял живот-свидетел съм (не е филм) за това мисля ,че:




_WiTh`LoVe_ написа: Не с всички е така.

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2007, 19:17
e ne e vinagi taka :) az kato malka sum imala priqtelka kolkoto da ima da hodim do lafkata da qdem dvete i golqmoto mejdu4asie da obikalqme daskkaloto :lol: .. no tq nikoga ne e pravila tova koeto segashnite mi fr pravqt.. podkrepqt me :roll: izslu6vat me :lol: .. abe ne mojeh da raz4itam na neq..

maybelline
05-02-2007, 04:40
Това са глупости.Имам приятелка,с която се познаваме откакто тя беше на 4(а аз на 6) години и сега аз съм почти на 16,но въпреки че сме разделени(различни градове),ние все още сме много добри приятелки.Другите ми приятелки не са от детството,но са много добри и чудесни хора.Въпросът е на какъв човек попадаш,а не че е от детството ти или от кафенето или от сайт за запознанство или от нензам-си къде.Добрият човек е добър навсякъде,не само в определени ситуации.

love in the darkness
05-02-2007, 06:56
Защо истинските приятели са само в детството и хората като навършат 13 стават двулични хора, които те карат да им носиш чантите и да им връзваш обувките?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Абе проблема си е в тебе да ти кажа.Кой ще те кара да му връзваш обувките,ти тряя да си супер тъпа,че да не кажеш я се разкарай и да не си тръгнеш.Или па да носиш чантата на някой ти да не си луда???

05-02-2007, 11:12
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La LocaMaggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca
Maggy La Loca

sherry
05-02-2007, 12:08
Защото когато са малки, хората са по - искрени и безкористни. Когато порастнем, започваме за се замисляме за мнгоо неща, всеки гледа само себе си и е готов да използва, тъпче и лъже тези, които го мислят за приятели. Разбира се, не винаги е така.

IdiOtKa
05-02-2007, 20:10
щото разбират че не всичко е розово ..

titin4eto
05-03-2007, 08:24
S vsi4ki e taka mila moq a za6to za6toto dokato si maluk ti si nevinen i bezkoristen kogato porasne6 oba4e ne6tata se promenqt po4va6 da ima6 zadni misli i tui se precakvat ne6tata.Ako ti nqma6 to nai-dobriq ti priatel 6te ima i obratnoto
Е айде с почти всички!! просто животът те очуква и ти се променяш и нече винаги имаш оп едно наум или решаваш, че ти трябва да си най-добре и оставяш другия, абе има мноооооогоо причини!!! А и има една приказка, че детето казва само истината... така че....

Devil_Body
05-03-2007, 09:04
s moqta nai-dobra priqtelka sme zaedno blizo ve4e 12 godini i vinagi sme bili nai-dobri priqtelki.Da razbirase,4e sme se karali i leko i jestoko,no vaprosat e 4e si imame doverie i nikoq ne moje da se sardi za pove4e ot 1 den na drugata.Prosto trqbva da nameri6 priqtelkata(priqtelq) nai-podhodq6t

malkoto_sladur4e
05-03-2007, 11:20
Ami za6toto pove4eto hora sa gadni i sled vreme po4vat da mislqt samo za sebe si i da precakvat priqtelite si...az zatova nqmam priqteli i ne mi i trqbvat...6toto znam,4e pak 6e me razo4erovat samo :wink: ](*,) [-X

IKisseDAGirL
05-03-2007, 15:17
Преди да питаш защо нещо е по еди-какъв-си начин, първо се увери, че това нещо наистина е така, както казваш :?

sun4e
05-03-2007, 16:42
Ами защото човек тогава се променя и почва да се мисли за най-важния на света - за това :roll: Но и след 13 години има истиснки приятели,но са рядко и трудно се намират.

slip_away
05-05-2007, 13:25
ami da ti kaja i az uj imah "mn dobra" priqtelka,ot 3ti klas sme zaedno,no az trugnah s edno mom4e ot klasa i.izlizahme vsi4ki,qko be6e,a sega kato nameri s koi da izliza i da hodi samo po diskoteki i men kaji-re4i me zabravi. vikah q da idva ama tq ne idva6e..az hodih nqk puti s tqh na disko ama men ne me kefi vsqka sedmica tva da pravq i nqkakvi selqni da mi se navurtat. taka 4e ve4e ne q vikam mn mn,tq se otcepi ot nas i sqka6 samo e 4akala(kakto vinagi e bilo) da ima s koi da e za da spre da e s nas. super mn se qdosvam 6tot iskam da me tursi,da izlezem v qkoto vreme nqkude ama tq e mn zaeta qvno. tai 4e ne o4akvai mnogo ot horata - obiknoveno ti dava6,apuk te v daden moment se frucvat i te zaebavat. moje bi ima istinski priqteli ama tva e rqdkost. kato cqlo raz4itai na sebe si i gi zareji. priqtelstvoto ne e 1 put v meseca da otide6 s nqkoi na kafe,a ne6to mn pove4e i tai kato ne polu4avam ne6to pove4e ne go broq za priqtelstvo :)

strange__
05-05-2007, 15:51
Не е така.Истинските приятели са ОТ детството,но те не остават само там.При желание едно приятелство може да продължи дълги години и да преодолее много.Не говоря на изуст-пример е баща ми,който с неговата компания не е прекъсвал връзка от...хм 20-30 години!Нещо повече-това са хора,които живеят в различни градове и квартали,но са хора,с които аз лично едва ли не съм израстнала :roll: Така,че до човека си е...
И също така не смятам,че в по-зряла възраст е невъзможно да намериш истински приятели.Тогава просо е доста трудно,но е и въпрос на шанс :wink:

