PDA

View Full Version : няколко наведнъж?



05-01-2007, 18:22
един фр вчера на един купон първо изпуши 2-3 цигари трева, после прие ЛСД и бонбон, накрая - кокаин :shock: трябваше да тръгвам и не знам кво е станало с него . какъв е ефекта от такава смесица?

05-01-2007, 18:33
бомба със закъснител :lol: :smt016

IlLuSi0nS`
05-01-2007, 18:35
хахахаах и аз исмка на троя купооооооооооооооооооооон аххахах

Stefityyy
05-01-2007, 18:37
да бе, верно кажи къде е и ний да дойдем \:D/ :-({|= :mrgreen: :smt016

05-01-2007, 18:42
и като се събуди кво
стана? :smt006

Stefityyy
05-01-2007, 18:48
хаха сигурно му се е приакало ! :smt005

MDMA
05-02-2007, 15:30
ако въобще се е събудил :roll: ето на това ако не се казва наркоман,няма на кое :mrgreen:

05-02-2007, 18:48
ебати токсичния \ако\ се е събудил...може да се е неутрализирало тва сичкото, ама само в най-добрия невъзможен случай

IdiOtKa
05-02-2007, 19:27
ако въобще се е събудил :roll: ето на това ако не се казва наркоман,няма на кое :mrgreen:
аз на тва не му викам наркоман ... някво лигаво детенце ..... както и да е ...
мно ме самнява тва да е истина но както и да е .. а ако ги е приел ...хмм нз кво може му стане ама ддз ...се опра ..

cherinka
05-02-2007, 19:44
Милия...

LannyBarbie
05-02-2007, 21:46
може да е вярно ве що не... сякакви ги има кво толкова се чудите :mrgreen:

extazygirl
05-03-2007, 14:53
Не ми се вярва, че говориш серизно,но ако е така направо не му завиждам.... :smt119 :smt078

05-03-2007, 16:57
Аз лично не виждам какво може да му стане... Тревата сама по себе си е нещо лекичко... А ЛСД + Екстази е взеизвестна комбинация (Кендифлип май беше), която почти изключва вероятността от бед трип. Само около кокаина нямам идея какво става...
Незнам дали комбинацията на тези неща може да предизвика серотонинов синдром, но май това е единствената потенциална опасност...

_DaRk_AnGeL_
05-03-2007, 18:43
eхааа то след такваз комбинация тоз изобщо жив ли е още :?

05-03-2007, 20:08
По-опасно е да изпиеш полвин литър водка отколкото това.

WwanAdoO
05-03-2007, 20:17
Абе такива хора обикновено са безсмъртни, ха-ха издържливи копелета бе... иначе точно на тва не ми се вярва много, много :::

enclave !
05-03-2007, 21:29
Тоя трябваше да добави и няколко линии амфета, и малко херца към цялата тази бъркоч дето е издрусал. Все още не мога да вдяна смисъла на това да се надереш с масе и после да отпътуваш с ЛСД, а това с коката накрая пък защо ?! Деазнам, нещо боза ми се види тази комбинация. :smt005
А пък ЛСД+екс си е популярен микс, ама зависи това за бед трипа.... ко се случи на кофти хап дето да не му понесе организъма ще си набие такъв тъп филм, че не е истина..... :lol:

foreverlamer
05-06-2007, 10:27
По-опасно е да изпиеш полвин литър водка отколкото това.
haha golqmo izkazvane ... tozi ili shte umre ili shte ludne ... 100% sled lsd raotata e mn seriozna osobeno ako e cqlo karton4e ...

bai_brother
05-08-2007, 20:58
По-опасно е да изпиеш полвин литър водка отколкото това.

Моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя !!!!!???????????????
Абе ти уред ли си или си за лудница а?
Пил съм и по литър водка и на другия ден само ме боли лавата примерно.

Ти или си много задръстен или много надрусан или просто незнаеш за какво става дума.

Ако е третото друг път не се изказвай така неподготвен.

А по темата :
Тоя може и да е останал жив което всъщност би било чист късмет при такава комбинация.
Но и да е останал жив повтори ли експеримента тоя път сигурно няма да прескочи трапа.

