PDA

View Full Version : не знам какво да правя...



05-02-2007, 16:02
напоследък моя се държи мн страмно...По принцип ходим от година и нещо,много ме обича и в истиският смисъл не може без мен...Но от както започна работа се виждаме един пъ на 2-3 седмици...аз не излзиам вечер подщи никога....уча много...а той или е на работа цял ден или нощтна и не може да става сутрин да сме заедно...аз сутрин съм на даскало и слетобед пак уча...той се премири с тва се пак искам да стана студентка,аз съм потчи на 19 а той у неделя прави 22...Разбирам го има големи проблеми катострофира,изпонамачка си колата ся опитава някак да събере пари да я оправи и за мен напоследак напълно забравя...Кадно ми екато го видя че е уморен или болен но вече не нзам дали да се арзделям с него или не ... от 2 седмици се обещава да се видим и се зает,даже днеска цял ден стоя у нас и чакам да ме потърси...тея 2 седмици меко казано са ад за мен не ми казва че ме обича не влиза в чата и ако влезе се извиня казва че иам мн проблеми и че е зает...знам че си няма друга и че ме обича...даже го питах дали иска да се арзделим дали има друга и той каза "абе ти добре ли си аз не мога без теб ти за раздяла ми говориш"...опитах да го променя,смисъл да стане по сериозен и да се виждаме по често,постоянно уча да мога да съм с него но той се зает и се проблеми...Даже вече си мисля дали да не го зарежа и дали као не го търся няколко дена седмица две ще се осъзнае...Може би щот мн го обичам му прощавам толкова неща ама не знам .. толковеа съм объркана .. исках да говоря с него ама се не може да се видим.. дайте съвет ко да правя

bungle
05-02-2007, 16:06
И при мен беше подобно. Катастрофира, после нямаше време за мен, все работа, никакъв чат, ако аз не му се обадя той не ме търси. Ходим от година и 3 месеца. Сега всичко се подреди. Просто, бъди търпелива. Това е. Обичай го и го насърчавай. Знам колко е гадно да няма време за теб. Знам.. .
И стига с това учене. Ходи малко на разходка. Виж какво е хубаво времето. И аз съм на 19 и аз съм кандидатстудентка, но ... нали знаеш - веднъж се живее. НЕ отлагай. ;)

bqsna_teenagerka
05-02-2007, 16:08
и аз ще ти кажа "абе ти добре ли си?" може ли само защото е преуморен и има мн работа и не ти пише извесно време да го зарежеш....това ще е мн глупава постъпка! нали се оби4ате? как ще се разделяте заради това..щом има работа остави го малко....ти у4и като трябва после ще бъдете заедно...но да се разделяте е много крайно според мен...поне ако се оби4ате и двамата толкова силно.

olive_oil
05-02-2007, 16:15
ти сама казваш, че знаеш, че те обича. Защо тогава питаш дали да се разделите? Просто ще го преживеете и толкова

Presley
05-02-2007, 16:17
Ами според мен любовта си проличава и се иэраэява точно в трудните моменти!Тосет-не е редно да му обърнеш гръб в тоэи труден эа него момент! Всеки има такива периоди и е много хубаво да энаеш ,ме някой те подкрепя!Не го оставяй .....според мен не го прави нарочно,ами просто найстина е преуморен и много эает...!Почакай малко,имай ТЪРПЕНИЕ!

05-02-2007, 16:19
И при мен беше подобно. Катастрофира, после нямаше време за мен, все работа, никакъв чат, ако аз не му се обадя той не ме търси. Ходим от година и 3 месеца. Сега всичко се подреди. Просто, бъди търпелива. Това е. Обичай го и го насърчавай. Знам колко е гадно да няма време за теб. Знам.. .
И стига с това учене. Ходи малко на разходка. Виж какво е хубаво времето. И аз съм на 19 и аз съм кандидатстудентка, но ... нали знаеш - веднъж се живее. НЕ отлагай. ;) дано и примен нещата се оправят щот мн си го обичкам...пак за кандидатстванетоа з от пробните изпити изкарах перфектни оценки и съм приема...само 2 изпита по англиски и то чак юли...мн се надявам и моял нещтата да се оправят....просто янма да го претеснявам и да го турся а той да си реши ко да прави

bungle
05-02-2007, 16:24
Абе, не прави грешката да НЕ го тъсиш. Ще вземе да си помисли, че вече не искаш да си с него. Обаждай му се от време на време, разпитвай го как е, кавай му, че го обичаш. Това последното - непременно. Айде, късмет. Сигурна съм, че нещата ще се оправят. :)

