PDA

View Full Version : Neznam kakvo staava.MOLQ POMOGNETE MI :(



KyPBaTaAa
05-01-2007, 17:26
s avera mi ..sme zaedno ot 8-9 meseca..razdelqlli sme se..mnogo0o pyti zaradi men.. :cry:..predi 1 mesec re6ihme da go napravim za 1 put(i dvamata bqhme devstveni)..do sega sme se ebali obshto 6 puti..no naistina neznam kakvo stava s nashta vruzka..sled purvite nqkolko puti..neshtata vqrvaha mnogo dobre..darje6e se s men mnogo milo....no sled posledniq put..neshto mu stana... #-o i ne moga da razbera kakvo...zapo4na da se darji po hladno s men..pitam go kakvo stava..toi mi kazva..4e nishto my nqma i 4e mnogo me obicha..da ne sam my obryshtala vnimanie.. :oops: no az ne my vqrvam..nikoga predi ne se e darjal taka...v4era shtqhme da izlizame..obajdam my sa ..vikam my kade si ..toi vika emi iam rabota s edni priqteli..nqma da stani da se vidim dneska.. :cry:..az mnogo go obicham i ne iskam da go zagybq..molq kajete mi kak da govorq s nego0o...kakvo da napravq..za da moje si4ko da byde kakto predi..:((( molq vi ne se bazikaite...:( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: BLAGODARQ VI PREDVARITELNO :(

golqmoto_napu6vane
05-01-2007, 17:30
kaji mu 4e 4ustva6 4e toy se otdelq ot teb i ako ima ne6to da ti go kaje vednaga v o4ite i ako ima ne6to s koeto da napravi6 vryzkata vi pak zdrava i topla USPEX :):):) ;)

mechtaq_za_teb
05-01-2007, 17:30
Mi osven da govorite zatova...ne vijdam drug nachin.Moje pyk naistina da e neshto slu4aino i da se pritesnqvash za gluposti...moje pyk i da ima nqkakva pri4ina.Popitai go pak da izlezete i shte se razberete.

BWald0rf
05-01-2007, 17:32
След като ти е казал че няма нищо и те обича няма смисъл да си толкова мнителна.

Nassgerrack
05-01-2007, 17:33
molq kajete mi kak da govorq s nego0o...kakvo da napravq..za da moje si4ko da byde kakto predi..:(


Като за начало си смени ника - подобно самоопределяне не буди положителни чувства у повечето хора.

djeini
05-01-2007, 17:35
molq kajete mi kak da govorq s nego0o...kakvo da napravq..za da moje si4ko da byde kakto predi..:(


Като за начало си смени ника - подобно самоопределяне не буди положителни чувства у повечето хора.

Mislq 4e nemoje da si smeni nica oba4e trqbva do moderator da se oburne no da kak moje kurvataa da se pi6e6 pffffff

koalka
05-01-2007, 17:36
Първо поговори с него, пък после реши какво ще правиш.Кажи му какво те притеснява.

Witch NOT Bitch
05-01-2007, 18:26
Когато жените казват, че няма нищо обикновено не е така, но той е мъж, така че може наистина да няма нищо или може да е в труден период, да има проблеми и за това дасе държи хладно. Възможно си му омръзнала, не знам на колко години е, но ако е още малък...така се получава понякога... Опитай да разведриш връзката ви с нещо различно. Успех!

TuZAra
05-01-2007, 18:35
Може пак да се е забаркал в нещо , което неиска ти да знаеш или пак да си му омразнала вариантимного отговор един така , че вместо да стоиш пред компа и да чакаш отговори му се обади и се разберете пак после му пусни още един пат :-D

vivian
05-01-2007, 18:48
molq kajete mi kak da govorq s nego0o...kakvo da napravq..za da moje si4ko da byde kakto predi..:(


Като за начало си смени ника - подобно самоопределяне не буди положителни чувства у повечето хора.

Mislq 4e nemoje da si smeni nica oba4e trqbva do moderator da se oburne no da kak moje kurvataa da se pi6e6 pffffff


mda dosta protivno.da ne govorim za re4nika,koito izpolzva za nqkogo,koito uj obi4a "do sega sme se ebali obshto 6 puti.."

Iv4eTy
05-01-2007, 20:03
Еми поговорете друг начин няма! Какво друго да направиш пoпитай го, кажи му как се чувстваш и така.

gostut
05-01-2007, 22:45
mda dosta protivno.da ne govorim za re4nika,koito izpolzva za nqkogo,koito uj obi4a "do sega sme se ebali obshto 6 puti.."

еми някой хора така си говорят представи си... поне тези над 14...

BAYO
05-02-2007, 12:06
KyPBaTaAa .... А иди после и кажи нещо .... а добре, ш'ти кажа нещо : НЕКА ТИ! ТАКА ТИ СЕ ПАДА! :smt019

П.Т. Съгласен съм с vivian :::