PDA

View Full Version : Защо?



05-01-2007, 17:36
Как така в този форум се е събрала утайката от младите? Тука никой не слуша чалга и не се води по модните тенденции. Тука хората само за политика мислят. Тук са 2-та процента, които НЕ са фешън и НЕ слушат чалга. Леле, как ви събраха все такива... странни.

Shadow_Walker
05-01-2007, 17:41
Абе защо днес се появиха толкова много тъпи теми??

BWald0rf
05-01-2007, 17:44
Абе защо днес се появиха толкова много тъпи теми??
защото днес тъпи хора решиха да пишат в форума...

05-01-2007, 17:46
Абе защо днес се появиха толкова много тъпи теми??
защото днес тъпи хора решиха да пишат в форума...
Тъпи като теб бе, "Мис Свят"!

Skullbreaker
05-01-2007, 17:51
Защо няма чалгаааааааааааааааааа...З тееб...За мееен...

BWald0rf
05-01-2007, 17:55
Абе защо днес се появиха толкова много тъпи теми??
защото днес тъпи хора решиха да пишат в форума...
Тъпи като теб бе, "Мис Свят"!
о господин философа пак реши да се отваря...
давай..избивай комплекси...

Disrespect
05-01-2007, 17:55
Ти ще спреш ли да пускаш теми с една и съща тематика?! ФЕШЪНИТЕ и ЧАЛГАРИТЕ са истинската утайка на обществото. Жалко, че са толкова много. Жалко, че има толкова много глупави хора. Ти си един от стадото, от добитъка. Защо не сме фешън? Защото е ТЪПО и ГРОЗНО! Защо не сме чалгари? Защото е ТЪПО, ГРОЗНО, БЕЗМИСЛЕНО. И ние можем да сме купонджий. Дай ни бира, хубава музика и приятели. Под хубава музика не си мисли, че имам предвид хаус, чалга, или Аврил или Грийн Дей. Можеш да ме псуваш, можеш да се мислиш за бог, можеш да правиш каквото си искаш...ти си кретен.

I'm crazy
05-01-2007, 17:57
:smt013 :smt012 :smt011 :smt019 Различни теми,различни хора,различни идеали...СТИГА с тъпи теми!!!!!!!!!! :shock:

Muse_of_Madness
05-01-2007, 18:02
Поздрав с Tvangeste- Storm (Руски симфоничен блекметъл)

Fight, Freedom and Sword
Is all that You need in this Storm!
Be a leader!

Oh ruthless Destiny!
Why are You so cruel?
All of us pray to You
(Because all of You live by the rules...like sheep in a herd)
[repeat]

In the name of Mind
Open your heart to my words!
In the name of Honour
Shake off the veil of sleep from your conscience!
In the name of Strength
Purge the centuries-old Christian plague from your souls
In the name of Death
Break free for you are a free man!

To be or not to be -
There's no such question!
To be! But to be what?

A weak-willed sheep that's taken to the slaughter house
Or a proud wolf
Whose heart is filled with freedom?

What's in your eyes, Human?
Fear or rage?
Blind submission or Resistance?

Love and respect your friends
And let your enemies die!

Every sheep needs a shepherd
Every shepherd needs a sheep for his flock.
They are walking to the horizon of their ideas
Trampling the sprouts of freedom and despising pride
But rise above the Earth and you will see
WHERE this herd is heading...
It's heading to the precipices

There is no judge for you except for your god - lie!
The heavenly kingdom is prepared for the obedient - lie!
Bringing the good, drowning in blood
Giving love with fire and sword
The grief and fear of innocent eyes
The burning villages, the ruined world
The faith killed by greed
Isn't it a black stain on you?

