PDA

View Full Version : LoVe StoRy



fen4eto
05-02-2007, 07:44
Eto t`va e moqt jivot.Edna bezkraina prikazka smn lo6 krai...:x

Ei taka ot ni6toto v mraka se pokaza edna sqnka.stresnax se no posle osuznax 4e nqma ot kako da se boq…imax nqkakvo 4yvstvo na sigyrost I ne6to me kara6e da vurvq napred dokato ne se sra6tna s tazi sqnka o4i v o4i.no vupreki tova ne6to me pla6e6e.straxyvax se kakvo 6te stane posle …vupreki tova produljix leko neyverena na pred.stupkite mi bqxa leki I plaxo produljavax.ot mraka pred men se pokaza edna stroina fugira na mlado mom4e-visoko I slabo…v purviq mig se panir pristupix nazad I padnax.toi se nadvesi nad men I s yspokoqva6t glas kaza nqma stra6no mila v sigyrni ruce si.pomogna mi da stana I vlqzoxme vutre zaedno.predstavi mi se s imeto .no az taka I ne posmqx da kaja moeto…Poglednax go o4ite I osuznax 4e nqma ot kakvo da se straxyvam.xvana me za rukata I me pokani na tanc.i vinagi 6te pomnq pesenta na koqto tancyvax za purvi I posleden put s nego.plaxo si prizna 4e ne moje da tancyva I silno me pritisna kum sebe si.ose6tax parfiyma my I nqkolko dena sled tva aromata my razpoznax vurxy drygo mom4e.tova mi napomni xybavite migove no I mnogo me natuji.sled kato svur6i tanca go poglednax v kafevite o4i I tam vidqx edno plamy4e.Opla6ix se I izbqgax no toi trugna sled men.pak se ozovaxme navun.stydut obgru6ta6e cqloto mi tqlo.treperex.toi se dobliji do men I silino me pritisna v obqtiqta si.imax 4yvstvoto 4e tova e sun.ne6to nerealno no v su6toto vreme mn istinsko.zavede me vutre a posle v negovata staq.sgy6ena v nego az bqx sigyrna 4e ni6to ne moje da mi se sly4i.dulgo vreme toi ne me pysna.v edin moment az otnovo poglednax v o4ite my I vidqx onova plamu4e koeto bqx zabelqzala po rano da se yveli4ava I da izgarq o4ite my.pogledite ni se sre6tnaxa I tova be na4aloto na edna golqma lybov.celyna me nejno a az osetix 4e gybq ravnovesie I leko se pozaly6nax.ako ne me be6e xvanal 6tqx da padna za vtori put.ozovax se na legloto a toi be6e vurxy men.gleda6e me no ne smee6e da napravi ne6to.sled malko me celyna pak I pak.be6e gotov za sledva6tata stupka za koqto az o6te ne bqx gotova.pro6epna mi tixo:mi6le nedei da se straxyva6 6te buda maksimalno nejen I ti obe6tavam 4e 6te zapomni6 tazi no6t zavinagi.i naistina az nikoga ne q zabraavix.napravixme go.be6e prosto neveroqtno.prez cqloto vreme toi se opitva6e da me namrazi za6toto si zaminava6e no taka I ne yspq.daje zapo4na da me obi4a pove4e.osmeli se I mi kaza “OBI4AM TE PRINCESO MOQ”sled tova ymorata si kaza dymata I nie zaspaxme.na sytrinta toi me gledal dokato spq cql 4as posle oti6al na trenirovka.do legloto namerix edna belejka s dymite “mnogo si krasiva dokato spi6,obi4kam si te”.bqx stra6no razvulnyvana no I mnogo ypla6ena za6toto znaex 4e dove4era 6te budem za posledno zaedno.za posledno 6te ysetq dopira my, mekata my koja,neveroqtniq aromat I nai ve4e slakiq dopir na ystnite my.ne mojex da ootlepq o4i ot stenata.bqx vtren4ena dulgo vreme.posle podredix ne6tata my I mi ostana mnogo svobodno vreme koeto izpolzavx za da otida da go vidq.gledax go I pla4ex dobre 4e toi ne me vijda6e.malko predi da svur6i trenirovkata az se vurnax v staqta I produljix da pla4a.kato me vidq toi se natuji stra6no mnogo.pregurna me I me yveri 4e vinagi 6te budem zaedno.za edin mig se yspokoix no posle razbrax 4e nqma da bude taka.prez ostanaloto vreme lejaxme sgy6eni na legloto I si prikazvaxme.doide vreme I za diskotekata.no nie ne stoqxme mn.tancyvaxme no ne blys.toi ni natujava6e.skoro diskotekata svur6i I otidoxme v staqta.i ve4erta be6e vul6ebna.ako mojex bix q izjivqla otnovo I otnovo.zapo4naxme s leki celyvki I pak go napravixme.be6e po neveroqno I ot purviq put.izvednuj az se stresnax I re6ix da se maxna da se opitam da go zabravq no toi ne pozvoli.iska6e da prekara poslednite si momenti ot prastoq zaedno s men.skoro nejnite celyvki 6tqxa da se prevurnat v spomeni I vsi4ko da si ostane po staro my.az ne iskax,ne mojex da o zabravq da istriq tozi spomen.taka neysetno mina vremeto I nie zaspaxme.sytrinta se subydix purva I go gledax.neznaex dali 6te moga da jiveq bez nego.no I ne predpolagax 4e 6te mi bude tolkova trydno.toi se subydi celyna me zaposledno kaza mi obi4am te I razplakan si vze bagaja I se ka4i na avtobysa…stoqx na putq dulgo vreme 4akaiki go da se vurne no taka I ne do4akax…ve4e ne izdurjax I se pribrax.toi mi lipsav6e tolkova mnogo.lipsvaxa mi dopira my, celyvkite, parfiyma….vsi4ko.no trqbva6e da se primirq s tova polojenie.be6e mi naistina trydno.no edno ne6to me krepe6e.tova be6e edna negova snimka s imeto adresa I dymite obi4am te na neq.za sujalenie ne posmqx da go potursq…I za tova vinagi 6te sujalqvam.istinata be6e 4e kakto toi kaza nikoga ne go zabravix. Vinagi pomnex tezi dve no6ti kato nai-xybavvite prez celiq mni jivot I vseki put iskax da gi izjivqvam otnovo I otnovo…no xybavite migove ne se vurnaxa NIKOGA… :smt022

