PDA

View Full Version : Мразя се с тези пъпки!!!



Тъжна;(
05-02-2007, 14:47
Не,не,не мога повече!! Бяха малко,после повече,а сега не мога дори да се гледам!!! Всичко бих направила да се оттърва от тях!! Преди се харесвах,а вече на нищо не приличам! Имам и много петна от пъпки,и много пъпки!!! Защо??? :smt010 :smt010 Посъветвайте ме нещо,много ви моля,кажете какво да направя?!??Отчаяна съм! Дори не смея да погледна хората в очите! Започвам да се намразвам!!! Искам помощ,моля ви наистина горещо! :smt010

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

HopeLesss
05-02-2007, 14:56
Върви на козметик, или най-добре на дерматолог. Хората си знаят работата и ще ти препоръчат да си вземеш някаква специализирана козметика. Аз от 5 клас ходя на почистване на черни точки и сега се гордея, че кожата ми е чиста и без пъпки. Само недей да ги човъркаш и стискаш, защото ще ти останат петна за цял живот. Не знам, много го хвалят и този Лептен, но не съм го ползвала и не мога да кажа дали помага. Както казах, върви на козметик... първо само на консултация и там вече ще решат дали ще ходиш на почистване или първо с разни мазила. Успех :wink:

DeXtRoFeR
05-02-2007, 14:58
Аз бих ти препоръчал да отидеш на лекар да ти препише лекарство за акне(поне аз си мисля че имаш такъв проблем).
И аз съм имал и повечето са имали,имат,и ще имат,така че главата горе и посещавай по често лекари те затова са лекари ;)

05-02-2007, 15:08
Здравеи,избрах на теб да пиша защото аз имах същия проблем и знам как се 4увстваш.
моят съвет към теб е да изхвърлиш гримовете си,особено фон-дю-тен,пудра и подобни и да запо4неш да миеш лицето си с вряла вода още топла да търкаш там където са наи-проблемните места,след това
си намажи цялото лице с крем "Здраве",но го нанеси на дебел слой-като маска,така стой около 30 минути-Е надявам се това което ти написах да е едно добро решение на проблема ти и да ти помогна както помогнах и на себе си.
КЪСМЕТ!!!!!
:D :D :D

05-02-2007, 15:14
Здравеи,избрах на теб да пиша защото аз имах същия проблем и знам как се 4увстваш.
моят съвет към теб е да изхвърлиш гримовете си,особено фон-дю-тен,пудра и подобни и да запо4неш да миеш лицето си с вряла вода още топла да търкаш там където са наи-проблемните места,след това
си намажи цялото лице с крем "Здраве",но го нанеси на дебел слой-като маска,така стой около 30 минути-Е надявам се това което ти написах да е едно добро решение на проблема ти и да ти помогна както помогнах и на себе си.
КЪСМЕТ!!!!!
:D :D :D
Става ли и с Бочко,защото Здравето ми почти свърши??
Иначе благодаря много за отговорите досега,очаквам още идеи.Просто съм напълно отчаяна и ще направя всичко възможно да върна самочувствието и гладката си кожа :(

Тъжна;(
05-02-2007, 18:10
Help!:(

deem
05-02-2007, 18:30
Ако искаш ми пиши на ICQ . Номерът е в профила ми.

05-02-2007, 20:39
Най-добре отиди на козметик да ти изчистят лицето там ще ти кажат за по натака как да си чистиш лицето.И си купи качествени продукти за почистване на Vichy например са много хубави продуктите аз съм много доволна.И откакто всяка вечер преди лягане много добре си изчисвтавам лицето след това се намазвам с един крем Skinoren и така седя цяла нощ кожата ми вече почти се ичисти :) .Отиди в аптеката и питай за Skinoren

Тъжна;(
05-03-2007, 17:49
Най-добре отиди на козметик да ти изчистят лицето там ще ти кажат за по натака как да си чистиш лицето.И си купи качествени продукти за почистване на Vichy например са много хубави продуктите аз съм много доволна.И откакто всяка вечер преди лягане много добре си изчисвтавам лицето след това се намазвам с един крем Skinoren и така седя цяла нощ кожата ми вече почти се ичисти :) .Отиди в аптеката и питай за Skinoren
Каква е цената? :}

Armeika
05-03-2007, 19:23
Най добрия вариянт е да отидеш на козметик ! И на мен ми излизат пъпки не много ама ми излизат и отидох на козметик и забелязвам промяната ... айде успех :)

