PDA

View Full Version : Moderated: Как да отпразнувам рожденния си ден?



KYOKUSHIN girl
05-02-2007, 13:56
AmI Zdraveite saJALQVAM ZA GUPAVATA TEMA NO E VAJNO SLED 10 dena imam rojden den a nz kak da go praznuvam do sega sam go praznuvala nqkolko pati v kashti no beshe mn slaba rabota kato bqh malka v makdonalds minaliq v edin restorant i posle na sladkarnica za torta ama sega nz kak kade za tova vi molq daite nqkakvi idei ako e v nas kak da go napravq po zabavno kajete vie kak i kade praznuvate nashte davat da pokanq max 30 4oveka ama na mene si mi stigat i nai blizkite fr pozvolqvat mi dA e kadeto iskam v kashti v restorant na vilata na sladkarnica i bla bla abe vaobrajenie daite idei pls rojdenia mi den e na 11 a nz kak da go praznuvam 11 se pada petak az sam parva smqna moje da go praznuvam i v sabota pls help mi

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

love in the darkness
05-02-2007, 20:32
Ами зависи на колко години си.Ако си на повече от 13-14 ходете на дисктека.Забавно е особено ако са някви мацки и пичове дето обичат да се веселят и да танцуват.

Вече е топло така,че можеш да го празнуваш на басейн.Не е лоша идея,всички могат да плуват и е забавно.Яко е!

Ако го празнуваш в къщи измисли нещо интересно,ако каниш само момичета направи го от по-късно и си направете пижамно парти.Направи си списък с теми които ти и приятелките ти обичате да си говорите...момчета,любов...м да дори.Ако каниш и момчета ами избора за час е твой.Можете да гледате някой интересен филм,да ядете пуканки и по някое време да започнете да се замеряте с пуканките.Играйте на шише,на истината или се осмеляваш и разни такива игрички...дрън дрън.Кажи ми на колко си години и ще ти дам още идеи.

А междудругото виж този сайт http://www.moetoparty.com/display.php

Може да ти помогне

ProstoAz
05-03-2007, 06:42
Аз ти предлагам да заведеш всички на вилата си и да прекарате там цяла събота и неделя /докато не се събудите и изтрезнеете/. :lol:

BlueDevil
05-03-2007, 06:55
Аааа, защо и на мен не ми казват така - иди където искаш с 30 човека :smt010
При мен рожден ден или какъвто и да е повод има следния вид:
Купува се яко пиене и мезе, за тези, които не пият има и безалкохолно, изтяга се една маса с пукницата, останалото място се разчиства за танци и евентуално се оставя една стая, за тези, които ще правят секс. Моята компанийка сме между 15 и 19 години, ако вие сте по-малки, ползвай нещо от казаното, но не е желателно да е всичко :)

love in the darkness
05-03-2007, 07:10
Хора мен ми се струва че тя е 15- за това кажи на колко си да знаеме какви идеи да ти даваме?

KYOKUSHIN girl
05-03-2007, 11:03
ami ste stavam na 13 - mani4e sam si oshte ama nashte si me puskat (taka de moga da se pazq)

05-03-2007, 11:17
eiii, i az na 11 imam rojden den i sy6to nz kak da go otpraznuvam,stavam na 16 :smt045 mislih da sme na diskoteka,ama v na6iq krai samo v nai-sme6nite diskoteki ne ti iskat godini.. ta davaite idei.:) nie sy6to imame vila,ama tam hodim rqdko,a i e malka,pyk i trqbva da myknem qdeneto do tam... u nas pyk edva li 6te sme sami, v selo imame ky6ta,ama i tam pyk nz.... oh,daite idei, 4e mn se razme4tah:))

KYOKUSHIN girl
05-03-2007, 11:25
am az jiveq v edno smotano selo na 14 kilkometra ot burgas kashata ni e golqma dvor rai gras basein ama kofti baseina ni e prazen v momenta #-o ina4e ako beshe lqtoto shteshe da e na bvora na baseina ama e hladni4ko a toi e otkrit na vilata edva li she gi pusnat moite aver4eta v nas she sme sami shtot nashite sa moga da kaja idealni i she se iznesat na parviq etaj a nie 4ak na tretiq za tfa v kashti e dobar variant ama nz kfo she praime sku4no she e sig i sashto se 4udq kak e po dobre da si pokanq moita kompaniq samo ili i klasa i razni tam ''fr'' shtot pitah mama i tq vika mi do 30 4oveka ne pove4e

05-03-2007, 11:39
az pyk nz kyde,daje o6te nz koi to4no da pokanq,nakraq sigurno pak 6te idem na kafe:( ako slu4aino nqkoi priqtel pyk dade cql apartament na razpolojenie... :? sigurno 6te sme 10-15 4oveka,o6te nz ama mi se iska da e gotino,a ako hodq na diskoteka nqma da mogat da doidat vsi4ki,za6toto pove4eto sme pod 18(na men mn ne mi li4i,vlizam s 4ujdi karti,ama nqkoi da po 160 i..nqkak si im li4i na kolko sa) ta kvo da pravq? :)

05-03-2007, 11:41
pyk za avtorkata zabravih da kaja, pokani priqtelite u vas(i momi4eta i mom4eta)nz za 13-godi6ni stava li,ama igrata na 6i6e na men mi dopada mnogo,s vyprosite e malko gadno,4e nqkoi moje da ostane obiden,ama nai-vajnoto e da vi e veselo.puskai mnogo muzika i neka e po-tymno;)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-04-2007, 03:49
Аз ти предлагам да заведеш всички на вилата си и да прекарате там цяла събота и неделя /докато не се събудите и изтрезнеете/. :lol:
xaxaxa i az za tova se setih .. :P ili puk na selo :lol: :smt005 sushto staava :P 8-[

KYOKUSHIN girl
05-08-2007, 12:10
Ei hora ostavat 3 dni :smt010 a oshte ne sam reshila daite oshte idei pls vie ste mi nadejdata [-o< aide she 4akam otgovori :oops: :-k

PuSSy CaT DoLLs
05-08-2007, 17:21
za6to imam strannoto pred4uvstvie 4e temata e ebafka :-D mi ne znam 6to oba4e e 127631278356981274% ebafka ne mu se vruzvaite na toq

KYOKUSHIN girl
05-09-2007, 16:17
a sega gledash li ? #-o ebavka bilo ?! mi kfo da napraa kat mi e malko u glavata - mi pitam nekoi det mije da znae !!! :smt017 ebavka bilo da ne bi da sam edinstvaniq 4ovek koito ne znae kak da si praznuva rojdeniq den :-k

za PuSSy CaT DoLLs aide ako moje da mi obqsnish shto e ebavka spored tebe 4e neshto ne svanah

i da poqsnq nqmam nikakvi loshi namereniq prosto lubopitsto \:D/