PDA

View Full Version : Е това моми4етата са ....



ZaHarInChO
05-02-2007, 13:25
с приятелката ми сам от доста време ве4е година и малко по4ти месец ..
обичаме си се ... ма нормално е като видиш хубаво моми4е да го загледаш. Опитвам се когато сам с нея да пренабрегвам това желание и него правя, но една ве4ер ми разправя : -Хаиде да ходим на флирт партъ ... имаше сега наскоро в Ел Корасон. Флирт парти- мацки от 18 до 20-2-3 годинки се шматкат правят дефилета по оскъдни дрешки и после по бански ... И нормално .. казах и 6том толкоз искаш ще отидем. Отидохме и то логи4но да се заглеждам по мацките , а тя запо4на да се цупи ??? бяхме компания 7 мом4ета и моита приятелка и една приятелка у4астваше... ся при солидна мъжка компания няма как да несе обсъждат девоиките и аз се включвах .. тя сега се сърди ... :? :? :?

Presley
05-02-2007, 13:28
Ами все пак е нормално да и стане нпериятно!Постави се на нейно място!Пък и аэ си мисля,че эа да ти се сърди си попрекалил :-D ....иэвини и се ,ама някокси много миличко,нагушкай я и ще и мине сиг съм :)

SINDEL
05-02-2007, 13:33
Пфф! :lol: И аз съм същата като твойта мацка! Много ревнива и се дразня от най-малкото нещо. Ама спокс, много бързо ще й мине, ти само й се извини и нещо там замажи ситуацията. Естествено е - на никое моми4е няма да й е приятно мом4ето й да обсъжда други мацки.

ZaHarInChO
05-02-2007, 13:44
... да де ... ама моита приятелка е страшна мацка супер секси е ... пак аз сам стрелец и аз сам страшно ревнив, тя както и аз имаме 4еста да сме заглеждани от противоположните полове ... ма все пак ако бях на нейно място нямаше да я карам да ходим там .. :) ина4е си се ревнуваме взаимно ... мен ме заглеждат , нея я заглеждат .. и така ... единственото което се дразня 4е пове4ето и "добри приятели " я приемат като сексуален обект.. тя го знае това и независимо от това пак си излиза 4есто с тях .. аз никога несам я спирал да излиза с когото и да било , но трябва малко да се самоосъзнава ..

katttto3
05-02-2007, 14:13
6tom i misli6 dobrot i pomogni da se samoosaznae i i kaji 4e ne e hubavo priqtelite da q vazpriemat kato obekt.A za revnostta i sradnqta i ne se pritesnqvai,kaji i 4e kato se zaglejda6 po drugite razbira6 kakvo ima6 i 4e nikoq druga nemoje da i stapi na malkiq prast(moq priqtel taka pravi i vinagi ima uspeh)

koalka
05-02-2007, 18:02
Сама си е виновна, кажи й го.Странна е, защото и аз, ако бях толкова ревнива нямаще въобще да те заведа на такова парти, още по-малко, че аз съм го предложила.Може само на себе си да се сърди, на никой друг.

ZaHarInChO
05-02-2007, 18:59
е оправихме се в краина сметка де .. :) ама като Коалка каза тя си е виновна и явно го е осъзнала .... или по скоро го е приела ... 6тото се пак моми4етата малко трудно приемат гре6ките си ...