PDA

View Full Version : Mi nemoga da go zabravq i tova e!



Mileniuma
05-01-2007, 16:19
Mi sigurno ima mn takiva kato men ama az da vi pitam,za6toto moite fr ni6to ne kazvat,a na men ve4e mi pisna.Izmorih se da buda tujna!6te popitate za6to sum tujna sled kato si imam vsi4ko:priqteli,roditeli,blizki,i t.n.Mi tujna sum za6toto ve4e 2-ra godina haresvam edno mom4e,a toi ne mi obru6ta vnimanie.Ne iskam nikoi drug samo toi mi e v glavata.Edin dr mi obqsnqva kolko me haresval,a az mu kazah,4e az ne go haresvam i si haresvam samo drugoto mom4e.Ta ako moje da mi dadete savet kak da go zabravq i da produljda napred

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

cherinka
05-01-2007, 16:29
Ми забрави го като спреш да мислиш за него. А как да спреш да мислиш за него?- Ами като си намериш друг, за който да мислиш.

LSD^Lady
05-01-2007, 16:34
Ми забрави го като спреш да мислиш за него. А как да спреш да мислиш за него?- Ами като си намериш друг, за който да мислиш.

Дам !

BWald0rf
05-01-2007, 16:36
Намери си друг.Опитай с момчето което те харесва.Според мен само така ще спреш да мислиш за него и ще го забравиш.Ако не стане поне ще си опитала...

Valserp
05-01-2007, 16:37
Намери си хоби...

05-01-2007, 16:37
Ти въобще опита ли нещо сериозно да му кажеш, да му обясниш, че не ми стана ясно :roll:

jim_beam
05-01-2007, 16:41
Намери си друг.Опитай с момчето което те харесва.Според мен само така ще спреш да мислиш за него и ще го забравиш.Ако не стане поне ще си опитала...

:!: tva e re6enieto :!:

coteto
05-01-2007, 17:01
[quote="Mileniuma"]Mi sigurno ima mn takiva kato men ama az da vi pitam,za6toto moite fr ni6to ne kazvat,a na men ve4e mi pisna.Izmorih se da buda tujna!6te popitate za6to sum tujna sled kato si imam vsi4ko:priqteli,roditeli,blizki,i t.n.Mi tujna sum za6toto ve4e 2-ra godina haresvam edno mom4e,a toi ne mi obru6ta vnimanie.Ne iskam nikoi drug samo toi mi e v glavata.Edin dr mi obqsnqva kolko me haresval,a az mu kazah,4e az ne go haresvam i si haresvam samo drugoto mom4e.Ta ako moje da mi dadete savet kak da go zabravq i da produljda napred

ami nz kakvo da ti kaja i da te posavetvam za6toto i az sam bila v po4ti sa6tata sityaciq kato teb.4e nqma da moje6 da go zabravi6 nqma.v tova sam sigyrna ot li4en opit.moga da ti razkaja moqta sityaciq kva be6e."s priqtelqt mi bqxme skasali i bqx sama.bqx na disko i tancyvax s 1 mom4e vse edno se vlubix kato ot 1 pogled taka da se kaje.pove4e ne go i vidqx i toi ne iskal.no posle s priqtelqt mi pak se sabraxme i makar 4e o6te mislex za tva mom4e ot diskotekata priqtelqt mi mi go izbi ot glavata i az go zabravix.prosto nz kak no go napravi.taka 4e trqbva da ima nqkoi dr za koito da misli6 i toi da misli za teb.taka 4e taka mislq az...

djeini
05-01-2007, 17:07
Mda nameri si drug i davai napred tva e ot men.Kakto edin den pisa BAYO ako si vurti6 glavata da gleda6 nazad(v minaloto)6te te zaboli vrata mislq tui be6e ,no sum go zapomnila ot togava i mnogo se kefa na toz izraz tui 4e ne gledai nazad

Nassgerrack
05-01-2007, 17:19
Брех таз женска моногамия!

