PDA

View Full Version : Кво Да Права..Аре помощ :(!



D.O.Double"G"
05-02-2007, 11:16
Оффф ми значи..Има 1 момич което харесваХ супер много , но то се даржеше хипер студено с мен и чувствата ми от минаха след около месец..То е от моя клас и всеки божи ден се виждаме...Онзи ден имах рожден ден...Имаше си пиене и сичко весело беше ...Тя се напи и си легна на кревата , аз седнах до нея и я попитах как е..Тя отговори че е добре и мн весело си прекарва..В тоя момент нещо ми подксказа че трябва да я целуна и така и направих..Целунах я по устата но не с език и тя ми каза "Станка не си пиян не прави глупости!" Аз казах извиняваи и я оставих след маалко тя доиде и ме гушна , целуна ме по устата и тя и аз реших да пусна език .. и от тогава цялата вечер (8-11) Не спряхме да се натискаме..Обаче след Р.Д.-то осъзнах че наистина я ОБИЧАМ само като приятелка ..Тя каза че ходим а аз я попитах дали има чувства към мене , тя каза ДА и ми зададе същия въпрос , но аз отговорих с НЕ и тя се разплака. Днес в у-ще се правеше че не ме познава и ме изолираше а уж се разбрахме да забравим сичко и да останем приятели...Момичето е наистина карсиво и супер мноу държа на него .. Незнам точно какви са чуствата му към мене , но искам да си я върна..Тя ме избягва и прочие и никак не ми е приятно...Кажете ми как да постъпя и толкова ли е лоша постъпката ми... ?! ](*,) ](*,)

05-02-2007, 11:19
Оффф ми значи..Има 1 момиче което харесваХ супер много , но то се даржеше хипер студено с мен и чувствата ми отминаха след около месец..То е от моя клас и всеки божи ден се виждаме...Онзи ден имах рожден ден...Имаше си пиене и сичко, весело беше ...Тя се напи и си легна на кревата , аз седнах до нея и я попитах как е..Тя отговори че е добре и мн весело си прекарва..В тоя момент нещо ми подксказа че трябва да я целуна и така и направих..Целунах я по устата, но не с език и тя ми каза "Не си пиян не прави глупости!" Аз казах извиняваи и я оставих ,след маалко тя доиде и ме гушна , целуна ме по устата и тя и аз реших да пусна език .. и от тогава цялата вечер (8-11) Не спряхме да се натискаме..Обаче след Р.Д.-то осъзнах че наистина я ОБИЧАМ само като приятелка ..Тя каза че ходим, а аз я попитах дали има чувства към мене , тя каза ДА и ми зададе същия въпрос , но аз отговорих с НЕ и тя се разплака.След това продължихме да си говорим и тя каза ,че ще го забрави но.... Днес в у-ще се правеше че не ме познава и ме изолираше а уж се разбрахме да забравим сичко и да останем приятели...Момичето е наистина карсиво и супер мноу държа на него .. Незнам точно какви са чуствата му към мене,знам само че ги има , но искам да си я върна..Тя ме избягва и прочие и никак не ми е приятно...Кажете ми как да постъпя и толкова ли е лоша постъпката ми... ?! ](*,) ](*,) (Ако има някакво значение и 2та сме на 14)