GoTh_bItCh
05-01-2007, 18:03
Ти ще спреш ли да пускаш теми с една и съща тематика?! ФЕШЪНИТЕ и ЧАЛГАРИТЕ са истинската утайка на обществото. Жалко, че са толкова много. Жалко, че има толкова много глупави хора. Ти си един от стадото, от добитъка. Защо не сме фешън? Защото е ТЪПО и ГРОЗНО! Защо не сме чалгари? Защото е ТЪПО, ГРОЗНО, БЕЗМИСЛЕНО. И ние можем да сме купонджий. Дай ни бира, хубава музика и приятели. Под хубава музика не си мисли, че имам предвид хаус, чалга, или Аврил или Грийн Дей. Можеш да ме псуваш, можеш да се мислиш за бог, можеш да правиш каквото си искаш...ти си кретен.
по-добре не може да се каже просто

05-01-2007, 18:05
Ти ще спреш ли да пускаш теми с една и съща тематика?! ФЕШЪНИТЕ и ЧАЛГАРИТЕ са истинската утайка на обществото. Жалко, че са толкова много. Жалко, че има толкова много глупави хора. Ти си един от стадото, от добитъка. Защо не сме фешън? Защото е ТЪПО и ГРОЗНО! Защо не сме чалгари? Защото е ТЪПО, ГРОЗНО, БЕЗМИСЛЕНО. И ние можем да сме купонджий. Дай ни бира, хубава музика и приятели. Под хубава музика не си мисли, че имам предвид хаус, чалга, или Аврил или Грийн Дей. Можеш да ме псуваш, можеш да се мислиш за бог, можеш да правиш каквото си искаш...ти си кретен.
Било тъпо да си от стадото? Глупости! По-добре е да не ти се смеят и да те сочат с пръст, да не си отритнат от обществото.
Get a life.

nencuHka
05-01-2007, 18:08
" Смеете ми се,че съм различна..Хмм аз пък ви се смея,че сте еднакви :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 "


хахаха :smt005

BWald0rf
05-01-2007, 18:10
Ти ще спреш ли да пускаш теми с една и съща тематика?! ФЕШЪНИТЕ и ЧАЛГАРИТЕ са истинската утайка на обществото. Жалко, че са толкова много. Жалко, че има толкова много глупави хора. Ти си един от стадото, от добитъка. Защо не сме фешън? Защото е ТЪПО и ГРОЗНО! Защо не сме чалгари? Защото е ТЪПО, ГРОЗНО, БЕЗМИСЛЕНО. И ние можем да сме купонджий. Дай ни бира, хубава музика и приятели. Под хубава музика не си мисли, че имам предвид хаус, чалга, или Аврил или Грийн Дей. Можеш да ме псуваш, можеш да се мислиш за бог, можеш да правиш каквото си искаш...ти си кретен.
Било тъпо да си от стадото? Глупости! По-добре е да не ти се смеят и да те сочат с пръст, да не си отритнат от обществото.
Get a life.
да по добре е да си безличен да нямаш право на собствено мнение и да правиш сичко като "готините" за да не те сочат с пръст...даа такааа ее :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Shadow_Walker
05-01-2007, 18:10
Ти ще спреш ли да пускаш теми с една и съща тематика?! ФЕШЪНИТЕ и ЧАЛГАРИТЕ са истинската утайка на обществото. Жалко, че са толкова много. Жалко, че има толкова много глупави хора. Ти си един от стадото, от добитъка. Защо не сме фешън? Защото е ТЪПО и ГРОЗНО! Защо не сме чалгари? Защото е ТЪПО, ГРОЗНО, БЕЗМИСЛЕНО. И ние можем да сме купонджий. Дай ни бира, хубава музика и приятели. Под хубава музика не си мисли, че имам предвид хаус, чалга, или Аврил или Грийн Дей. Можеш да ме псуваш, можеш да се мислиш за бог, можеш да правиш каквото си искаш...ти си кретен.Аврил е пекана :-)
Иначе днес една моя съседка беше до у нас да ползва нета, че те нямаха.И и пускам аз готик метъл, готик рок, даркуейв (хах беше ме избило на мрачна вълна явно) и тя много се некефи.И вика "баси това е толкова яко, пък хората слушат чалга...." :|

Disrespect
05-01-2007, 18:11
Аз живот вече си имам. За разлика от вас. Ние може би НЕ ИСКАМЕ да сме от вашето малоумно стадо. Може би НЕ НИ ХАРЕСВА вашия малоумен стил. Може би искаме ДА СМЕ РАЗЛИЧНИ.

