PDA

View Full Version : помощ power point



tra^la^la
05-01-2007, 18:46
помооооооооооооооощ
имам да прая някаква глупава презентрация на power point а изобщо не мога да бачкам с тази програма(никога не съм работил преди).Трябва да направя 10 слайда който да представят синтаксиса,предназначение о и работата на таговете по управление вида на шрифта.Да съдържа линк към работеща страничка,демонстрираща тага...Направо :shock: ](*,) :shock:
12 клас съм да му еба майката имам 2 6тици и таз офца иска да и прая тез простотий за 3та оценка..не знам вече...
някой може ли да ми помогне изопщо не знам как трябва да стане това нещо... :smt017

Disrespect
05-01-2007, 19:00
Чети отстрани какво пише. Намери копчето "New Slide" и го цъкни 10 пъти. Ще ти се появят отстрани 10 квадратчета. Даваш на първия. Пишеш темата на презентацията и името си отдолу. "Изготвил - Трактор Тракторски". И пишеш информацията, която намериш на тези 10 слайда.

Sweety^Evil
05-01-2007, 19:00
:-s golqm problem ako vse o6te trqq go prai6 tva mi pi6i na skupe demonche-f i shte ti obqsnq si4ko.Spoksi bre bro lesno e :wink:

Sirma
05-01-2007, 19:23
Чети отстрани какво пише. Намери копчето "New Slide" и го цъкни 10 пъти. Ще ти се появят отстрани 10 квадратчета. Даваш на първия. Пишеш темата на презентацията и името си отдолу. "Изготвил - Трактор Тракторски". И пишеш информацията, която намериш на тези 10 слайда.
\:D/ ... а за линка даваш insert/hyperlink то ще има да избереш към кой слайд да ти е връзката!

tra^la^la
05-06-2007, 22:22
синтаксиса,предназначение о и работата на таговете по управление вида на шрифта а някой може ли да ми обясни какво значи това изобщо :shock: