PDA

View Full Version : Новият ни сайт за анимация и програмиране



fak_you_maafaka
05-01-2007, 17:51
Здрасти, обновихме си сайта обаче не съм сигурен дали няма да сече на по-слаби компютри. Хвърлете му един поглед, ако сече моля да кажете. До скоро ;)

http://www.sektorz.exoo.net/

5ko_3ka
05-01-2007, 18:55
6to ne mi kazahte 4e 6te go obnovqvate :[

fak_you_maafaka
05-01-2007, 20:29
щот си педерас аз я метнах :)

fak_you_maafaka
05-01-2007, 20:38
жено, сайта не е мой!
тва българската завист мноо лошо нещо, колкото и да си изпедерастял, вземи си го избий на самоубийство вместо тука да се излагаш с никакви знания :)

djeini
05-01-2007, 20:41
Xm ni6to ne razbrax za kvo be6e tova,karai,saita mi xaresva kefi me(ne 4e i az mnogo razbiram )sladuk e gledax nqkoi ot animaciite i mnogo im se zaradvax.Be vuob6te sladursko bravo na vas =D> =D> =D>

5ko_3ka
05-01-2007, 20:41
6tom daje az znam 6to e nisko tva deto ti mu vika6 "bit rate" zna4i si mnoo zle, nedei sa izlaga mi si hodi v mazeto 4e po4va6 da ma drazni6.

fak_you_maafaka
05-01-2007, 20:43
Мерси djeini, за някой от филмите съм помагал и аз :)
Най-накрая някой без жалки комплекси.

fak_you_maafaka
05-01-2007, 20:53
Ние сме част от екипа на автора SektorZ и имаме право да разпространяваме информацията. Всичко там е наше, не е като в нормалния Flash-сайт - всичко крадено.

5ko_3ka
05-01-2007, 22:03
Ето кво написа сектора:

hey guys, music problem fixed, and yes, I've altered the bass in the first song so even people with normal speakers should feel it :]

Демек, проблема с музиката е решен, който не я искаше (а той беше само един), вече да е доволен.

Forslor
05-01-2007, 22:11
:lol: Чакайте и аз да се изкажа ,че гледам много сте нагорещили обстановката.

Та значи за музиката в началото . Вярно дразни ухото още преди да се е плейнала отново .Добре ,че забелязах бутона "Без музика" навреме. Обаче има ли смисъл от този бутон след като всеки път когато се връщам обратно на главната страница трябва да прибягвам до услугите му ?
Ролята на топката и dj -ския пулт буквално е никва.
Във раздел "ЕКИП" последния нещо орязан ми се вижда ,не може да се скрулне . Идва ми и на акъла да ви питам след като ви видях карикатурките (не е правилно да се нарекат така ,но не се сещам за думата) та нещо ми се виждат много еднакви , освен ако не сте тризнаци . Прекалено еднотипни нищо ,че ви отразяват хобитата .
Сектор анимации , би трябвало да сте забелязали ,че след като изберете дадена анимация и тя почне да се зарежда, музиката от предходната страница продължава да звучи и ако зареждащата се анимация има звук става страхотно миксче.

Сега във сайта има както добри така и не чак до толкова добри "произведения".

И какви са тея изцепки от ваша страна относно критиките за сайта.
Какво като знате как се работи на флаш или на която и да е друга програма? Хубаво знайте си споделяйте и обменяйте опит с останалия свят , но без убиди.
Ами това за българската завист пак не на място .


Сега преди да се втурнете да ми приказвате ,че нищо не разбирам от флаш ще ви изпреваря като ви кажа ,че не съм се занимавал продължително със флаш, нито ми е хоби просто не ме влече и със този си пост изказвам мнение което не ме е*е дали ще разберете или ще оспорвате със селски коментарчета относно кой каква сексуалност има. :)

fak_you_maafaka
05-01-2007, 22:13
но без убиди
И аз тва викам :D
Музиката е поправена вече, за профилите не те разбрах.
Като гледам си разбрал нещата грешно. Никой не се прави на умен и че разбира от флаш. Само един от нас го разбира, обаче не ни се слушат комплексарски и недодялани коментари, ако има проблем поне да се обясни ясно.

Th3MaN
05-02-2007, 11:38
браво супер готино сайтче ;)

5ko_3ka
05-02-2007, 11:48
Th3MaN мерси :]

TheNightRider нищо не съм казал за майка ти бе bokluk :)
Стига си си правил филми, сам дойде и почна да дразниш всички. И да се мазниш на Forslor, предполагам е moderator.

fak_you_maafaka
05-02-2007, 14:07
100% ама айде стига че развалихте темата.

fak_you_maafaka
05-02-2007, 15:44
но без убиди

спам: Forslor, пиши ми в скайп дори да съм офлайн. :Р

айде стига че развалихте темата.

А да видим как нищо не си казал, бе, копеле нещастно!

Ай бий си спирачката вече че направи темата на GUZ с тия глупости, пишете си на лични.

Forslor
05-02-2007, 21:22
:lol: Не ми се мазни човека ,защото няма причина да го прави. :lol:

Голяма работа ,че е казал да му пиша в Skype във пост ,защото и без другото аз личните не ги поглеждам. 8)

Сега ,че темата сами си я превърнахте във боклук не е моя вината.

Unknow
05-02-2007, 22:31
Сайта е много добър.Браво...наистина е Супер!! =D> =D> Да говорят каквото искат.... от мен поздравления! :wink:

Бунтар
05-03-2007, 05:22
Направи ми впечатление, че мноу скофтена физика има тая топка - просто не е истина. Сайтът изглежда доста аматьорски.

fak_you_maafaka
05-03-2007, 09:35
не е моя вината.
Никой не те вини.

Сайта е много добър.Браво...наистина е Супер!! Applause Applause
Мерси мн :)

мноу скофтена физика има тая топка - просто не е истина.
Ибахти топката, тя е само малка екстра да си играят хората с нея, не е центъра на сайта.

Forslor
05-03-2007, 09:51
ИБАХТИ, хич не понасяте критика ми се вижда :lol:

5ko_3ka
05-03-2007, 10:26
Той не ама на мене ми е все едно. Видяхме как отговориха хора от Хърватска и чужбина, виждаме кво казват тука 1-2. Явно е въпрос на знания. Дано поне някой от вас да схване за какво е сайта и да си прекара малко яко време там както правят чужденците и хората от другите форуми, които също програмират.

Forslor
05-03-2007, 10:52
Нещо тука ще си се обиждаме по национална принадлежност ли ? То и без това незнам кой от вас спомена ,че българите били еди какви си .
Ами извинявай ама ти какъв си ? :-s
Българина е жесток с коментарите си и си казва директно това което не му харесва. Той е идеалист до някаква степен и затова се стреми да се подобри и самоусъвършенства .
Мен не ме интересува какво са казали хората от чужбина и какво правят те. Аз съм си в България (за момента) и изразявам мнението на българин, не на хърватец, индиец, руснак и т.н . Какво ми надценявате чужденците и се влияете много от тяхното мнение и какво мислят (ама и те са хора с техните недостатъци).
И ако не забелязваш ,че точно хората имащи си най -малка представа за това което сте направили и как сте го направили дават най-добрите коментари! Защо ли ? Както каза ВЪПРОС НА ЗНАНИЯ!

С тези си постове съвсем ме отказахте да влизам в какъвто и да е предоставен от вас сайт. Нека богоравните и просветени чужденци се радват на творението ВИ.
Ние тук ще злобеем както правят българите и съм няма да спим от яд :wink:

Алеееелуяяя O:)




----------------------
Голям съм злобар нали :smt005

fak_you_maafaka
05-03-2007, 14:17
Добре си го каза, направо на размаза, евала ти бичим :)

точно хората имащи си най -малка представа за това което сте направили и как сте го направили дават най-ТЪПИТЕ коментари! Защо ли ? Както каза ВЪПРОС НА ЗНАНИЯ!
Тва е вярно, по тая причина ме дразнеше твойто приятелче и коментарите му за неща, които са от най-малко значение.
Нормално беше да го защитиш щом те викаше 30 пъти без ти даже да знаеш за тая тема. Браво!

5ko_3ka
05-03-2007, 14:27
Добре хора, айде точка с тва спорене. Освен ако не започна да ви харесва.

Forslor
05-03-2007, 14:30
Хах да не съм мазохист :lol: