PDA

View Full Version : Pred dilema...



GeRyyyy
05-02-2007, 14:47
Zdraveite,pi6a vi za da vi pomolq za savet.Imam dve godi6na vrazka za koqto roditelite mi ne znaeha tai kato ako znaeha 6tqha da mi zabranqt no predi mesec razbraha(nqma zna4enie pri4ina prodi koqto sa protiv)..stana im mnogo krivo 4e sam gi lagala dve godini no tova sega ne e ot zna4enie..ne6tata se pootalojiha.Problebyt e 4e maika mi iska da prekasna vrazkata si..a vse pak nie sme zaedno ot 2 godini toi v momenta e nai-blizkiqt mi 4ovek vsi4ko moga da mu spodelq kakto i toi na men..osven tova toi mi be6e i parviqt i neveroqtno mnogo se obi4ame..4uvame se po 10 pati na den izlizame i t.n i tova v prodaljenie na dve godini i ne sme si omraznali..i sega az neznam kakvo da pravq za6toto vse pak trqbva da izbera mejdu semeistvoto i priqtelq mi a izbora mai ne e tolkova lesen..ako ostana s nego maika mi 6te go pomni cql jivot a ako se razdelq..neznam kakvo 6te pravq..molq vi pomognete mi :(

NiksaN4o
05-02-2007, 15:06
ми ако ни кажеш защо майка ти е толкова против може и да ти помогнем по някъв начин ... :roll:

Sexapilna_kukla
05-02-2007, 15:09
Защо трябва да избираш едно от двете? Поговори отново с майка ти и й обясни всичко, което чувстваш... Предполагам, че колкото и да й е неприятно, би трябвало да те разбере, да ти влезе в положението и да не те кара да се отказваш от човека, който обичаш. Аз лично, ако съм на твое място, бих се борила докрай и не бих позволила на семейството си да съсипе връзката ми, но разбира се, ако знам, че наистина си заслужава...

Schnitzer
05-02-2007, 17:30
Аве ква е майка ти че щи казва с кои ще ходиш и с кои не...?Тва неина работа ли е?Казваш и да си гледа работата и готово :roll: а и не вярвам да си некво лапе на 12 така че...

Unknow
05-02-2007, 17:36
Аве ква е майка ти че щи казва с кои ще ходиш и с кои не...?Тва неина работа ли е?Казваш и да си гледа работата и готово :roll: а и не вярвам да си некво лапе на 12 така че...

Ми ако тя е на 16, а той на 36 ...разведен с деца? Дали няма майка й да й каже с кой ще ходи? Авторката не е казала причината поради която майка й е против...може би умишлено? :-k Какъв е смисъла да гадаем...За да е толкова против ...може би причината е сериозна и едва ли ще стане с разговори.

Unknow
05-02-2007, 17:49
Аз не съм казала, че това е причината...просто давам "евентуален" пример...на възможна такава.Всички казват "говори с не".Мисля, че аторката умишлено не е казала причината поради която се противопоставя майка й.... защото може би е права :wink:

Schnitzer
05-02-2007, 17:49
Мани ги тия лайна от екрана ве :-& :-& :lol: :lol:

Moderated by koalka
т.9 от Правилника!

Schnitzer
05-02-2007, 17:51
Аве ква е майка ти че щи казва с кои ще ходиш и с кои не...?Тва неина работа ли е?Казваш и да си гледа работата и готово :roll: а и не вярвам да си некво лапе на 12 така че...

Ми ако тя е на 16, а той на 36 ...разведен с деца? Дали няма майка й да й каже с кой ще ходи? Авторката не е казала причината поради която майка й е против...може би умишлено? :-k Какъв е смисъла да гадаем...За да е толкова против ...може би причината е сериозна и едва ли ще стане с разговори.Може :roll: тя пък тая тряаа да е батиии...на 16 да си фане некои вече баща :lol:

Sexapilna_kukla
05-02-2007, 18:00
Айде престани да съсипваш темата на момичето с простотиите си! :evil:

koalka
05-02-2007, 18:15
За какво иска да се разделите?Има ли някаква причина?Ако е просто някой неин каприз, никога не бих прекъснала връзка, продължаваща 2 години, при положение, че го обичам.Дръж си на своето и не отстъпвай!

naakah_se
05-02-2007, 18:16
Абе мани ти да видиш другите...

Moderated by koalka
т.9 от Правилника!

GeRyyy
05-02-2007, 18:33
tova 4e tuka puskat edin milion temi ebavki ne ozna4ava 4e trqbva da se otnasqte s problemiete na vsi4ki s nqkvi "laina" ne vijdam smisala na foruma pri takova otno6enie

problemyt e 4e e tur4in

Unknow
05-02-2007, 18:38
Ау...кофти! Ми може да опиташ да поговориш с майка си за това. Незнам....ако аз съм с турчин баща ми ще се откаже от мен сигурно (най-големият расист на света е той, ама НАЙ-ГОЛЕМИЯ).Явно майчето ти е доста предубедена.Просто говори с нея...кажи й че обичаш този човек и това какъв е няма никакво значение за теб.Може и да разбере (малко се съмнявам), просто не ти остава друго освен да опиташ.. :? Успех!

PS: А на колко си?

GeRyyyy
05-02-2007, 18:40
na 17

05-02-2007, 18:59
Lapai - sega ti e vremeto

martyivanova
05-02-2007, 19:01
Su6tata situaciq no godina i 2 meseca.Ne poslu6ah roditelite si no te sa mn protiv.Slu6am surceto si

UnBornKb
05-02-2007, 19:04
И турците не са ли хора .. к'во толкова. Седни и се постарай да поговориш с нея възможно най-сериозно, обясни и това, което обясни и на нас. Надявам се все пак не е чак толкова голяма расистка и .. ще те разбере.

05-02-2007, 19:08
Нали знаеш, че може да те заколи в съня ти и да изнасили майка ти в устата - тя сигурно затва е против...

tin4eto91
05-02-2007, 19:15
ako bqh v sa6toto polojenie na6te sa6to 6tqha da sa protiv!osobeno ba6ta mi,no kazah AKO.....mi kvo da ti kaja ina4e trqbva da govori6 s neq i da q pomoli6 da ne te kara da izbira6...nz,naistina si e gadni4ko,ama.... :-k

naakah_se
05-02-2007, 20:19
Абе я ми яжте лайното!