По принцип не бих ползвал израза "носи се по течението" ,но тук го ползвам и подчертавам.Защо ли? - защото тва момче е нещото което затлачва рекичката ти. Животът на всеки човек е безкрайно поле от вероятности и възможности. Заради тоя човек,към който даже не си предприела нищо,пропиляваш всички други възможности(включително и тази с момчето ,което те е харесвало)

Дано да греша ,но съм почти сигурен,че тоя хубостник е в мечтите ти.Със мисъл за него заспиваш,с мисълта за него се събуждаш.Като стане нещо хубаво бегло ти минава идеята"ами ако и той беше тук за да види?..." Ами когато видиш някое момче - непрекъснато го сравняваш с него,осъждаш го и го определяш по образеца на "красивия единствен принц".

Сега се опитай да си представиш,че това момче може да бъде всеки - може би срещаш неговия двойник по улицата,може би всеки ден чакате заедно на една автобусна спирка,а може би прекарвате голяма част от времето си заедно,без ти изобщо да подозираш,че той е единствения.

По същата логика това момче,което ти е разкрило чувствата си към тебе може да е новата ти голяма любов.Пробвай се,не се отчайвай така лесно,няма защо.

Допусни някой до сърцето си,така ще престанеш да бъдеш тъжна и ще забравиш онова перфектно идеално момченце(което btw съм сигурен ,че така или иначе не съвпада с идеала ти ;) )

sorceress
05-01-2007, 17:22
Много е лесно да кажете "намери си друг" или "спри да мислиш за него". Обаче на практика изобщо не става. Аз съм в същата ситуация - 8 месеца не мога да забравя 1 момче и направо се побърквам. Намерих си друг обаче единственото, което постигнах беше, че се скъсах с него, за да не го лъжа и само се наранихме така. Искам да ти кажа, че да му търсиш заместител няма смисъл - само ще затънеш повече. От опит знам, че не можеш и да не мислиш за него, просто не става така. Остави се на течението и рано или късно ще се оправиш, абаче може да мине доста време до тогава. Ае успех от мен :D

Nassgerrack
05-01-2007, 17:40
От опит знам, че не можеш и да не мислиш за него, просто не става така. Остави се на течението и рано или късно ще се оправиш, абаче може да мине доста време до тогава. Ае успех от мен :D

Ти така ли направи? Остави проблема неразрешен? Добре ли ти е толкова време сама,или вече свикна?

Добре е да си споделяме проблемите тука,но трябва да се пишат и начините за разрешаване на проблема. Ти твоя не си решила,а си тръгнала да съветваш другите.

Най-големият риск ,който можеш да поемеш,е да не поемаш рискове изобщо!

Вместо да убеждаваш в бездейтвие sorceress, вземи си поука от тази тема,защото тя явно е и за теб.

koalka
05-01-2007, 17:48
Не мислиш ли, че достатъчно време е минало, че да се опиташ да го забравиш.Наистина, ако пренасочиш вниманието си върху друго момче, ще го забравиш.

Witch NOT Bitch
05-01-2007, 18:11
Много е гадно да нe мoжеш да си избиеш някого от главата. Минали са две години, така че или му кажи какво чувставаш, или го преодолей... Супер трудно е, ама не може да се живее с несподелена любов. Аз бих те посъветвала да си намериш нещо в него, което да те разочарова и дразни. Ядосай му се за нещо и си кажи, че не искаш да го виждаш, опитай да го избягваш, а не да търсиш уж случайни срещи. Много е гадно, но какво да се прави. Недей да мислиш, че той е единственият на света и че е идеален. Лека полека ще го забравиш, щв спре да ти пука. Успех!

honda^
05-01-2007, 18:23
Еми ти продължавай да си повтаря666, 4е не иска666 друг и 4акай да го забрави666 ](*,) . Не става така [-X

Shadow_Walker
05-01-2007, 18:25
Ясно е, че имаш воля да продължиш напред.Просто трябва да го направиш.
Когато се сетиш за него се опитай да мислиш за нещо друго, отбягвай го, просто го заличи от живота си.Контактувай колкото се може повече за да срещнеш друг и така :)

bqsna_teenagerka
05-01-2007, 18:34
ми ние не можем да ти кажем някакъв на4ин за забравяне просто си го изклю4и от главата...така ще го забравиш..

