PDA

View Full Version : Постъпих ли правилно?



Nassgerrack
05-01-2007, 19:17
Преди известно време си харесах една мадама,страшна котарана,много готина. Запознахме се,после чатихме,после излязохме 2 пъти. Съсвем случайно я запознах с един от най-добрите ми приятели,който също много я хареса. Аз му казах,че няа да умра ,ако съм без нея и му я отстъпих. То пък така стана,че двамата взаимно се харесаха и сега са гаджета.

Проблема ми е,че ми е малко кофти така кат ги гледам хванати за ръце и през цялото време в междучасията да се натискат в далечната част на коридора.

Мацката няма да повлияе на отношенията ми с аверчето ми,ама наистина ми е кофти сам за себе си,щото пак се "самооставих" на сухо.
Според вас правилно ли съм постъпил? В смисъл аз си я харесвах мацката,ама направих компромис заради приятеля ми(не съм отчаян,се ше намеря някоя друга аз :) ).Вие бихте ли направили такова нещо,даже и да знаете,че вървите против вас? Жертвате ли се за чуждото щастие?

P.S. Искам малко съчувствие,чувствам са кат захвърлен парцал :(

djeini
05-01-2007, 19:19
Ima edna prikazka "Nqma ne nakazano dobro",sam si pravi izvodit .Mejdu drugoto i az bqx taka predi se se jertvax ma ot jertvi nikava polza.Naistina nqma ne nakazano dobro

Valserp
05-01-2007, 19:35
Вие бихте ли направили такова нещо,даже и да знаете,че вървите против вас? Жертвате ли се за чуждото щастие?

P.S. Искам малко съчувствие,чувствам са кат захвърлен парцал :(

Съчувствие няма да получиш, защото сам си си виновен, особено за това, че се чувстваш като захвърлен парцал след като сам си се захвърлил.
А дали бих - правил съм го и чувството е примесено, но в крайна сметка погледни от тая страна - може би мацката не те е харесвала толкова, колкото харесва приятеля ти.

koalka
05-01-2007, 19:40
Според мен си постъпил правилно, защото, ако тя го е харесвала щеше да го хареса и дори и да сте заедно.Може би тогава щеше да ти изневерява и по-зле щеше да е.

Iv4eTy
05-01-2007, 19:43
Постъпката ти е хубава само дано приятеля ти я оцени. Защото много често тези жестове остават неоценени...

05-01-2007, 19:44
Пич, ако наистина момичето си падаше по теб, щеше да е с теб, вярвай. Постъпил си правилно. Точка.

Ice_Queen_
05-01-2007, 20:18
Преди известно време си харесах една мадама,страшна котарана,много готина. Запознахме се,после чатихме,после излязохме 2 пъти. Съсвем случайно я запознах с един от най-добрите ми приятели,който също много я хареса. Аз му казах,че няа да умра ,ако съм без нея и му я отстъпих. То пък така стана,че двамата взаимно се харесаха и сега са гаджета.

Проблема ми е,че ми е малко кофти така кат ги гледам хванати за ръце и през цялото време в междучасията да се натискат в далечната част на коридора.

Мацката няма да повлияе на отношенията ми с аверчето ми,ама наистина ми е кофти сам за себе си,щото пак се "самооставих" на сухо.
Според вас правилно ли съм постъпил? В смисъл аз си я харесвах мацката,ама направих компромис заради приятеля ми(не съм отчаян,се ше намеря някоя друга аз :) ).Вие бихте ли направили такова нещо,даже и да знаете,че вървите против вас? Жертвате ли се за чуждото щастие?

P.S. Искам малко съчувствие,чувствам са кат захвърлен парцал :(

хайде 1во се научи на малко уважение към КОТАРАНИТЕ както им викаш,после реви че нямаш момичето което искаш!!!!!!!!
Така..Ти сам си си виновен за вс,стой сега и гледай,като "толкова няма да умреш" без нея!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аз съм човек ,който винаги жертва себе си ,за чуждото щастие!Винаги и никога не съжалявам за това!

ferendzia
05-01-2007, 20:19
az mislq 4e e pravilno...za6toto tq za tebe e bila "na4in da ne ostane6 nasuho",a za nego ve4e e ne6to pove4e...prosto se gordeq s teb...radvam se 4e o6te ima takiva hora..povqrvai znam kolko e trudno sled kato te "nakajat za dobrinata ti",oba4e vseki si nosi krysta nali?

sexi_lady_666
05-01-2007, 21:46
ami i az zapoznah nai dobrata si fr s edno mom4e deto bqh qko hlutnala tq po4na da go har ma na men ne mi napravi vpe4atlenie 6oto toi si iska men no se opita da napravi edna intriga mejdu nas dvamata i neznam vse o6te dali e intriga ili e istina!!! priqtelio ako znae6 ima edna pogovorka ''vsqko zlo za dobro'' v momenta si napravil na sebe si zlo a na drug dobro puk i 6te si nameri6 druga ;)

{Sweety_f}
05-01-2007, 21:53
Ми...явно в тоя момент си решил че можеш да имаш всяка една и за това можеш и без нея така че сопред мен няма какво да се оплакваш сам си си виновен...

LetiCherry
05-02-2007, 08:03
Ми сам си се подредил така...Пък тя ако е искала да е с теб, 6те6е да е с теб! А приятелят ти оцени ли постъпката? Ти се 4увства6 изоставен заради мадамата или заради това, 4е той не ти обру6та внимание...

I'm crazy
05-02-2007, 09:19
Първо той ако ти е приятел...няма да е с нея...а тя ако те е обичала няма да се захване с най-добрия ти приятел!!!И да ти е гадно, и да не ти е гадно...тва е положението! :?

Mimka_sweet
05-02-2007, 09:29
Оф говориш за момичето като за вещ.Ако наистина я обичаше и дрън дрън нямаше да му я отстъпиш.Ако тя те обичаше,нямаше да иде при приятля ти-това е положението.

А иначе-съчувствам ти :-D

RoSsY88
05-02-2007, 10:46
Мисля,че правилно си постъпил...замисли се тя можеше да не те хареса или пък да те възприема само като гадже...аиде приятелството на първо място...ще си намери друга :) няма за ко д ате е яд

BAYO
05-02-2007, 11:47
Ае правил съм го, неведнъж даже и съм се чувствал ... мм как да се изразя , refresh. Винаги е имало мацета за мене, а тва че съм уредил приятел с някоя ми доставя удоволствие, и най-важното, постъпката ми е ценена. Винаги така се е случвало, но преди. Ся нещата са по-различни, аз съм по-различен и съм с маце, което няя да дам даже и на дявола.

С 1 дума - Правилно си постъпил, не се отчайвай, мацки мноо. Дано само приятелят ти да помни постъпката ти, с добро! Ае \/ :D