05-05-2007, 20:22
защото след това живът почва да ги учи и то не на хубави неща :wink:

05-06-2007, 11:39
е добре де трябва ли щото животът бил гаден и ние да сме гадни?има различни хора.не всеки като стане на 13 е лайно.не че съм срещала подобни изключения,но това не ми дава право да слагам вксички тинейджъри под общ знаменател.или по принцип хората.
лично аз нямам истински приятели дори от детството,а само неколцина другарчета,с които играех от време на време.имаше и такива деца с които играех без името им да знам.въобще изцяло случайни познанства,които не се задълбочиха и на йота.може би защото някои бяха деца на приятеби на родителите ми,а такива връзки не се развиват в повечето случаи.

05-06-2007, 11:42
е добре де трябва ли щото животът бил гаден и ние да сме гадни?има различни хора.не всеки като стане на 13 е лайно.не че съм срещала подобни изключения,но това не ми дава право да слагам вксички тинейджъри под общ знаменател.или по принцип хората.
лично аз нямам истински приятели дори от детството,а само неколцина другарчета,с които играех от време на време.имаше и такива деца с които играех без името им да знам.въобще изцяло случайни познанства,които не се задълбочиха и на йота.може би защото някои бяха деца на приятеби на родителите ми,а такива връзки не се развиват в повечето случаи.
и между другото животтъ е гаден към някои и то още преди да навършат 13.възрастта няма значение.някои получават шамарите на живота в по късна възраст.обаче това че животът е гаден не е изобщо оправдание.просто се замислете колко тъпо звучи.ами то е гаден и подтекстът,който някои влагат е ай де и ние да сме гадни.
ама така не става.просто не става.ако човек има желание и воля,ще се изправя след всяко падане.

05-06-2007, 11:43
[quote="Анонимко"]е добре де трябва ли щото животът бил гаден и ние да сме гадни?има различни хора.не всеки като стане на 13 е лайно.не че съм срещала подобни изключения,но това не ми дава право да слагам вксички тинейджъри под общ знаменател.или по принцип хората.
лично аз нямам истински приятели дори от детството,а само неколцина другарчета,с които играех от време на време.имаше и такива деца с които играех без името им да знам.въобще изцяло случайни познанства,които не се задълбочиха и на йота.може би защото някои бяха деца на приятеби на родителите ми,а такива връзки не се развиват в повечето случаи.
и между другото животтъ е гаден към някои и то още преди да навършат 13.възрастта няма значение.някои получават шамарите на живота в по късна възраст.обаче това че животът е гаден не е изобщо оправдание.просто се замислете колко тъпо звучи.ами то е гаден и подтекстът,който някои влагат е ай де и ние да сме гадни.
ама така не става.просто не става.ако човек има желание и воля,ще се изправя след всяко падане.
ох извинявам се че съм пуснала две мнения. :oops:

05-06-2007, 11:46
[quote=Анонимко]е добре де трябва ли щото животът бил гаден и ние да сме гадни?има различни хора.не всеки като стане на 13 е лайно.не че съм срещала подобни изключения,но това не ми дава право да слагам вксички тинейджъри под общ знаменател.или по принцип хората.
лично аз нямам истински приятели дори от детството,а само неколцина другарчета,с които играех от време на време.имаше и такива деца с които играех без името им да знам.въобще изцяло случайни познанства,които не се задълбочиха и на йота.може би защото някои бяха деца на приятеби на родителите ми,а такива връзки не се развиват в повечето случаи.
и между другото животтъ е гаден към някои и то още преди да навършат 13.възрастта няма значение.някои получават шамарите на живота в по късна възраст.обаче това че животът е гаден не е изобщо оправдание.просто се замислете колко тъпо звучи.ами то е гаден и подтекстът,който някои влагат е ай де и ние да сме гадни.
ама така не става.просто не става.ако човек има желание и воля,ще се изправя след всяко падане.
ох извинявам се че съм пуснала две мнения. :oops:

malkoto_sladur4e недей да губиш вяра в хората!животът не трябва да свършва с няколко кретени,които са те изиграли!на света има много повече хора и несъмнено сред тях се намират и твоите истински приятели.трудно е да вярваш в хората на днешно време,изпитала съм го,но доверието е нещо толкова красиво.