KiLLeR_InSTiNkT
05-09-2007, 06:10
Ако тва е вярно, не знам просто - тва си е чисто самоубийство...

niGGa
05-09-2007, 08:40
според мен няма нищо странно в това да оцелее.. даже не мисля че може да му стане нещо..

Kre4etalo
05-09-2007, 14:50
Тоя ако е оживял трябва да черпи, ама много. :shock:

05-09-2007, 14:52
По-опасно е да изпиеш полвин литър водка отколкото това.

Моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя !!!!!???????????????
Абе ти уред ли си или си за лудница а?
Пил съм и по литър водка и на другия ден само ме боли лавата примерно.

Ти или си много задръстен или много надрусан или просто незнаеш за какво става дума.

Ако е третото друг път не се изказвай така неподготвен.

А по темата :
Тоя може и да е останал жив което всъщност би било чист късмет при такава комбинация.
Но и да е останал жив повтори ли експеримента тоя път сигурно няма да прескочи трапа.

Аре преди да се опитваш да нареждаш да се поосведомиш малко, а не да говориш от незначителен пиянски опит. Първо не съм задръстен, второ не съм надрусан и трето перфектно знам за какво става дума. Даже така като гледам Много повече от теб (с главно М).
Първо бих препоръчал да огледаш токсикологията на тези вещества и да сравниш ЕД50 с ЛД50 -то на всяко от тях поотделно с това на алкохола. Даже ще ти направя тази услуга (но вместо ЕД50 ще пиша стандартно количество с изключение на кокаина, че после да не се оправдаваш, че това било, онова не било)...

THC (канабис) :
LD50 - 130g/kg (венозно)
Нужно количество, за да се напушиш: 300+ микрограма.
Извод: Приблизително 30 000 000 стандартни дози (взето венозно наведнъж) са нужни, за да умре 70кг човек от натравяне в 50% от случаите.

LSD-25
LD50 - 16.5 mg/kg (венознно)
Стандартна доза: 100-200 микрограма
Извод: 7700 стандарни дози (взети венозни) са нужни, за да умре 70кг човек в 50% от случаите.

MDMA
LD50 - 106 mg/kg (инжекитарани в муск. тъкан)
Стандартна доза: 100-150mg
Извод: 50 стандартни дози (инж. в муск. тъкан) са нужни, за да умре 70кг човек в 50% от случаите.

Кокаин
LD50 - 95.1 mg/kg (инжекитарани в муск. тъкан)
ED50 - 1,3mg/kg
Извод: 66 стандартни дози (инж. в муск. тъкан) са нужни, за да умре човек в 50% от случаите.

Такам както забелязваш статистиките са или при венозен прием, или при прием в муск. тъкан. Трябва да имаш впредвид, че при нормален прием (предполагам канабиса го е пушил човека, лсд-то и екстазито е взимал орално, а коката я е шмъркал) се намалява процента на абсорбация. Така че нужните дози за фатален изход са занижени. Сам можеш да си направиш извода, че дори да се акумулира токсичността ще е далече от летални равнища. Но да хвърлим и един поглед в/у алкохола. Като разгледаме случай с 500мл водка. Аз ще извърша сметките, за да не те затруднявам излишно.

Алкохол
LD50 - 7.06 g/kg (орално приети)
Водка - 40% съдържание на етилов алкохол. Количество 500мл. Проста сметка показва наличие на 200g чист 100% етанол.
Един 70кг човек ще умре в 50% от случаите (изключвам системно употебяващи имащи значителен толеранс) при 494.2g. Което е точно 2.471 пъти над количеството, което описвам.
Така че простия извод пределно ясно показва, от токсилогична гледна точка, кое е по-опасно. Надявам се да можеш да си го направиш и сам.