Alex_f
05-03-2007, 22:19
Най-добре отиди на козметик да ти изчистят лицето там ще ти кажат за по натака как да си чистиш лицето.И си купи качествени продукти за почистване на Vichy например са много хубави продуктите аз съм много доволна.И откакто всяка вечер преди лягане много добре си изчисвтавам лицето след това се намазвам с един крем Skinoren и така седя цяла нощ кожата ми вече почти се ичисти :) .Отиди в аптеката и питай за Skinoren
Каква е цената? :}

okolo 17-18 lv.

spored men problema e po-seriozen,taka 4e se xva6tai da otide6 na dermatolog!az sa6to bqx mnogo zle,no otidox na lekar i sega sam po-dobre,no az ot skoro se lekuvam.polzvam i skinoren,dosta e dobar,no po dobre da ti dadat kvalificirano mnenie!

experiment_m
05-04-2007, 19:59
Здравей Тъжна,проблемът който имаш е често срещан през пубертета.При едни почва по-рано,а при други по-късно.Също така при някои,както при теб се проявява много по-силно отколкото при други.Най-важното което трябва да знаеш е ,че яденето на шоколад в големи количества е предпоставка за появата на акнето.Тези гнойни пъпчици се появяват когато порите на кожата са запушени,което може да се избегне като си миеш лицето 2 пъти на ден-сутринта като станеш и вечерта преди да си легнеш.Повечето сапуни сапуни също могат да ти създават този проблем,затова изплаквай по-често само с вода и при нужда с антибактериален сапун\Safeguard например =~1лев\.Не прекалявай с гримовете.Петната се получават в случай че изтискваш пъпчиците,при което се получават ранички,а в последствия и белезчета.Затова ги стискай само при крайна нетърпимост. Съществуват и много лосиони,като АКНЕРИН например използващи се след изплакване и подсушаване.Нанася се с памук и цената му е около 3 лева.Всичко това със сигурност ще намали пъпчиците,а може и въобще да изчезнат.Дано да съм бил от полза.Успех с лечението и ако имаш още вапроси по проблема experiment_m@abv.bg

05-05-2007, 18:07
Абе всичики хвалят този Скинорен. Аз съм на втората опаквока и не виждам разлика :roll:

Мико
05-05-2007, 23:33
Здравеи,избрах на теб да пиша защото аз имах същия проблем и знам как се 4увстваш.
моят съвет към теб е да изхвърлиш гримовете си,особено фон-дю-тен,пудра и подобни и да запо4неш да миеш лицето си с вряла вода още топла да търкаш там където са наи-проблемните места,след това
си намажи цялото лице с крем "Здраве",но го нанеси на дебел слой-като маска,така стой около 30 минути-Е надявам се това което ти написах да е едно добро решение на проблема ти и да ти помогна както помогнах и на себе си.
КЪСМЕТ!!!!!
:D :D :D

и аз мисля така ...не се гримирай известно време и пробвай с кисе докато се къпеш да си търкаш лицето (кисе е малко де да знам и аз какво като хавлиена кърпичка) и питай в аптеката за салицилов спирт и обясни че ти трябва за лицето да не земат да ти дадат нещо силно...
измиваш лицето и с памуче и спирт и се търкаш...може да усетш щипане но мисля че е нормално ...поне аз така съм правил и до сега не съм имал проблем с пъпки акне пуберки и прочие :) успех

П.П. все пак попитай в аптеката дали салициловия спирт може да се ползва за тая цел но мисля че той беше - евтин е ..до към 1 лев е:)

05-06-2007, 20:15
Zinerit :)

zvezdichkaaa
05-14-2007, 18:10
Izob6to po-dobre ne se zablujdavai s lepten az sum go polzvala spored vsi4kiokazaniq okolo 3 sedmici i gram ne mi pomogna,a poznavam i dr hora koito su6to sa se zabludili i e bilo bezrezultat.Emi za teb nzz ve4e,moje da ti pomogne,no sus sigurnost NE POMAGA na absolutno vsi4ki.A ina4e ima 1 krem-"Bile" mai se kazva6e okolo 5 lv e i na men gore-dolu mi pomogna,no nhe zabravqi sutrijnh i ve4er da si izmiva6 liceto i moje6 da izpolzva6 i nqkfa maska za po4istvane spored tipa koja.Tfa e ot men dano sum ti ot pomo6t.

zvezdichkaaa
05-14-2007, 18:11
Sorry za pravopisnite gre6ki,no burzah.