Mileniuma
05-01-2007, 18:53
Taka,ujasno blagodarq na vsi4ki,koito se opitvate da mi pomognete i vijdam,4e me razbirate.Az mu kazah,4e imam 4uvstva kum nego.No toi mi kaza,4e haresval druga.Az poznavam momi4eto.A skoro imah koncert(tancuvam)i kogato izleznah na scenata(ima6e praznik na u4ili6teto)i go vidqh prosto tancuvah sus jelanie.Kato izlqzoh na scenata purvona4alno ne go vidqh,no sled kato go vidqh prosto si iztancuvah tanca s kef.Kakto kazahte az lqgam s misalta za nego,stavam s misalta za nego.V daskaloto se opitvam da govorq po sqkakuv na4in s nego.A otnosno drugoto mom4e,koeto m e haresva mislite li,4e e spravedlivo da go mamq.Smisul az da sum s nego a da mislq za drug?!

FiRe_LaDy
05-01-2007, 19:07
Poznato mi e.AMi prosto nedei tolkova mnogo da mislish za nego.Zapylvai vremeto si s neshto interesno,izlziai poveche s priqteli,veseli se,zapoznai se s novi hora.Znam,che e mnogo trudno da go zabravish,no trqbva da opitash i da bydesh uporita i edin den shte se osvobodish ot tova chuvstvo (tyga) .. nqma da mislish za nego,shte go zabravish i shte namerish drug po dobyr,koito shte ti obryshta vnimanie ... :wink:

Nassgerrack
05-01-2007, 19:10
Taka,ujasno blagodarq na vsi4ki,koito se opitvate da mi pomognete i vijdam,4e me razbirate.Az mu kazah,4e imam 4uvstva kum nego.No toi mi kaza,4e haresval druga.Az poznavam momi4eto.A skoro imah koncert(tancuvam)i kogato izleznah na scenata(ima6e praznik na u4ili6teto)i go vidqh prosto tancuvah sus jelanie.Kato izlqzoh na scenata purvona4alno ne go vidqh,no sled kato go vidqh prosto si iztancuvah tanca s kef.Kakto kazahte az lqgam s misalta za nego,stavam s misalta za nego.V daskaloto se opitvam da govorq po sqkakuv na4in s nego.A otnosno drugoto mom4e,koeto m e haresva mislite li,4e e spravedlivo da go mamq.Smisul az da sum s nego a da mislq za drug?!

Ама защо тряа да го мамиш? Няма такава работа. Да тръгнеш с някой не значи да се омъжиш за него. Просто прекарай малко време с него(новото момче),поговорете си,пък ако си прекарвате добре времето... кой знае,може и да стане нещо.

Ако не стане,"чао" винаги можеш да му кажеш,все пак не си вързана във вериги с него.

Mileniuma
05-01-2007, 20:09
Taka,ujasno blagodarq na vsi4ki,koito se opitvate da mi pomognete i vijdam,4e me razbirate.Az mu kazah,4e imam 4uvstva kum nego.No toi mi kaza,4e haresval druga.Az poznavam momi4eto.A skoro imah koncert(tancuvam)i kogato izleznah na scenata(ima6e praznik na u4ili6teto)i go vidqh prosto tancuvah sus jelanie.Kato izlqzoh na scenata purvona4alno ne go vidqh,no sled kato go vidqh prosto si iztancuvah tanca s kef.Kakto kazahte az lqgam s misalta za nego,stavam s misalta za nego.V daskaloto se opitvam da govorq po sqkakuv na4in s nego.A otnosno drugoto mom4e,koeto m e haresva mislite li,4e e spravedlivo da go mamq.Smisul az da sum s nego a da mislq za drug?!

Ама защо тряа да го мамиш? Няма такава работа. Да тръгнеш с някой не значи да се омъжиш за него. Просто прекарай малко време с него(новото момче),поговорете си,пък ако си прекарвате добре времето... кой знае,може и да стане нещо.

Ако не стане,"чао" винаги можеш да му кажеш,все пак не си вързана във вериги с него.
Mi taka si mislq,za6toto ako buda s nego toi 6e si misli 4e durja na nego,a az mislq postoqnno za drugiq