Но да не оставяме нещата само на токсикологията, защото обикновения човек имащ сума ти предрасъдици и грешни впечатления ще се опита да изкара следния аргумент:
Докато си на ЛСД можеш да се депресираш и да се самоубиеш или да решиш, че можеш да летиш и да се метнеш през прозореца... Реално погледнато шанса за това е минимален, а особено ако има хора около теб е логично, че ще те спрат да направиш глупост. Но да не говоря празни приказки ще попитам: Като се натряскаш, нима е по-безопасно. Имаше един случай в района... Едно момче се напи, реши да пикае през прозореца и падна от третия етаж... По някакво щастливо стечение на обстоятелствата оживя, но има значителни увреждания... Така че опасността от инцидент е най-малкото еквивалентна (въпреки, че по моите убеждения от алкохол е по-голяма.... особено като счетем любимите на всинца ни пияни шофьорчета, но това е друг въпрос)...

И последното, което ще разгледам е убеждението, че от ЛСД хващаш шизофрения... Това е медийна глупост. Хващаш, ако си предразположен, което преведено на прост език означава, че просто ще я хванеш с някои друг месец по-рано от колкото иначе. Сиреч ЛСД-то просто ускорява процеса, а не е първоизточник.

И хора четете, бре, мамка му. Не е нещо унизително както множество младежи имам чувството, че смятат...

bai_brother
05-09-2007, 18:20
По-опасно е да изпиеш полвин литър водка отколкото това.

Моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя !!!!!???????????????
Абе ти уред ли си или си за лудница а?
Пил съм и по литър водка и на другия ден само ме боли лавата примерно.

Ти или си много задръстен или много надрусан или просто незнаеш за какво става дума.

Ако е третото друг път не се изказвай така неподготвен.

А по темата :
Тоя може и да е останал жив което всъщност би било чист късмет при такава комбинация.
Но и да е останал жив повтори ли експеримента тоя път сигурно няма да прескочи трапа.

Аре преди да се опитваш да нареждаш да се поосведомиш малко, а не да говориш от незначителен пиянски опит. Първо не съм задръстен, второ не съм надрусан и трето перфектно знам за какво става дума. Даже така като гледам Много повече от теб (с главно М).
Първо бих препоръчал да огледаш токсикологията на тези вещества и да сравниш ЕД50 с ЛД50 -то на всяко от тях поотделно с това на алкохола. Даже ще ти направя тази услуга (но вместо ЕД50 ще пиша стандартно количество с изключение на кокаина, че после да не се оправдаваш, че това било, онова не било)...

THC (канабис) :
LD50 - 130g/kg (венозно)
Нужно количество, за да се напушиш: 300+ микрограма.
Извод: Приблизително 30 000 000 стандартни дози (взето венозно наведнъж) са нужни, за да умре 70кг човек от натравяне в 50% от случаите.

LSD-25
LD50 - 16.5 mg/kg (венознно)
Стандартна доза: 100-200 микрограма
Извод: 7700 стандарни дози (взети венозни) са нужни, за да умре 70кг човек в 50% от случаите.

MDMA
LD50 - 106 mg/kg (инжекитарани в муск. тъкан)
Стандартна доза: 100-150mg
Извод: 50 стандартни дози (инж. в муск. тъкан) са нужни, за да умре 70кг човек в 50% от случаите.

Кокаин
LD50 - 95.1 mg/kg (инжекитарани в муск. тъкан)
ED50 - 1,3mg/kg
Извод: 66 стандартни дози (инж. в муск. тъкан) са нужни, за да умре човек в 50% от случаите.

Такам както забелязваш статистиките са или при венозен прием, или при прием в муск. тъкан. Трябва да имаш впредвид, че при нормален прием (предполагам канабиса го е пушил човека, лсд-то и екстазито е взимал орално, а коката я е шмъркал) се намалява процента на абсорбация. Така че нужните дози за фатален изход са занижени. Сам можеш да си направиш извода, че дори да се акумулира токсичността ще е далече от летални равнища. Но да хвърлим и един поглед в/у алкохола. Като разгледаме случай с 500мл водка. Аз ще извърша сметките, за да не те затруднявам излишно.