05-02-2007, 11:19
Оффф ми значи..Има 1 момиче което харесваХ супер много , но то се даржеше хипер студено с мен и чувствата ми отминаха след около месец..То е от моя клас и всеки божи ден се виждаме...Онзи ден имах рожден ден...Имаше си пиене и сичко, весело беше ...Тя се напи и си легна на кревата , аз седнах до нея и я попитах как е..Тя отговори че е добре и мн весело си прекарва..В тоя момент нещо ми подксказа че трябва да я целуна и така и направих..Целунах я по устата, но не с език и тя ми каза "Не си пиян не прави глупости!" Аз казах извиняваи и я оставих ,след маалко тя доиде и ме гушна , целуна ме по устата и тя и аз реших да пусна език .. и от тогава цялата вечер (8-11) Не спряхме да се натискаме..Обаче след Р.Д.-то осъзнах че наистина я ОБИЧАМ само като приятелка ..Тя каза че ходим, а аз я попитах дали има чувства към мене , тя каза ДА и ми зададе същия въпрос , но аз отговорих с НЕ и тя се разплака.След това продължихме да си говорим и тя каза ,че ще го забрави но.... Днес в у-ще се правеше че не ме познава и ме изолираше а уж се разбрахме да забравим сичко и да останем приятели...Момичето е наистина карсиво и супер мноу държа на него .. Незнам точно какви са чуствата му към мене,знам само че ги има , но искам да си я върна..Тя ме избягва и прочие и никак не ми е приятно...Кажете ми как да постъпя и толкова ли е лоша постъпката ми... ?! ](*,) ](*,) (Ако има някакво значение и 2та сме на 14)

05-02-2007, 11:20
Оффф ми значи..Има 1 момиче което харесваХ супер много , но то се даржеше хипер студено с мен и чувствата ми отминаха след около месец..То е от моя клас и всеки божи ден се виждаме...Онзи ден имах рожден ден...Имаше си пиене и сичко, весело беше ...Тя се напи и си легна на кревата , аз седнах до нея и я попитах как е..Тя отговори че е добре и мн весело си прекарва..В тоя момент нещо ми подксказа че трябва да я целуна и така и направих..Целунах я по устата, но не с език и тя ми каза "Не си пиян не прави глупости!" Аз казах извиняваи и я оставих ,след маалко тя доиде и ме гушна , целуна ме по устата и тя и аз реших да пусна език .. и от тогава цялата вечер (8-11) Не спряхме да се натискаме..Обаче след Р.Д.-то осъзнах че наистина я ОБИЧАМ само като приятелка ..Тя каза че ходим, а аз я попитах дали има чувства към мене , тя каза ДА и ми зададе същия въпрос , но аз отговорих с НЕ и тя се разплака.След това продължихме да си говорим и тя каза ,че ще го забрави но.... Днес в у-ще се правеше че не ме познава и ме изолираше а уж се разбрахме да забравим сичко и да останем приятели...Момичето е наистина карсиво и супер мноу държа на него .. Незнам точно какви са чуствата му към мене,знам само че ги има , но искам да си я върна..Тя ме избягва и прочие и никак не ми е приятно...Кажете ми как да постъпя и толкова ли е лоша постъпката ми... ?! ](*,) ](*,) (Ако има някакво значение и 2та сме на 14)

BAYO
05-02-2007, 11:23
Еми момичето е наранено от това, че не си отвърнал на чувствата си. А и изглежда, че ти не си наясно със тях. Потърси я и й кажи, че съжаляваш, че си се страхувал, но вече знаеш какво изпитваш, и че искаш нея. Гушни я пак, погали я и дано нещата се оправят. Но тря да си настоятелен, един път си я наранил, втори път лесно няма да се впусне в тая игра..

D.O.Double"G"
05-02-2007, 11:30
Еми момичето е наранено от това, че не си отвърнал на чувствата си. А и изглежда, че ти не си наясно със тях. Потърси я и й кажи, че съжаляваш, че си се страхувал, но вече знаеш какво изпитваш, и че искаш нея. Гушни я пак, погали я и дано нещата се оправят. Но тря да си настоятелен, един път си я наранил, втори път лесно няма да се впусне в тая игра.. Не човек аз я ОБИЧАМ КАТО ПРИЯТЕЛКА неискам да ходя с нея..Прости искам да си я върна като фр щото аз съм човек който има не много ИСТИНСКИ приятели и тя е 1 от тях и си я искам обратно...Аз и обясних че съжелявам тя каза да не се обвинявам и да го забравим,но тя не го забравя дееебаа :cry: :cry: :cry:

djeini
05-02-2007, 11:36
Еми момичето е наранено от това, че не си отвърнал на чувствата си. А и изглежда, че ти не си наясно със тях. Потърси я и й кажи, че съжаляваш, че си се страхувал, но вече знаеш какво изпитваш, и че искаш нея. Гушни я пак, погали я и дано нещата се оправят. Но тря да си настоятелен, един път си я наранил, втори път лесно няма да се впусне в тая игра.. Не човек аз я ОБИЧАМ КАТО ПРИЯТЕЛКА неискам да ходя с нея..Прости искам да си я върна като фр щото аз съм човек който има не много ИСТИНСКИ приятели и тя е 1 от тях и си я искам обратно...Аз и обясних че съжелявам тя каза да не се обвинявам и да го забравим,но тя не го забравя дееебаа :cry: :cry: :cry:
Ami nqma da go zabravi mili4uk libovta ne se zabravq 6tom e vlubena v teb a ti ne izpitva6 su6toto na4i i e trudno dori da bude v tvoita kompaniq samo :smt011

^Sweety^Evil^
05-02-2007, 11:45
:roll: of i az imah podoben sly4ai obi4ah edno mom4e kazah my otrqza me i sega ne iskam da se vijdame da govorim dura dura i da mi se izvini se taq.E glei ti kvo pravi6 ve4erta i se natiska6,celyva6 q dava6 i nadejdi i q reje6-->GENIQLNO!!! predstavi si tq predi da ne te e haresvala i ve4erta sled postupkite ti da se e vlubila :? Trqbvalo e malko da pomisli6 predi da deistva6!Nz no ako az sum na neino mqsto kakvoto i da napravi6 ...Just forget!!!!

BAYO
05-02-2007, 12:26
Еми момичето е наранено от това, че не си отвърнал на чувствата си. А и изглежда, че ти не си наясно със тях. Потърси я и й кажи, че съжаляваш, че си се страхувал, но вече знаеш какво изпитваш, и че искаш нея. Гушни я пак, погали я и дано нещата се оправят. Но тря да си настоятелен, един път си я наранил, втори път лесно няма да се впусне в тая игра.. Не човек аз я ОБИЧАМ КАТО ПРИЯТЕЛКА неискам да ходя с нея..Прости искам да си я върна като фр щото аз съм човек който има не много ИСТИНСКИ приятели и тя е 1 от тях и си я искам обратно...Аз и обясних че съжелявам тя каза да не се обвинявам и да го забравим,но тя не го забравя дееебаа :cry: :cry: :cry:

Ами щом нещата опряха до тва дет пишеш ... трудно ше се разсее тая мътилка, дет е станала с вас. Но все пак ти пожелавам успех.

П.П. Тя няма да забрави лесно, защото просто те обича, харесва иии иии общо казано изпитва няк'ви чувства. Ще и мине, само да не се окаже, че щом те няма като приятел (гадже), няма да те има и като човек (приятел).

05-02-2007, 12:27
Ти си тъпо гейче.

BAYO
05-02-2007, 12:37
Ти си тъпо гейче.

Не спами бе, гейче! Не ми чети постовете, щот избиваш явно хиляди комплекси само с мисълта, че не моеш да кажеш нещо по-умно. Аре сиктир!

05-02-2007, 12:39
Ти си тъпо гейче.

Не спами бе, гейче! Не ми чети постовете, щот избиваш явно хиляди комплекси само с мисълта, че не моеш да кажеш нещо по-умно. Аре сиктир!
Ти си говно. Ти си нищожество. Ти си едно нищо. Ти си дървен философ и всезнайко. Ти си Байо.

BAYO
05-02-2007, 12:41
Ти си тъпо гейче.

Не спами бе, гейче! Не ми чети постовете, щот избиваш явно хиляди комплекси само с мисълта, че не моеш да кажеш нещо по-умно. Аре сиктир!
Ти си говно. Ти си нищожество. Ти си едно нищо. Ти си дървен философ и всезнайко. Ти си Байо.

