PDA

View Full Version : abe i az ve4e ne znam :(



Kelso
05-01-2007, 19:32
Здравейте пичове и пички значи имам проблем който съм сигурен 70 на 100 от хората на моята жазраст го имат.И така да се върна към проблема значи преди известно време се запознах с едно момиче и адски много си я харесах.Дори я попитах дали изпитва нещо към мен,но тя ходеше с някаф и ми каза не.В последствие тя ми стана адски добра приятелка постоянно сме заедно прегращаме се споделяме си и т.н.И сега не знам какво да правя да я попитам ли пак дали изпитва нещо към мен и ако не да си разваля отношенията с нея или да си малча и да продалжавам да си мечтая да съм с нея МОЛЯ ВИ СЕ ПОМОГНЕТЕ.МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

djeini
05-01-2007, 19:47
Ax ami neznam pitai q pak ,no da znae6 4e riskuva6 priatelstvoto i .I vse pak nqma da razbere6 ako ne pita6 .Obmisli si - i + si i re6i

Iv4eTy
05-01-2007, 19:50
Най-добре я попитай дали има чувства, защото наистина е възможно да си развалите приятелството. Просто може сама да се отдръпне от теб. Можеш например да накараш някой ваш общ познат да я попита за теб и когато разбереш тогава да действаш! Късмет :wink:

mechtaq_za_teb
05-01-2007, 20:01
Neznam dali ima smisyl da q pitash pak sled kato vednaj ti e kazala 4e nqma takiva 4uvstva kym teb.Sega moje bi te priema samo kato priqtel..no neznam,vsi4ko e vazmojno.Shtom iska6 popitai q.

Sunny_stz
05-01-2007, 20:02
Най-добре я попитай дали има чувства, защото наистина е възможно да си развалите приятелството. Просто може сама да се отдръпне от теб. Можеш например да накараш някой ваш общ познат да я попита за теб и когато разбереш тогава да действаш! Късмет :wink:

О тъпо е чрез някой познат или приятел,най-добре е като големи хора да се разберете кой какво чувства.Как да разбереш ли ами първо можеш да разбереш без да и казваш ,че ти имаш чувства като започнеш да я каниш все повече на срещи,покани я на кино на романтичен филм,на планина кадето сте далеч от шумното и можеш да и покажеш деликатно какво чувстваш и тогава ще видиш дали тя ще отвърне.Зарадвай я с нещо,например с цвете.За някои това е изтъркано,но според мен е малък жест в знак на уважение или други по-силни чувства...

djeini
05-01-2007, 20:23
Най-добре я попитай дали има чувства, защото наистина е възможно да си развалите приятелството. Просто може сама да се отдръпне от теб. Можеш например да накараш някой ваш общ познат да я попита за теб и когато разбереш тогава да действаш! Късмет :wink:
Izvinqvai ma ne sxvana nali riskuva priatelstvoto i ako q popita ako q popita moje da se odrupne :smt005

{Sweety_f}
05-01-2007, 22:02
ми кажи и че още имаш някфи чуства към нея и я попитай дали може да стане нещо мюу вас...

koalka
05-02-2007, 05:44
Питай я и бъди откровен относно чувствата си, няма защо да ги криеш.Но имай в предвид, че си има риск да не загубиш приятелството й.

BAYO
05-02-2007, 12:12
2 неща:

1) Можеш да опиташ пак, като и кажеш, че още изпитваш нещо към нея, но и да не стане нищо, ти държиш на вашето приятелство.

2) Чакаш да скъса с гаджето си, правиш се на загрижен, обсипваш я с внимание и тем подобни и може да ти лъсне късмета ;-)

05-02-2007, 12:15
Ходи се гръмни.

dass
05-02-2007, 12:35
Здравейте пичове и пички значи имам проблем който съм сигурен 70 на 100 от хората на моята жазраст го имат.И така да се върна към проблема значи преди известно време се запознах с едно момиче и адски много си я харесах.Дори я попитах дали изпитва нещо към мен,но тя ходеше с някаф и ми каза не.В последствие тя ми стана адски добра приятелка постоянно сме заедно прегращаме се споделяме си и т.н.И сега не знам какво да правя да я попитам ли пак дали изпитва нещо към мен и ако не да си разваля отношенията с нея или да си малча и да продалжавам да си мечтая да съм с нея МОЛЯ ВИ СЕ ПОМОГНЕТЕ.МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Vse pak shtom ste stanali po blizko pochvai da i puskash nameci i t.n.t i ot neinite reakcii na tvoite namecii shte razberesh dali te haresva i taka shte si po uveren da deistvash izpolzvai momenta i se sblijete poveche i taka i ako tq go jelae bez vuprosi sichko shte se oredi i shte ste zaedno.. prosto davai napred

dass
05-02-2007, 12:38
Здравейте пичове и пички значи имам проблем който съм сигурен 70 на 100 от хората на моята жазраст го имат.И така да се върна към проблема значи преди известно време се запознах с едно момиче и адски много си я харесах.Дори я попитах дали изпитва нещо към мен,но тя ходеше с някаф и ми каза не.В последствие тя ми стана адски добра приятелка постоянно сме заедно прегращаме се споделяме си и т.н.И сега не знам какво да правя да я попитам ли пак дали изпитва нещо към мен и ако не да си разваля отношенията с нея или да си малча и да продалжавам да си мечтая да съм с нея МОЛЯ ВИ СЕ ПОМОГНЕТЕ.МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Vse pak shtom ste stanali po blizko pochvai da i puskash nameci i t.n.t i ot neinite reakcii na tvoite namecii shte razberesh dali te haresva i taka shte si po uveren da deistvash izpolzvai momenta i se sblijete poveche i taka i ako tq go jelae bez vuprosi sichko shte se oredi i shte ste zaedno.. prosto davai napred
da dopulnq moq savet e da ne q pitash zashtoto ako tq ne go iska edin takav vupros shte razvali priqtelstvoto,davai s nameci leki nebudi direkten,vinagi ima nachin da razberesh dali te haresva bez da q pitahs po detski "haresvash li me ili aide da hodim",ezika na tqloto e po vajen;] uspeh!na mene v lubovta ne mi vurvi stiskam da ti potrugne spored men shte stane,shtom sled kato znae che q haresvash tursi sblijavane s tebe az mislq che i tq izpitva neshto:)

BWald0rf
05-02-2007, 17:05
Еми най добре бъди откровен с нея...Наистина има опасност да си развалиш приятелските отношения с нея но друг начин просто няма ;)

Adwokat
05-02-2007, 17:08
Riskuwai i q pitai... ne moi da se izmuchvash cql jivot q...

BAYO
05-03-2007, 10:48
Riskuwai i q pitai... ne moi da se izmuchvash cql jivot q...

И аз тва казвам. К'в е смисъла да се мъчиш от въпроси, на които няма как да си отг. сам [-X

Th3MaN
05-03-2007, 17:01
питаш я и тва е по добре ли е сега да сте заедно и да не знаеш какво ще стане? Питай я ако ти откаже и ти се отказваш и така ако пък се сагласи се кефиш ;)

JaklinA
05-03-2007, 17:08
според мен по добре не я питай щото излагаш на опасност едно приятелство което може да ви остане за цял живот