PDA

View Full Version : :S savet4eta?



ivanin4eto
05-02-2007, 08:52
poneje imam vazpalenie na vlagalishteto i izvestno vreme nqma da mojga da opravq seks...a priqtelqt mi super mnnogo iska da me vidi da se samozodovolqvam ili pone da se doosvam pred nego...mu obe6tah 4e 6te stane sled 2 dena...no se pritesnqvam dosta i bih iskala nqkakvi saveti ili nqkakfi nasoki

Lady_Chocolight
05-02-2007, 08:56
Отиде ли на гинеколог? Това е най-важното, което трябва да се направи в случая. И кажи на приятеля си истината - ако наистина ти е и ПРИЯТЕЛ, освен любовник, ще те разбере. Иначе не те заслужава.

Stopman
05-02-2007, 09:06
Отиде ли на гинеколог? Това е най-важното, което трябва да се направи в случая. И кажи на приятеля си истината - ако наистина ти е и ПРИЯТЕЛ, освен любовник, ще те разбере. Иначе не те заслужава.

точно така,съгласен съм- генекологът може да ти предпише нещо,ще ти обясни проблема, а пак с гаджето сигурно ще се наложи да отложите заплануваното.Той сигурно ще е леко разочарован де, ама той трябва да те разбере и да няма проблем :wink:

ivanin4eto
05-02-2007, 09:07
da az sam hodila na ginekolog .. ot tam razbrah kakvo to4no mi ima... a otnosno priqtelq mi .. toi nito za mig nee nastoqval da pravim seks.. mnogo dobre mme razbira i dori i da mi e kazval 4e super mnogo me sika v daden moment se vazdarja... ne tam e vaprosa... a za tfa 4e iskam da mu napravq kefa kato se dokosvam, samozadovolqvam ili kakto i da go nare4ete pred nego... no mi e pritesneno ne sam go pravila dosega osven po vreme na seks no ne i kato az da sam v centara na ne6tata (za dokosvaneto) zatofa iskam nqkakfi saveti otnosno tova kak da se opusna ili nqkakfi nasoki za tazi "deinost"

ivanin4eto
05-02-2007, 09:18
qvno ne sam se izrazila dfobre...stava vapros za masturbirane pred nego (BEZ SEKS) ...nqma li nqkoq koqto go e pravila da spodeli opit?

анаполон
05-02-2007, 10:34
poneje imam vazpalenie na vlagalishteto i izvestno vreme nqma da mojga da opravq seks...a priqtelqt mi super mnnogo iska da me vidi da se samozodovolqvam ili pone da se doosvam pred nego...mu obe6tah 4e 6te stane sled 2 dena...no se pritesnqvam dosta i bih iskala nqkakvi saveti ili nqkakfi nasoki

пиши на български
АМАН ДАНО ТЕ БАМНАТ

анадрол
05-02-2007, 10:36
тва възпаление от кво е???? маи нещо пундата ти е станала 2цола като градински маркуч за домати или??? той акто иска оня да се опрая сам да си бърка !!!

mad_dog
05-02-2007, 11:19
пиши на български
АМАН ДАНО ТЕ БАМНАТ

BAN
[b

malkoto_sladur4e
05-02-2007, 11:23
От кфо се притесняваш? :::