Алкохол
LD50 - 7.06 g/kg (орално приети)
Водка - 40% съдържание на етилов алкохол. Количество 500мл. Проста сметка показва наличие на 200g чист 100% етанол.
Един 70кг човек ще умре в 50% от случаите (изключвам системно употебяващи имащи значителен толеранс) при 494.2g. Което е точно 2.471 пъти над количеството, което описвам.
Така че простия извод пределно ясно показва, от токсилогична гледна точка, кое е по-опасно. Надявам се да можеш да си го направиш и сам.


Но да не оставяме нещата само на токсикологията, защото обикновения човек имащ сума ти предрасъдици и грешни впечатления ще се опита да изкара следния аргумент:
Докато си на ЛСД можеш да се депресираш и да се самоубиеш или да решиш, че можеш да летиш и да се метнеш през прозореца... Реално погледнато шанса за това е минимален, а особено ако има хора около теб е логично, че ще те спрат да направиш глупост. Но да не говоря празни приказки ще попитам: Като се натряскаш, нима е по-безопасно. Имаше един случай в района... Едно момче се напи, реши да пикае през прозореца и падна от третия етаж... По някакво щастливо стечение на обстоятелствата оживя, но има значителни увреждания... Така че опасността от инцидент е най-малкото еквивалентна (въпреки, че по моите убеждения от алкохол е по-голяма.... особено като счетем любимите на всинца ни пияни шофьорчета, но това е друг въпрос)...

И последното, което ще разгледам е убеждението, че от ЛСД хващаш шизофрения... Това е медийна глупост. Хващаш, ако си предразположен, което преведено на прост език означава, че просто ще я хванеш с някои друг месец по-рано от колкото иначе. Сиреч ЛСД-то просто ускорява процеса, а не е първоизточник.

И хора четете, бре, мамка му. Не е нещо унизително както множество младежи имам чувството, че смятат...

Приемам че според статистиката която си изложил това е вярно , но пропускаш нещо много важно : Аз утре мога да не близна ни капка алкохол , но ти не можеш да не си вземеш дозата.

rootsniky
05-09-2007, 21:47
aaaaaaahaha haha ha hah aha ahhahaha haha ti kolko si tupppppppppp lelelelel naj tupiq brother; zemi se izmetkaj hahhaha hah

niGGa
05-10-2007, 07:02
Бай_брадър, нима няма зависими към алкохола? Познавам хора, които след дълга пиянска нощ, на сутринта им се е искало още повече да се размажат.. И познай какво става вечерта..

05-10-2007, 08:04
Приемам че според статистиката която си изложил това е вярно , но пропускаш нещо много важно : Аз утре мога да не близна ни капка алкохол , но ти не можеш да не си вземеш дозата.

Напротив не пропускам нищо... Първо доколкото разбрах ти спореше, че гореспоменатата комбинация е едва ли не фатална. Смисъл, че оня е имал супер късмет, че е оживял. Просто показах, че би било супер късмет, ако не оживее, и че е в пъти по-опасно да се напиеш. Така че моля не отклонявай темата към някви измислени от теб неща, защото в крайна сметка започваш малко да си противоречиш...

И второ не разбирам за каква доза става дума... От всичките - канабис, ЛСД, екстази и кокаин само последните две могат да предизвикат ясно изразена психическа зависимост. Като екстазито в крайна сметка рано или късно писва. И мога лично за мен да кажа, че не ми е проблем да изкарам, без което и да е за неограничен период от време. А закачане за алкохола има... И то какво...

05-16-2007, 10:19
един фр вчера на един купон първо изпуши 2-3 цигари трева, после прие ЛСД и бонбон, накрая - кокаин :shock: трябваше да тръгвам и не знам кво е станало с него . какъв е ефекта от такава смесица?
ave ei ne moje my stani ni6y e lsd i bonbon ni6y ne ti staa samo mnoo filmi p1k kokata nema da go tra6ne tolkoz 6e my stane qko i nema da yse6ta bonbona tai 4e taq kombinazciq e mnoo v1zmojna daje qka bix probval ;))ama moji i o6ti poi4i....se pak:Pp!!!JOINT!!!RLz!!!!XEPO :Ppa da i g1bki pxxx mnoy qky....ooo otvori mi sa o6ti apetit xixix ai 4ay i s1s zdrave...;)

