PDA

View Full Version : Любовни "Поражения"



Yuna
05-01-2007, 19:33
Имали ли сте разни "поражения"(драскотини по тялото, синини.. смучки..и т.н.) след секс, и какви са били те? ;)))
Аз лично съм имала само синини от смучки....и така в повечето случаи не съм усещала как са ставали.. иначе усетя ли спирам любимия си веднага.. :Р :wink:

optical_illusion
05-01-2007, 19:40
ами пораженията често се случват ама най-много аз оставям :lol:

Sexapilna_kukla
05-01-2007, 19:40
Дам, имала съм от всичко :-D По принцип мразя смучките, но когато сме във вихъра си се отнасяме и изобщо не усещам, че ми е направил, както и драскотините, които правя върху целия гръб на приятеля ми (а какви нокти имам) :twisted: А синини чат-пат се появяват... ако сме по-бурни се случва да се ударим тук-там и да се насиним... :-D Най-много синилки имам от практикуването на секс в кола :lol:

bungle
05-01-2007, 19:43
Синини имам най-редовно. Много лесно ми излизат. :( По тази причина не му давам да ми прави смучки. Иначе аз на него доста пъти му оставям ту някой белег от нокти, ту брутална смучка..

Glezanka
05-01-2007, 19:44
Kato cqlo az porajeniq nqmam,sluchwa se ponqkoga da udarq krak ili glawa w legloto ama ne seriozno.Porajeniq za priqtelq mi ... sledi ot nokti i draskotini po gyrba mu,wrata i izobshto kudeto si pomislish ... :roll:

ProstoAz
05-01-2007, 19:53
Синини и на мене много лесно ми излизат и винаги след секс получавам по 2-3 (не много големи). Смучки - само от едно момче, много обичаше да ми осмуква вратлето. :lol: Драскотини - от собствените си ноките съм имала, от едни клони на дървета (не питайте :oops: ) и от един строеж (незнам как се получи). :lol: Рани, или по-точно нещо като натъртено или ожулено - от килима по гърба и коленете съм имала (това е най-неприятно и усещаш болката/паренето чак след това :x ).

Котарана
05-01-2007, 19:55
Ami imam dori beleg na garba i neiska da se mahne :( i redovno imam po niakoi sinina po krakata vse ne sme praili seks ami sme se bili luda rabota :)

mad_dog
05-01-2007, 20:27
Аз... както винаги се хваля, съм получавал многобройни драскотини по гърба( и не само ) от Yuna` . Драскане на макс, смучки.. не толкова(аз ги правя). По сериозни травми е нямало, внимаваме.. освен един път когато много лошо се ужулих на паркета. Беше много болезнено, направо си изпържих кожата. Та това е, фън е. Добра тема! :) :smt008

PS: Съжалявам ако говоря неразбрано, имам проблем с изразяването напоследък. Пуста любов! :D

aniezina
05-01-2007, 20:33
ами пораженията често се случват ама най-много аз оставям :lol:
и аз така! :-D последния път такова яко дране беше, че и кръв тече :-D (е не чак струи ама пак :-D )

05-01-2007, 21:17
mhm imal sym trqvmi dori edin pyt mn qko me bole6e krysta 6toto tq be6e otgore ama dori ne bqh usetih kak stana :D

Fusion
05-02-2007, 01:43
ми един път с приятелката ми бяхме в планината на почивка и бяхме наели една къща та вечерта решихме да го направим на вън на чист въздух така да се каже :lol: и бях и сложил каракът на дървения паръпет, нямаше и 15мин. и паръпета подаде и аз я дръпнах да не паднем 8-[ а бе височко си беше към 2 метра.

ultra
05-02-2007, 04:44
Бях се качила на една мивка и от неудобното дремане там :-D кокала (опашката) на задника ми така ме болеше след това,че един месец не можах да си седна на гъза.Яко се бях натъртила.Гърба ми също беше охлузен целия незнайно защо... :smt005 Хубаво,че не тежа мн иначе щяхме да счупим мивката :smt005
Имала съм смучки по гърдите и ме е било срам да се съблеча пред майка ми :smt005
Имала съм и други случки,ама те не са мн за разправяне :-D

05-02-2007, 05:05
ахахаха :) нашите преживявания доведоха до падане на радиатор у нас. аз бях отгорее и поскачах и се бях подпряла на радиатора. и той не бил закрепен добре и двамата бая се стреснахме :) продължихме си нашата работа де :smt008

krem4et0
05-02-2007, 05:53
Имала съм от синини до разкървавени срамни устни и кървящо влагалище(доста след първия път). Ама общо взето не излизам с много поражения. По-скоро са на ниво-размазал ми се е грима, прическата се е развалила или нещо от този род.

`Death`Whore``
05-02-2007, 05:56
Синини имам най-редовно. Много лесно ми излизат. :( По тази причина не му давам да ми прави смучки. Иначе аз на него доста пъти му оставям ту някой белег от нокти, ту брутална смучка..
Хахахха, на мен пък трудно ми стават смучките. Бившият се е мъчил, мъчил...и пак става бледо и мъничко :)

Sunny_stz
05-02-2007, 06:34
Бреййй голямо садо мазо в тоя форум хаха .Ами ние не сме оставали с големи поражения,ние сме по нежната любов :P

puhkav_mecho
05-02-2007, 06:38
Бреййй голямо садо мазо в тоя форум хаха .Ами ние не сме оставали с големи поражения,ние сме по нежната любов :P