djeini
05-02-2007, 09:52
Ni6to nerazbrax
1.posta ti e tvurde dulug nie ne sme razni xaimani deto imat cqloto vreme na sveta i mogat da 4etat bezmisleni romani
2.Nqma6 konkreten vupros ne si poiskala mnenie,kak da ti pomognem da te ute6avame li kvo
3.Kato go gledam tva mi prili4a na nqkoi razkaz imame si razdel Kultura i izkustvo trqbva6e tam da go postne6 :smt011

{Sweety_f}
05-02-2007, 09:55
Това е много тъжно...а защо не го потърсиш сега?

Presley
05-02-2007, 10:15
Ni6to nerazbrax
1.posta ti e tvurde dulug nie ne sme razni xaimani deto imat cqloto vreme na sveta i mogat da 4etat bezmisleni romani
2.Nqma6 konkreten vupros ne si poiskala mnenie,kak da ti pomognem da te ute6avame li kvo
3.Kato go gledam tva mi prili4a na nqkoi razkaz imame si razdel Kultura i izkustvo trqbva6e tam da go postne6 :smt011
Съгласна съм :-D

iNl0Ve_wItX_liFe
05-02-2007, 10:34
съжалявам, немога да го прочета! :smt015

Presley
05-02-2007, 10:51
съжалявам, немога да го прочета! :smt015
Еми тогаа не пиши #-o
П.С: Сори эа офтопика

UnBornKb
05-02-2007, 10:54
Това ми прилича по-скоро на някакво лично творчество, а за него си има отделен раздел.

BAYO
05-02-2007, 11:42
С мъка го прочетох, щот не ми се чете обикновено на латинеца... но тва е последния пост дет е толкова дълъг, написан на латинеца, дето чета.

П.Т. Потърси го, ако мислиш, че той наистина те заслужава. ОПитай се да изживееш тоя спомен още веднъж, но не за последен път. Ако пък е толкова трудно да се виждате, просто го остави. Всеки има такива спомени, но те са мигове от вечността. Животът продължава с пълна пара напред и не чакай никой и нищо. Това което направим, това остава, другото тепърва предстои :!:

Th3MaN
05-03-2007, 16:46
Както го пипеп изглежда че е било преди много време. Така ли е? Ако не е било много одавна потърси го. А ако е било просто го помни като хубав спомен и това е.

JaklinA
05-03-2007, 16:57
наистина историята ти е много тъжна дори и аз се натъжих инаистина защо не го потърсиш сега все пак по добре късно отколкото никога