PDA

View Full Version : Я си кажете..



bungle
05-01-2007, 19:48
Дразните ли гаджето си с пикантни СМС-и/ мейли ? Така де, подклаждате ли интересa му/и , докато него/нея го/я няма ?
На мен лично някой път ми е много забавно и не спирам да го тормозя.
Разкажете нещо интерено свързано с този вид дразнене.


Общо взето идеята ми е : всеки да си каже по какъв начин "дразни" гаджето си и какви са последствията после.

:-D

Sexapilna_kukla
05-01-2007, 20:01
Ооо, разбира се, че го дразня по този начин :-D Много обичам, когато например знам, че няма никаква възможност да се видим и да правим нещо, да му пиша разни нещица... например нещо от сорта: "мило, жалко, че не си при мен... ако беше тук щях да целувам всяка частица от тялото ти и..." Абе общо взето все такива дразнещи работи, ама айде да не изпадам в подробности, че ще ми се доприискат някои неща, пък няма възможност... :roll: А после последствията за мен... много бурен и здрав с*кс :twisted:

Glezanka
05-01-2007, 20:05
Ne go draznq ... tei podsuznatelno draznq i sebe si ...

krem4et0
05-01-2007, 20:08
Когато беше в казармата-да. Сега вече смс-ите ни са доста лаконични!

Sunny_stz
05-01-2007, 20:08
Да случва се да му пиша разни секси смс-и ,или като не сме заедно да му пиша разни неща ,но смятам че това не е дразнещо,знам че в този момент искаме да сме заедно ,но все пак ни е приятно да си говорим като неможе да стане...
Изкушенето... :D :smt016 :P

Demonology_
05-01-2007, 20:12
Много пъти сам я дразнил :P В момента се сещам за една случка .. бях във фитнеса и си тренирах мойта беше до Холандия и ми праща sms (че ме обича какво правя и т.н) и аз и казах че сам добре в момента съм във фитнеса и обяснявам на една друга кака как да си прави упражненията :lol: при, което тя веднага ми звънна щото е бая ревнива :) обясних и че, както винаги се базикам и така .. е да изядах една майна заради това ама кво толкова :D

puhkav_mecho
05-01-2007, 20:15
Писал съм й любовни смс-чета :), да. Но предпочитам сам да си ги измислям, не обичам да гледам от някакви сайтове клишенца разни :), или пък от някоя наша любима песен, пращам коплета да речем :) и така

Devilka
05-01-2007, 20:15
не обичам да го дразня,по простата причина че нито на него,нито на мене ни е приятно че не сме заедно...по този начин не само него ще дразня,но и себе си.

shadow4e
05-01-2007, 20:26
Обичам да го дразня по време на час по някой от по-сериозните предмети /седим заедно :)/. :twisted:

Sexapilna_kukla
05-01-2007, 20:31
Обичам да го дразня по време на час по някой от по-сериозните предмети /седим заедно :)/. :twisted:
Лелее, е това наистина е дразнещо... :twisted: Аз, ако съм на твое място направо ще го побърквам и ще му отвличам вниманието постоянно... :-D

LetiCherry
05-01-2007, 20:32
Ооо, да, оби4ам, и той съ6то оба4е ме дразни и мисля, 4е е много готино, макар 4е е много дразне6то, поне в момента, за6тото аз съм във Виена и не може да се реализират желанията ни.. :cry: Но ина4е един смс от него е способен да ме възбуди. Като съм в София му пи6а съвсем брутални смси , но и той не остава по-назад. :oops: Смятам, 4е така се поддържа тръпката...А ина4е какво гласят смс ...според зависи..от това колко го оби4ам и ми липсва и искам да ме 4ука....до...айде да не продължавам... :oops: :lol: