PDA

View Full Version : Pobarkvam se..!



sad_girl_
05-02-2007, 14:19
Na4i haresvam edno mom4e ot moq klas golqm sladur e ,no ne e nqkyf super gotin ili koto i da bilo ,no li4no na men mi e sladyk samoto mu dyrjanie go krasi.I taka...toi mai haresva bif6ata mi best fr i edni drugi 2 momi4eta ot moq klas .Neznam oba4e postoqnno se s tqh se zanimava i na men mi obry6ta vnimanie no ne moga da go razbera dali me haresva ili ne a ne bih trygnala da mu spodelqm 4uvstvata si za6toto mislq 4e si li4i 4e go haresvam a i na nego mu kazaha pyk i nqa smisyl da go pitam dali me haresva za6toto sym si patila ot takiva gluposti i posle se 4uvstvam kofti kato vidq mom4eto.no naprao se pobyrkvam kato go vidq s nqkoe ot teq tri momi4eta mn mi e gadnu 4estno zn 4e problemyt mi nqma re6enie ,no az si spodelqm prosto taka..

sad_girl__
05-02-2007, 14:21
zabravih da spomena 4e kogato sqda do mene ili prosto ako minava pokrai mene mi obry6ta nekfo vnimanie zaka4a se no edva li tfa zna4i 4e me haresva...

ThePowerOfLove
05-02-2007, 14:26
Може и да те харесва,но да не го показва толкова... :roll: Прави му намеци, закачай се и гледай да си покрай него,да прекарвате повечко време заедно :roll:

BWald0rf
05-02-2007, 17:09
Меко казано ми беше трудно да разбера всичко но...мисля че най добре е да се откажеш от него.Той се закача и с тебе...и с още някфи други там което значи че не е мн сериозен...А и това че е в класа ти не е добре...Помисли само ако нещо в отношенията ви се развали какво ще ти е докато прекарвате толкова мн време заедно в училище..

koalka
05-02-2007, 17:35
Не е задължително да те харесва, но кой знае...
Покажи му чувствата си.

ferendzia
05-02-2007, 18:16
ei ne biva da se predava6 ..kategori4no se bori!...smisal napylno e vyzmojno da si pada po teb..ili da si padne po teb ;) zatova ne trqq se predava6!!!
syglasn asym 4e trqq se vyrti6 okolo nego..no ne prekaleno!...gledai da mu e priqtno s tebe..neka po4ne sam da se vyrti okolo teb ;)..i taka posle nqkoi namek...ne6to ..6te se polu4i prosto vqrvai ;)
USPEH!

RhytmiX
05-02-2007, 19:20
Bta4e...toi 6tom se zaigrava s o6te 3 momi4eta zna4i NO CHANCE AT ALL YOU'VE GOT :( ...sry da go kaja :(

DeaD_SouL
05-02-2007, 19:39
pf...poznata istoriq....no az kato priznah chustvata si na momcheto koeto haresvah vsichko si potragna kakto trqbva da bade :) i e ot klasa mi....no vij sega ako ne iskash da govorish na 4 ochi s nego mu prati sms ili nqkakva belejka no prosto iskai nqkakav otgovor ot nego shtoto samo taka da sedish i da se chudish "haresva li me ne me li haresva" nqma smisal....:)

sun_flower
05-02-2007, 20:04
Ne smqtam,4e tova 4e se zaka4a s nqkolko momi4eta e pokazatelno 4e ne q haresva ili ne stava.Vie kakvo iskate da se izolira i da ne ob6tuva s nikoi li,samo s momi4eto koeto go haresva.Sled kato otno6eniqta im ne sa qsni,kakuv e problema,neka si se kefi 4oveka.Zna4i li,4e nepremenno e nqkakuv,6tom ne obru6ta vnimanie samo na neq.A tova 4e sa ot edin klas-e i,dori da trugnat i posle da skusat,vqrno,4e 6te e malko kofti,ma ne e takava bolka za umirane.
Macka,ako iska6 qsnota po vuprosa dali mom4eto te haresva-govori s nego,a ne se vkarvai v nekvi filmi sama

BAYO
05-03-2007, 10:59
Мне , неа кфо да му казваш, просто ей така си се е задявал с тебе, както и с другите. Ама не знам, ако мислиш, че той си заслужава, що пък не.