PDA

View Full Version : Help !



Петър
05-02-2007, 13:54
Здравейте аз и моята приятелка правихме секс без предпазнизни средства тя пи постинори. След 1 седмица горе долу правихме отново но касмета не беше на наша страна презерватива се скъса. Парвият ми вапрос е дали тя може да пие постинор пак ?А втория е дали може да забременее (Оточнявам не сам сваршил)? Помощ ! Моля ви побарзайте с отговора си.

Sexapilna_kukla
05-02-2007, 13:59
Не, в никакъв случай да не пие отново Постинор, това да не са бонбонки! То в годината най-много може да се изпият 2 пъти, пък тя за толкова кратък период да се натъпка с тях... Спокойно, щом не си свършил в нея и сте се усетили навреме, няма нужда от притеснение.

05-02-2007, 14:01
Pri chesto piene na postinor se obrazuvat mnogo seriozni i zlokachestveni rakovi obrazuvaniq taka che tq da si preceni dali iska da pie.Moqt savet e da vnimavate poveche shtoto vie toq postinor go imate za vulshebno bonbonche deto si go piete sutrin i vecher.Sega kato si biete glavata v stenata kakvo da pravi drugiq pat shte ste se nauchili. :evil: :evil: :evil:

Schnitzer
05-02-2007, 14:32
Щом не си свършил във вълшебната дупчица начи няма страшно,а и си бил с кондом :wink:

mp3f
05-02-2007, 16:28
Pri chesto piene na postinor se obrazuvat mnogo seriozni i zlokachestveni rakovi obrazuvaniq taka che tq da si preceni dali iska da pie.Moqt savet e da vnimavate poveche shtoto vie toq postinor go imate za vulshebno bonbonche deto si go piete sutrin i vecher.Sega kato si biete glavata v stenata kakvo da pravi drugiq pat shte ste se nauchili. :evil: :evil: :evil:
i az taka mislq :smt013 no 6tom ne si svyr6il v neq ne se panikiosvai ... ili ne6to ni slygotva6 ? kakto i da e .... no 6tom ne si svyr6il SpOx \:D/

Cherlotte
05-02-2007, 16:32
На мен ми се струва, че откакто има такива достъпни хапченца "за след секс" като Постинор, доста от посещаващите форума все по-необмислено правят секс, когато им падне, защото смятат, че винаги могат да изпият един после. Еми не са бонбонки и са доста вредни при това, така че не бива да се злоупотребява с тях. Не трябва да пие приятелката ти пак, още повече щом не си свършвал в нея. И се замисли и ти за здравето й, както и тя самата, и бъдете малко по-предпазливи следващия път. :wink:

Leo Messi
05-02-2007, 18:05
Няма страшно. Обаче тва е мноо вредно и не е лукче от 5 ст. така че опичите си акала :twisted:

koalka
05-02-2007, 18:31
Внимавайте с тия Постинори, че не знам как ще й е организма след време..

mi6ani
05-02-2007, 18:37
Внимавайте с тия Постинори, че не знам как ще й е организма след време..

=D> =D>

Unknow
05-02-2007, 18:43
Ми след като не си свършил няма опасност! За Постинора категорично НЕ!!! Много е вреден....и големи бели може да си навлече с него...При положение, че дори не си свършил, ще бъде много глупаво и необмислено да пие отново постинор.

PS: Постинора мили деца...не предотвратява бременност при 99% от случеите както го казват....а ЕДВА 60-70%!!!!