Да, BAYO съм! И кфо от тфа?

05-02-2007, 12:44
Ти си тъпо гейче.

Не спами бе, гейче! Не ми чети постовете, щот избиваш явно хиляди комплекси само с мисълта, че не моеш да кажеш нещо по-умно. Аре сиктир!
Ти си говно. Ти си нищожество. Ти си едно нищо. Ти си дървен философ и всезнайко. Ти си Байо.

Да, BAYO съм! И кфо от тфа?
Да, да, както кажеш... :-s

D.O.Double"G"
05-02-2007, 12:45
Аз няма се примиря с факта чеее няма да ме има за нищо ..И ще се боря за нея не ме интересува..Са знам че постъпих лошо , но тя има чувства към мене -> МОЖЕ САМО СЪМ и симпатичен да не е чак влюбена.... Ааааааааа..........Не не неее няма да стане така... :smt011

BAYO
05-02-2007, 12:51
D.O.Double"G", евала. Така бих постъпил и аз! Може пък и скрито да си я харесваш, нищо не се знае кво ще стане в бъдеще. Успех в начинанието, ааа и да пишеш кфо е станало :-D

koalka
05-02-2007, 17:57
Говори с нея и се сдобрете.Плаче, защото самочувствието й е наранено според мен, а не толкова, че има чувства.Не мога да кажа нищо със сигурност.Дори и да я смяташ само за приятелка, то вие няма да сте приятели, защото тя има чувства някакви, а и нищо няма да е същото.

gPa3HuTeJl
05-02-2007, 18:01
Пич ти си си виновен.. и да не успееш да си я в1рнеш с1рди се единствено на себе си..

don_garson
05-02-2007, 22:35
Ти си тъпо гейче.

Не спами бе, гейче! Не ми чети постовете, щот избиваш явно хиляди комплекси само с мисълта, че не моеш да кажеш нещо по-умно. Аре сиктир!
Ти си говно. Ти си нищожество. Ти си едно нищо. Ти си дървен философ и всезнайко. Ти си Байо.

Да, BAYO съм! И кфо от тфа?
Да, да, както кажеш... :-s


ЕИ гостчето ти ф или м си ????????

Valserp
05-02-2007, 23:24
Как може да "обичаш" "момиче" "само като приятелка".
Не ми изглежда естествено.

PoisoNGirL
05-03-2007, 04:03
Dobre de kato ne izpitvash veche nishto kum neq zashto vuobshte si q celunal.. puk i to cqla vecher!izvinqvai ama si postupil gadno s momicheto i iskash sega da ti e priqtelka?tq ti e kazala,che ima chuvstva kum teb,ti si bil s neq i si q otrqzal po nai-ganiq nachin!kvo iskash ot gorkoto momiche!Tq sigurno se opitva daje da ne te vijda,ama kato ste vseki den zaedno pomisli kolko i e tejko!Chesto da si mislil predi rd-to ti!sega veche e kusno da ste priqteli...Pomisli malko i za neq i q ostavi da se posuvzeme!

Th3MaN
05-03-2007, 15:52
Незнам но постъпката ти е много гадна. Не виждам какво точно можеш да направиш. Ако найстина искаш нещо ще го постигнеш. Пожелавам ти успех дано се получи, но сигорно и е много гадно и може би трябва малко да изкачакаш преди да направиш каквто и да е.

D.O.Double"G"
05-03-2007, 19:03
Emi ne6tata aza sega ne sa nai-loshi...momi4eto me haresva , govorim si ne mi e tolkova sardito i sega shte i kaja 4e ispitvam 4uvstva kum neq i ako iska da hodim da si pomisli hubavo , zashtoto az tursq seriozna vruzka..Moje da ne sum mn golqm ama ako misli 2 dena s mene 2 dena s drug se luje !! [-X