PDA

View Full Version : Кво да правя



Chobo21
05-02-2007, 10:56
Значи харесвам едно момиче и тя мен също
Разбираме се перфектно
тя знае какво ми харесва,аз също
проблема обаче е че тя не иска да ходим и да се забиваме на купоните на който ходим заедно,за да не се скараме
и да си провалим отношенията
как да я убедя,че не трябва да я е страх от това

UnBornKb
05-02-2007, 10:59
Как може да те харесва, ама да не иска да ходите, защото можело да се скарате ... Т'ва са няк'ви глупави детски истории. В една връзка караници винаги има - къде повече, къде по-малко, но много често точно те сближават.

Chobo21
05-02-2007, 11:10
Eми по едно време бехме като женени
Всъщност ние с нея все едно ходим само дето даже не се целуваме
Всеки ден си говорим в даскало
после като се приберем по скайп
даже почнаха от даскало да си мислят приятелите ми че с нея сме заедно

BAYO
05-02-2007, 11:31
Еми просто направи следващата стъпка и я целуни. Започнете нещо по - сериозно и с действия всекидневно и показвай, че няма от кво да се страхува. Ако наистина те харесва, ще се осъзнае и ще приеме, че нещата не са такива, каквито си мисли тя. Може би я е страх да не те загуби, ако земеш да напраиш нещо на някой купон, да се забиеш с др. и т.н. С 1 дума, тя не иска да бъде наранявана. Всичко зависи от теб.

My_Way
05-02-2007, 14:10
Ами убеди я, че може да разчита на теб.

ThePowerOfLove
05-02-2007, 14:16
Явно много държи на теб като приятел и не иска да те загуби,затова не я разочаровай. Пробвай да я целунеш,да се прегръщате и лека-полека ще стане работата :roll: само внимавай да не се получи това,от което тя има страх...

Presley
05-02-2007, 14:58
мога да кажа само АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХА :smt005

honda^
05-02-2007, 15:01
Eми по едно време бехме като женени
Всъщност ние с нея все едно ходим само дето даже не се целуваме
Всеки ден си говорим в даскало
после като се приберем по скайп
даже почнаха от даскало да си мислят приятелите ми че с нея сме заедно
Еми да не само, 4е сяка666 ходите, ми дори сте като женени. И то за666тооооооо.... За666тото си говорите в даскало и си пи666ете в Скайп. Лелееее с колко хора сме като жененииии... #-o #-o #-o

Chobo21
05-02-2007, 16:22
Eми в даскало от 8 часа 6 часа си говорим
после като се приберем още некви часове прекарваме в чатове
А тва за женените имах предвид че се карахме по едно време после се сдобрявахме после пак се карахме и така

Chobo21
05-02-2007, 16:30
A забраих да кажа че на повечето купони от класа ни обикновенно сме заедно
на някое канапе прегърнати без да се натискаме и си лафим
и както казах и в часовете праим това седим и говорим
и аз просто не мога да спра да я гледам и ...,
няколко пъти съм спал в тях(без да праим нищо интимно),когато техните ги е нямало
но жалкото е че тя изпитва чувства към мен,а не знае дали иска само приятелство или нешо повече

BWald0rf
05-02-2007, 17:00
Поговори с нея и я питай дали има някакви сериозни намерения към теб или просто се лигави...Защото не мисля че ако наистина те харесва ще се дърпа..

BAYO
05-03-2007, 10:42
A забраих да кажа че на повечето купони от класа ни обикновенно сме заедно
на някое канапе прегърнати без да се натискаме и си лафим
и както казах и в часовете праим това седим и говорим
и аз просто не мога да спра да я гледам и ...,
няколко пъти съм спал в тях(без да праим нищо интимно),когато техните ги е нямало
но жалкото е че тя изпитва чувства към мен,а не знае дали иска само приятелство или нешо повече

Еми мой човек, ти си безсилен в тая ситуация. Докато тя не разбере кво иска, каквото и да правиш ще е безрезултатно. 2 варианта;

1) Малка лигла.
2) Кучка, която те разиграва мноо яко.