bloodybaby
05-27-2007, 20:13
Докато ти го мислиш, на него му е супер яко :-D

05-28-2007, 18:53
Доста от познатите ми са смесвали трева с лсд но кокаин с лсд и трева тоя трябва да се е размазал тотално
Нможе да умре но като му мине ефекта от тревата определно ще му се иска в най добрият случай ще се оттърве с повръщане в най тежкия ще е като стъпкан и ще си кеси в токсикологията след клизма :mrgreen:
но кво да ти кажа не го мисли ГЛУПАК абсолютен :shock:

06-20-2007, 12:42
ебати токсичния \ако\ се е събудил...може да се е неутрализирало тва сичкото, ама само в най-добрия невъзможен случай



AXAXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX :smt073

LJ_23
06-20-2007, 14:06
Ако видя някъв такъв на купона ще му счупя главата куха !! Ебаси и наркомана скапан.

IlLuSi0nS`
06-20-2007, 14:57
Ако видя някъв такъв на купона ще му счупя главата куха !! Ебаси и наркомана скапан.

хахахахахаах ти така си мислиш, но какво би станало.. хаха не се перчи пред хора, които не знаеш в какъв филм са, защото колкото и си миличък като се надрусаш, ако някой ти се направи или недай си боже ти посегне.. мм грозно се получава..

LJ_23
06-21-2007, 08:42
Не мисля да се друсам. А и е имало такива случаи, в които са идвали друсалки на купон в нас и набързо са си тръгвали.

06-21-2007, 10:53
абе я се 4укаи по горите беееееееее!да те видим как 6е 4упи6 глави на наркомани,кво те бърка тебе 4е друсат?гледаи си мизерния 4алгарски животец,ходи си по кръ4ми и си живеи без да се прави6 мн мн,4е 4овек никога не знае от къде какво 6е му доиде до главата

06-21-2007, 14:13
абе я се 4укаи по горите беееееееее!да те видим как 6е 4упи6 глави на наркомани,кво те бърка тебе 4е друсат?гледаи си мизерния 4алгарски животец,ходи си по кръ4ми и си живеи без да се прави6 мн мн,4е 4овек никога не знае от къде какво 6е му доиде до главата

Ела ми го кажи това в очите бе, наркоман пропаднал !!!

06-21-2007, 18:15
пропаднала или не ама си живея 4удесно.само от мисълта какъв ви е кефа да се събирете 100 4овека да се наливате с някви водки на бясната 4алгия ме ужасява,но не ви псувам кви сте,кво правите 6тото просто ни наи-малко НЕ МЕ ЕБЕ,така 4е траи и не изкарваи хората,които ползват наркотици някви парцали.нали се се6та6 4е по тая логика ние съ6тото може да ви го кажем за пиенето,

b0Nb0n
06-22-2007, 05:48
един фр вчера на един купон първо изпуши 2-3 цигари трева, после прие ЛСД и бонбон, накрая - кокаин :shock: трябваше да тръгвам и не знам кво е станало с него . какъв е ефекта от такава смесица?
az nemoga da razbera kvo na pita6 nas obadi mu se i go pitai nego toi znae nai dobre

06-24-2007, 14:07
tos jiv li e razbra li mn mi e intr :lol:

*happy bunny*
06-24-2007, 14:20
един фр вчера на един купон първо изпуши 2-3 цигари трева, после прие ЛСД и бонбон, накрая - кокаин :shock: трябваше да тръгвам и не знам кво е станало с него . какъв е ефекта от такава смесица?

ухаааа е не, ако оцелее, стисни му ръката от мое име. Аз на 2 бонбона и след тва 5чка (и то споделена) едвам издържах, a това, което ти казваш, че е погълнал приятеля ти, си е достойно за рекорд...

2-3 цигари трева? За кво количество става въпрос?

ni6to_novo
06-24-2007, 18:19
А ти щом си толкова загрижен за него,че да пускаш теми,що не опита да го спреш или поне да останеш,да видиш оживял ли е ?!