PDA

View Full Version : toaletnoto mlqko



05-02-2007, 12:24
s toaletno mlqko il si mahate moliva za o4i i spiralata?za6toto mi emn 4udno kak...haide moliva da moje i da stane..oba4e spiralata?!kak to4no?
i za da ne puskam 2ra tema...imam o6te 1 vapros:Dovolni li ste ot vodoustoi4iviqt moliv za o4i na Flor Mar?

05-02-2007, 14:43
еми да с тоалетно мляко си махам и спиралата и молива,така както и останалия грим,само внимаваш да не ти влезе в окото :wink:

ProstoAz
05-03-2007, 07:21
На мен пък ми е по-трудно да си махна молива (сигурно, защото е водоустойчив :-k ), от колкото спиралата. А как точно става - на едно тампонче за лице слагам тоалетно мляко и търкам очетата. :lol: И молива и спиралата се махат просто трябва да имаш малко повече търпение. :D
По втория въпрос - не съм го ползвала. :roll:

Yuna
05-03-2007, 10:14
Аз също с тоалетно мляко.. :)

ani_sweet
05-04-2007, 11:05
I az si maham spirala,moliv,ocna liniq,senki s toaletno mlqko.Probvala sum i s degrimator,toi predstavlqva neshto kato losionche,techno e i mn lesno se maha s nego grima.No e malko i svurshva burzo.Po aptekite go ima kum 1,5- be6e,no naposelduk vse si kupuvam edno i sushto toaletnp mlqko,ot koeto sum mn dovolna i vaob6te ne mi luti na o4ite-Biofresh 3 in 1 rozovko 6i6ence mn sum dovolna :wink:

sweety_91
05-04-2007, 23:39
И аз си махам молива и спиралата с тоалетно мляко,а иначе за другото,за което питаш-нз не съм го ползвала... :roll:

05-05-2007, 15:39
аз използвам дегримьор beauty formulas не е скъп и съм мн доволна от него \:D/ а тоалетното мляко мн ми люти на очите :smt010

Presley
05-05-2007, 16:36
Мда с тоалетно мляко? И даже ще ви препоръчам едно много добро - нa BioFresh е - Cleaning milk 3 in 1! Почистващо,тониэиращо и подхранващо.....попринцип не вярвам на теэи неща ,дето ги пишат,ама това е найстина много качествено и омикотява кожата около очите !Аэ съм много доволна :) Еххх ставам эа рекламен агент :-D :-D :-D
Таааа относно втория ти въпрос эа водоостойчивия,черен молив-не съм го полэвала :roll:
:smt006

vivian
05-05-2007, 17:22
az polzvam toaletno mlqko.mn sam dovolna.maha i vodoustoi4ivite moliv i spirala.mn e hubavo i ne mi liuti.no ne znam dali go prodavat v BG,ponej emi e podarak ot France. :-k

_crazy_baby_
05-05-2007, 19:24
Мда с тоалетно мляко? И даже ще ви препоръчам едно много добро - нa BioFresh е - Cleaning milk 3 in 1! Почистващо,тониэиращо и подхранващо.....попринцип не вярвам на теэи неща ,дето ги пишат,ама това е найстина много качествено и омикотява кожата около очите !Аэ съм много доволна :) Еххх ставам эа рекламен агент :-D :-D :-D
Таааа относно втория ти въпрос эа водоостойчивия,черен молив-не съм го полэвала :roll:
:smt006
a kolko struva tova toaletno mlqko i kade go ima v aptekite ili v kozmeti4nite magazini?