и ние с мойто коти :P сме по нежната любов.. :smt007

bungle
05-02-2007, 06:49
Синини имам най-редовно. Много лесно ми излизат. :( По тази причина не му давам да ми прави смучки. Иначе аз на него доста пъти му оставям ту някой белег от нокти, ту брутална смучка..
Хахахха, на мен пък трудно ми стават смучките. Бившият се е мъчил, мъчил...и пак става бледо и мъничко :)

Хахах, така е и при моят приятел. Хипееер трудно му излизат. Но аз съм си вампирче и последният път му бях направила нещо брутално; направо ми стана лошо като видях какъв е посинен; а и беше нещо огромно. #-o

LetiCherry
05-02-2007, 07:30
Ами 1 път такава сму4ка бях направила на приятеля ми, 4е вси4ки го питаха какво му има.. :oops: #-o Ама си бе6е огромно и многоого синьо, ама аз не го захапах много , просто си ми е нежен... Ина4е аз имам редовно синини на колената и ръцете...а и мускулната треска...ама нея не я бройм, с пове4е тренировки и вси4ко е наред :lol: А последните пъти после така ме боле6е врата, 4е направо..Правихме го на бурото му и аз се бях подпряла на стената и явно от там после ме боле6е гърбът и вратът...

SINDEL
05-02-2007, 08:56
Синки имам непрекъснато. Главно по краката. То на мен по принцим много лесно ми излизат, така 4е няма как без тях. Ина4е редовно и мускулна треска, особено ако аз съм била отгоре..
Друго, друго.. ами слу4ва се понякога някоя и друга сму4ка да отнеса, ама аз не ги оби4ам много - много, та гледам да не му давам на моя да ми прави :lol:
Имала съм и слу4аи на с4упени нокти (тва когато ги пусках дълги де), ама ми омръзна и сега винаги гледам да си ги държа къси4ки.
Ина4е приятелят ми отнася много пове4е поражения :-D Винаги, ама винаги му оставям следи или рани4ки от нокти по гърба, щото не се усещам и дера силно.. :oops:

Stopman
05-02-2007, 09:11
доста на брой(най-вече аз) ама най-често са раните от нокти по гърба.Като се отнесем и не се усещаме.После чак виждам :mrgreen: :mrgreen:

mi6ani
05-02-2007, 11:53
da nai-4esto sam imala draskotini ot noktite na priqtelkata.daje imam i beleg na gurba... :wink:

n03
05-02-2007, 17:00
Имам да... приятелката ми на първата чикия която ми би направо ми разпра оная работа... има бая голяма рана после на главичката.. :lol: :lol:

SneJna_
05-02-2007, 17:12
Имам да... приятелката ми на първата чикия която ми би направо ми разпра оная работа... има бая голяма рана после на главичката.. :lol: :lol:

qko sadist e izleznala priqtelkata ti..

a ina4e slu4ki..padali sme ot legloto i ot edna peika celiq mi grab be6e v sinini ina4e redovno sa smu4kite 6toto ne se use6tame :smt008

05-02-2007, 19:07
и аз си отнасям поражения.секи пут имам няква рана или натуртване на гърба.коленете,лактите,мус улна треска,синина от захапка :Д и смучки на някои места.абе яко си го отнасям :Д а за него обикножено следи от нокти.

RhytmiX
05-02-2007, 19:11
:smt005 ......mi imam pironi po gurba

lo_flo
05-02-2007, 19:48
Ние пък строшихме радиатора в неговата стая и малко ни опръска вода :) той обаче после го оправи и сега всичко е тип топ!Но иначе редовно е с изрезки по гърба!

tin4eto91
05-02-2007, 19:56
ooooo s priqtelq mi sme 4udo ponqkoga.mn 4esto si ostavqme belezi ot smu4ki,drazkotini,nqkolko pyti e imal belezi na kitkite ot vajenceto,s koeto ponqkoga si go vrazvam :oops: ili puk ima6e 1 to4no si li4aha zybite mi na nego :oops: ..... sa6to kato go pravim v kolata mu ili vav vanata

Mishity
05-02-2007, 21:25
Ох .. интересна тема :P Аз почти винаги имам и пак не знам кога и как стават .. :( Какво се въртим,какво правим ии аз пак синя,а той никога няма нищо :x Попринцип моята кожа на тялото ми е по-тъмна,не сам някаква бяла,но .. пак от най-лекия удар примерно и посинявам много,а смучките ми се личат после поне 4-5дни :| И най-много сам синя след като сме го правили в кола .. там я ръчната,я в скоростния лост .. все някъде се удрям.Но Слава Богу,главата ми все още е цяла :wink:

gPa3HuTeJl
05-03-2007, 08:23
Еми естествено.. Дере ме по б1рва с двете р1це, обича да ми прави смучки по врата... а за синини.... т'ва е секс не бой ЬХаХьаХЬх

XXX_f
05-07-2007, 01:31
целия гръб на приятеля ми е надран, но гледам да не го правя защото ми е споделял че го боли. Също и ръцете ми са в синини, защото от удоволствието сама се смуча и хапя :lol:

slan4evo_momi4e
05-07-2007, 05:51
а на мен честичко ми посиняват коленете ... когато аз съм отгоре или съм на колене ... абе не знам що така се получава ..... :) иначе нищо друго не ми се е случвало май .... от време на време се появява и някоя драскотина по мен дето не знам откъде е...така че може и да е от секс ... хахахах ... абе общо взето все ми е тая .... :P

Scandalous_lady
05-07-2007, 08:50
Еми сериозни синини по тялото и колената най-вече,удрям си главата съвсем сериозно незнам как успявам :roll: Смучки по врата му,понякога по моя..драскотини.Даже съм падала от леглото и той в/у мен 8-[