PDA

View Full Version : изнасилване



05-02-2007, 02:40
Незнам как да намеря точните думи, насилена или изнасилена и то в буквалния смисъл... Дълго време неможех да намеря думите и начина по който да напиша тази тема, тъй като бях заплашвана, но вече е крайно време да спра да си мълча. Аз съм на 15 години, а името ми ще го запазя в тайна. Бях отишла на последната сбирка на сайта Тийн Проблем за да се запозная с всички които са участвали в създаването му, тъй като бях изключително изненадана че най-после се намери един свестен сайт в който да се коментират всички тийнейджърски проблеми. Запознах се с едно момче което се представи за един от модераторите, името му няма да спомена, но ще спомена ника му в сайта, каза че ника му бил Алеандра. Изненадах се че това е женско име, но той каза че по този начин печелил повечето женски страни в сайта и после си уреждал срещи с момичетата от сайта. След купона той ме покани в тях с обещанието че ще ме направи една от модераторите на сайта, защото както каза той "такива модератори като теб в сайта не са за изпускане". Вече беше приключил с чаткането по клавиатурата, след което той стана и ме сграбчи, блъсна ме на дивана и разкъса дрехите ми. Пищях за помощ но така и никой не ми помогна, защото бяхме сами в апартамента му. Бях брутално изнасилена от него. Като свърши просто ме хвана за ръката и с ритник ме изкара навънка. Не съм казвала на родителите ми нито на полицията защото няма да ми повярват. Знам че със сигурност сега той ще ми изтрие темата, но Алеандра запомни, че аз ще те преследвам до край и ще покажа на хората какъв си всъщност!!!

maybelline
05-02-2007, 05:20
И това ако не е поредната глупост...

Това,което си написал/а (съмнявам се че ти си момиче,но както и да е) е сериозно обвинение и ако е само майтап (най-вероятно) значи току що ни доказа колко си изпаднал/а...такива хора са за съжаление.
Изглежда не си и особено умен/умна,защото преди да напишеш обвинението към Aleandra,можеше да си направиш труда да прочетеш нейните мнения по различни теми и най-вече по женските теми - и то по темите на които едно момче не би могло да даде компетентен отговор.
Незнам дали имаш зъб на Aleandra,защото ти е бивше гадже или просто си решил да я избъзикаш...но с такива неща не е хубаво да се майтапиш(между другото ако случайно си й бивше гадже - имала е за какво да те зареже).И поне другия път избери някой по-неисвестен във форума,за който може наистина да се вържем,че...там каквото беше,изнасилване и т.н.
И накрая,ако Aleandra е момче ( :lol: ) и те е изнасилила,за какво ни занимаваш нас???Кажи на полицията,знаеш й ника,знаеш я как изглежда и т.н.За какво трябва нас да ни занимаваш?

P.S.Аман...човек да не изпие повече от едно кафе сутрин,че гледай на какви теми попада... :roll:

koalka
05-02-2007, 05:49
т.11 от Правилника!