PDA

View Full Version : pomognete molqvi



antoniaa_
05-02-2007, 15:31
здравеите, тук е най-якия форум, в който сам влизала.Искам да споделя проблема си с Вас....а той е: когато правя секс с приятеля ми, изпитвам удоволствие, достатъчно съм възбудена, но ми идва малко кракто самото времетраене.незнам дали той свършва бързо или аз сам ненаситна или лакома, и след това, защото не мие стигнало,ми става още по-нервно отколкото преди да правим секс (ако сме били загорели) :) Благодаря на тези които са ми прочели писанието (blush)

bungle
05-02-2007, 15:35
Оооо, това е напълно нормално. И при мен се получава. Аз съм си ненаситна и затова. Преди си мълчах и бях кисела, ама сега направо си казвам - мрън,мрън, искаааааааааам ощееее ( точно като малките деца) и моят веднага се сеща какво трябва да направи.
Искай си бе, няма нищо страшно. А и по-добре да си доволна, усмихната и любвеобвилна, отколкото намусена и незадоволена. ;)

Schnitzer
05-02-2007, 17:44
Оооо, това е напълно нормално. И при мен се получава. Аз съм си ненаситна и затова. Преди си мълчах и бях кисела, ама сега направо си казвам - мрън,мрън, искаааааааааам ощееее ( точно като малките деца) и моят веднага се сеща какво трябва да направи.
Искай си бе, няма нищо страшно. А и по-добре да си доволна, усмихната и любвеобвилна, отколкото намусена и незадоволена. ;) :smt023 е тва се вика твърда дума,а не кат другите-мълчат си тва е =D>

Leo Messi
05-02-2007, 17:45
Ми така си е де. Искаи си и се еби колкото ти се ебе.Ако твоя не успява си намери някои друг и така с двама трима докато почнеш да се насищаш. В краен случей ела при мен. :D

bqsna_teenagerka
05-02-2007, 17:54
браво како bungle

Unknow
05-02-2007, 17:58
Съгласна съм с bungle.Просто си кажи..поискай си, какво толкова!

krem4et0
05-02-2007, 18:01
И аз си казвам. за това не оставам незадоволена. Все пак удоволствие трябва да има и за ДВАМАТА!