GoTh_bItCh
05-01-2007, 18:33
We're the fucking punx
We're few, but we are real...You know who we are
We're here till the end...Oi! is our voice
Punk is the noise!!!!!

koalka
05-01-2007, 18:37
Ти ще спреш ли да пускаш теми с една и съща тематика?! ФЕШЪНИТЕ и ЧАЛГАРИТЕ са истинската утайка на обществото. Жалко, че са толкова много. Жалко, че има толкова много глупави хора. Ти си един от стадото, от добитъка. Защо не сме фешън? Защото е ТЪПО и ГРОЗНО! Защо не сме чалгари? Защото е ТЪПО, ГРОЗНО, БЕЗМИСЛЕНО. И ние можем да сме купонджий. Дай ни бира, хубава музика и приятели. Под хубава музика не си мисли, че имам предвид хаус, чалга, или Аврил или Грийн Дей. Можеш да ме псуваш, можеш да се мислиш за бог, можеш да правиш каквото си искаш...ти си кретен.
Било тъпо да си от стадото? Глупости! По-добре е да не ти се смеят и да те сочат с пръст, да не си отритнат от обществото.
Get a life.Може и да не си от стадото и пак да не си отритнат от обществото, хаха.

Cheesy
05-01-2007, 18:40
Хора,ние не сме фешъни и сме ненормални.Щом форума и хората не ти харесват е просто-не влизай!

Skullbreaker
05-01-2007, 18:43
Хора,ние не сме фешъни и сме ненормални.Щом форума и хората не ти харесват е просто-не влизай!

Ти па и сериозност искаш да вкараш у темата...Ни мое му набийш акъла у главата..

Пешоооо
05-01-2007, 18:50
Добре де, всичко е ок.
Но как така само повтаряте колко са много чалгарите и фешъните, а в тоя форум няма нито един... (Vanks май, ама те го баннаха)...
наистина тук са точно 2% от младото население :|

AliceSw
05-01-2007, 18:52
оффффффффффф, една тема хубаво си пуснал, ама втората вече ме издразни

в една песен се пееше "защото сме различни, когато сме еднакви, защото сме еднакви, когато сме различни"

ставате смешни, утайката на обществото не е свързана с музикалните предпочитания, а с неща като образование и шансове за просперитет

изповядвам дадена субкултура и е нормално това да има външни белези, никога през целия ми живот това не ми е било проблем, все още си общувам спокойно с фешъни, рапъри и не знам си още какви

до автора - трябва да си тъп, за да не забележиш, че фешъните наподобяват доста някои субкултури (изгаврят се с тях), но въпреки това казват, че те са тъпи, има фешъни като теб, които са идиоти, тва, че си си купил 5 парцала от Илиенци, да си си взел едни очилца от шкафа на мама, и си дал на 5-годишната ти сестричка да те подстриже не те прави фешън, дори ако цял живот не спреш да плюеш хората, които са избрали алтернативен стил

Muse_of_Madness
05-01-2007, 20:07
Ъм... само аз ли подозирам, че темата е бъзик?

malka_sladuranka
05-01-2007, 20:21
Аз пък слушам чалга. 8)

_donna_
05-01-2007, 20:47
а ти си най-странния от всички и ни засрами.
радвай се сега..пхахаха..идиотщини..

Sexapilna_kukla
05-01-2007, 20:56
Аз пък слушам чалга. 8)
И аз така :::

malka_sladuranka
05-01-2007, 20:59
Аз пък слушам чалга. 8)
И аз така ::: Ласмаги..гжасмаги....лялялял ляляяяяяя :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035

Sexapilna_kukla
05-01-2007, 21:03
Аз пък слушам чалга. 8)
И аз така ::: Ласмаги..гжасмаги....лялялял ляляяяяяя :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035 :smt035
Дискотеки... телефони....... :-({|= :-({|= :-({|=

_donna_
05-01-2007, 21:13
макарони,грамофони... :-({|= :smt005

malka_sladuranka
05-01-2007, 21:15
Ехаа събрахме са...айдии у Най клубаааа... :smt118

Sexapilna_kukla
05-01-2007, 21:24
Айдииии :smt026 :smt026 :smt026

rosskata
05-01-2007, 21:35
Темата е грозен бъзик, но пък е забавно да се види как някои хорица се пенят да доказват колко са уникални... :smt005

machoka
05-02-2007, 08:38
т. 11.