PDA

View Full Version : само споделям



онзи
05-02-2007, 14:30
Преди години, обичах аз едно момиче, но я хванах на калъп с един мой познат - пребих ги!
Преди години, падахме си няколко човека по едно момиче - тя тръгна най малоумния - не ги пребих, но ми се искаше!
Преди година - ходех с едно момиче, но тя ми каз, че иска да се разделим - дадох и свобода - по късно я срещнах с еди обитак - пребих ги!
Скоро двама си падахме по едно момиче - тя тръгна с трети миризлив (т.е. без лична хигиена) - бихме го само с ритници (беше ни гнус)

Май имам проблем с агресията :mrgreen:

Presley
05-02-2007, 14:32
МЗене ако питаш .имаш проблем с тъпите теми :-D

05-02-2007, 14:33
МЗене ако питаш .имаш проблем с тъпите теми :-D
А ти си педал.

Feel Lonely
05-02-2007, 14:33
Преди години, обичах аз едно момиче, но я хванах на калъп с един мой познат - пребих ги!
Преди години, падахме си няколко човека по едно момиче - тя тръгна най малоумния - не ги пребих, но ми се искаше!
Преди година - ходех с едно момиче, но тя ми каз, че иска да се разделим - дадох и свобода - по късно я срещнах с еди обитак - пребих ги!
Скоро двама си падахме по едно момиче - тя тръгна с трети миризлив (т.е. без лична хигиена) - бихме го само с ритници (беше ни гнус)

Май имам проблем с агресията :mrgreen:
Imash problem s fantaziqta...

Feel Lonely
05-02-2007, 14:34
МЗене ако питаш .имаш проблем с тъпите теми :-D
А ти си педал.
A ti si originalen? Nali ne si vqrvash???

kuber
05-02-2007, 14:34
Преди години, обичах аз едно момиче, но я хванах на калъп с един мой познат - пребих ги!
Преди години, падахме си няколко човека по едно момиче - тя тръгна най малоумния - не ги пребих, но ми се искаше!
Преди година - ходех с едно момиче, но тя ми каз, че иска да се разделим - дадох и свобода - по късно я срещнах с еди обитак - пребих ги!
Скоро двама си падахме по едно момиче - тя тръгна с трети миризлив (т.е. без лична хигиена) - бихме го само с ритници (беше ни гнус)

Май имам проблем с агресията :mrgreen:
Imash problem s fantaziqta...

определено, да

JoeBanana
05-02-2007, 14:35
дошъл си на точното място http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
тука всички пием, ебем и бием по много http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Valserp
05-02-2007, 14:35
Нищо ти няма на агресията.
Просто си тъп и имаш много свободно време, разбираемо е.

Presley
05-02-2007, 14:37
МЗене ако питаш .имаш проблем с тъпите теми :-D
А ти си педал.
A ti si originalen? Nali ne si vqrvash???
Аммм верно бе от къде ги вадиш тея оригинални иэцепки ! :roll:
Аммм и педала е момиче между другото :-D

05-02-2007, 14:38
jor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamata jor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamata jor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamata jor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamatajor0 shte vi ebe mamata

kuber
05-02-2007, 14:38
МЗене ако питаш .имаш проблем с тъпите теми :-D
А ти си педал.
A ti si originalen? Nali ne si vqrvash???
Аммм верно бе от къде ги вадиш тея оригинални иэцепки ! :roll:
Аммм и педала е момиче между другото :-D

.... и кой бил момиче?
нищо не каза!

Presley
05-02-2007, 14:42
МЗене ако питаш .имаш проблем с тъпите теми :-D
А ти си педал.
A ti si originalen? Nali ne si vqrvash???
Аммм верно бе от къде ги вадиш тея оригинални иэцепки ! :roll:
Аммм и педала е момиче между другото :-D

.... и кой бил момиче?
нищо не каза!
Аэ съм момиче бе :-D

kuber
05-02-2007, 14:43
МЗене ако питаш .имаш проблем с тъпите теми :-D
А ти си педал.
A ti si originalen? Nali ne si vqrvash???
Аммм верно бе от къде ги вадиш тея оригинални иэцепки ! :roll:
Аммм и педала е момиче между другото :-D

.... и кой бил момиче?
нищо не каза!
Аэ съм момиче бе :-D

т.е. си педал?? или момиче :smt017

ZaHarInChO
05-02-2007, 14:47
хахаххахах лелеле ше ме разбиете ... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) треа да се направи нов отдел в форома - тъпотии и там да ги слагат такива постове с цел забавление :Д :Д :Д

honda^
05-02-2007, 14:47
Нищо ти няма на агресията.
Просто си тъп и имаш много свободно време, разбираемо е.
=D>

Feel Lonely
05-02-2007, 14:48
Ne trqbva da ima razdel za smotanqci oligofreni bavnorazvivashti se malumnici,i tqhnite temi da budat napraveni vajni,da se znae za vurha na tupotata kade e...

kuber
05-02-2007, 14:49
хахаххахах лелеле ше ме разбиете ... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) треа да се направи нов отдел в форома - тъпотии и там да ги слагат такива постове с цел забавление :Д :Д :Д

Много яко ще да е:)

Presley
05-02-2007, 14:50
МЗене ако питаш .имаш проблем с тъпите теми :-D
А ти си педал.
A ti si originalen? Nali ne si vqrvash???
Аммм верно бе от къде ги вадиш тея оригинални иэцепки ! :roll:
Аммм и педала е момиче между другото :-D

.... и кой бил момиче?
нищо не каза!
Аэ съм момиче бе :-D

т.е. си педал?? или момиче :smt017
Хехехех вече съм отчаянА от вас :-D Айде сега бавно и се средоточи :-D Момиче съм беее дееба следете ко се пише или си мълчете

kuber
05-02-2007, 14:51
МЗене ако питаш .имаш проблем с тъпите теми :-D
А ти си педал.
A ti si originalen? Nali ne si vqrvash???
Аммм верно бе от къде ги вадиш тея оригинални иэцепки ! :roll:
Аммм и педала е момиче между другото :-D

.... и кой бил момиче?
нищо не каза!
Аэ съм момиче бе :-D

т.е. си педал?? или момиче :smt017
Хехехех вече съм отчаянА от вас :-D Айде сега бавно и се средоточи :-D Момиче съм беее дееба следете ко се пише или си мълчете

е извинявай ся!
Гузно ми е :smt010 :smt010

aniezina
05-02-2007, 14:52
хахаххахах лелеле ше ме разбиете ... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) треа да се направи нов отдел в форома - тъпотии и там да ги слагат такива постове с цел забавление :Д :Д :Д
ех мечти...мичти :smt006

rubi
05-02-2007, 15:11
Преди години, обичах аз едно момиче, но я хванах на калъп с един мой познат - пребих ги!
Преди години, падахме си няколко човека по едно момиче - тя тръгна най малоумния - не ги пребих, но ми се искаше!
Преди година - ходех с едно момиче, но тя ми каз, че иска да се разделим - дадох и свобода - по късно я срещнах с еди обитак - пребих ги!
Скоро двама си падахме по едно момиче - тя тръгна с трети миризлив (т.е. без лична хигиена) - бихме го само с ритници (беше ни гнус)

Май имам проблем с агресията :mrgreen:
Imash problem s fantaziqta...

определено, да
Интересното е че и аз мисля така :smt005 :smt005

My_Way
05-02-2007, 16:24
хахаххахах лелеле ше ме разбиете ... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) треа да се направи нов отдел в форома - тъпотии и там да ги слагат такива постове с цел забавление :Д :Д :Д
Аз съм ЗА :-({|=

bqsna_teenagerka
05-02-2007, 16:34
дошъл си на точното място http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
тука всички пием, е*** и бием по много http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif :smt005

koalka
05-02-2007, 18:08
т.11 от Правилника!

gPa3HuTeJl
05-02-2007, 19:57
ччччшшшшш ало биача.. ела да ме набиеш мене ако можеш, искаш ли ?

така както си тр1гнал да биеш...

Абе смешник к1в м1ж си ти да удряш изобщо момиче... как1в м1ж си даже да си помислиш да удариш момиче... абе ти си сигурно нек1в селянин... този форум не е мястото да си избиваш комплексите... ако си толкова бияч ела да набиеш някое момиче от моя квартал ( после сигурациа че няма да си тр1гнеш от тука )... смешник си бате, и смешник ще си останеш докрая на жалкия ти живот..



КОМПЛЕКСАР !

05-02-2007, 20:27
Не мога да ви разбера. Какво му е на човека ? Кво й е на темата ? Просто споделя. Тва че вие сте тъпи и не разбирате си е ваш проблем. :-D Епа и аз да бех на негово място и аз щях да ги пребия. :lol:

kuber
05-03-2007, 08:36
Не мога да ви разбера. Какво му е на човека ? Кво й е на темата ? Просто споделя. Тва че вие сте тъпи и не разбирате си е ваш проблем. :-D Епа и аз да бех на негово място и аз щях да ги пребия. :lol:

И аз, но ако беше истина... , а той горкия нещасник си измисля, май!

nelkalee
05-03-2007, 08:52
Преди години, обичах аз едно момиче, но я хванах на калъп с един мой познат - пребих ги!
Преди години, падахме си няколко човека по едно момиче - тя тръгна най малоумния - не ги пребих, но ми се искаше!
Преди година - ходех с едно момиче, но тя ми каз, че иска да се разделим - дадох и свобода - по късно я срещнах с еди обитак - пребих ги!
Скоро двама си падахме по едно момиче - тя тръгна с трети миризлив (т.е. без лична хигиена) - бихме го само с ритници (беше ни гнус)

Май имам проблем с агресията :mrgreen:
Imash problem s fantaziqta...

I az taka mislq

BAYO
05-03-2007, 09:51
Бе аз още вчера му казах на тоя да затвори тъпия браузър и да ходи да гледа как се е*ат мравките, ама на, тоя е глупец и такъв ш' си остане до края. Блазе и на тая, дето ш' го земе :D 8)