05-05-2007, 12:07
така и не ме потърси...и ся не нзам какво става....а утре има рд,не влиза в чата...влезе за малко в скъпе писах му,не отг...пратих му смс да му пожелая приятно изкарване на рд-то и да му кажя че мн го обичам и че ми липсва...даже не нзам какво става между нас,дали си има друга или просто си има проблеми или са му наговорили глупости за мен и не иска да ме чуе вече...

BAYO
05-05-2007, 12:14
Еми ето добър повод да се видите. Вземи му една бутилка вино или уиски или кфото пие там. ВИжте се, кажи му че го обичаш и че ще си в него и в добро и лошо (малко на сватба замириса), но тфа си е истината. Ако го обичаш не оставяй нещата на съдбата. В повечето случай тя ни преебава яко.

maybelline
05-05-2007, 12:16
За рождения му ден му звънни днес да се уговорите да се видите утре.Ако не може да излезе утре,му прати sms(утре) с пожелания честит рожден ден и т.н.След този sms повече не го търси,не му се обаждай,не му пиши в Скайп.Изчакай той да те потърси.Повярвай ми,ще се осъзнае след няколко дни,че изобщо не си го търсила,ще се почуди какво става и ще ти звънне(най-малко).Ако на рождения му ден се видите(или след твоето 'изчакване',като те потърси той),поговори с него за това и спокойно му обясни,че се притесняваш и искаш да знаеш какво става.
Нормално е,ако и двамата учите(училища и университети) или работите и т.н.,да нямате много време един за друг.С моя приятел се виждаме 1-2 пъти седмично,защото той учи в университет,а и тренира и е зает като цяло,аз уча в училище,също тренирам и накрая се получава,че двамата не можем да се виждаме през седмицата освен в събота или неделя,за няколко часа.Но вие не се виждате със седмици - това вече не е нормално.Поговори с него ;)

05-05-2007, 12:28
май ще му пратя смс точно в 12 часа....и няма го търся повече...да се видим едва ли ще иска...може и да му звънна ако си взема ваучер...но го познавам няма ми вдигне...Знам че мн ме обича,дано ме потърси...той работи,от различни градове сме(но двата града са на 1 км разтояние един от друг и не е голям проблем разтоянието),аз уча за кандаидат-студенски изпити и наистина да се виждаме е подщи невъзможно,той работи в нет зала и се е или нощтна или дневна и аз като съм свободна той спи или аз уча вечер или спя...Дано ме потърси щот тоя път мн ме е страх...аз утре да се видим не вярвам...не го знам дали е на работа или не,дали ще си празнува рд-то...просто да отида у тях ще е мн нахално пък и може да няма никой...а аз съм на изпит утре и не знам ... бях готова да не хдоя на изпита смао да съм с него но уви...да видим дали наистина ще ме потърси

CrazyWitch
05-05-2007, 12:45
Това, че сте от различни градове не трябва да го оправдава особенно тоя 1км... 0_o, ако ще и пеш, ама ще дойде ако иска. Още повече, че бачка в нет зала. Да влезе в нета знам ли. Винаги може да се свържи с теб. Ако ти го обичаш както ти казват другите прояви търпение.
С моя приятел сме заедно година и половина. На 30км. от мен е..Виждам се на седмица 2 дни. Може би е така, защото не кара кола и няма за какво да пести. Ае .. пълни лайна. Поговорете в крайна сметка много добре за това, кой какво прави в тая връзка и какво ще прави.. Дали ще просъществува. Айде.

BAYO
05-05-2007, 13:52
Той бачка в зала и няя време да влезе за малко в чат или скайп ??? :shock: Ае кфи са тия глупости ве, ква е тая НЕ заинтересованост от негова страна, тфа е супер странно.

malkoto_sladur4e
05-05-2007, 15:01
Ay milite te vijdali se 2-3 p1ti na sedmica ay ! :smt010 ligla! Az i moq priqtel se vijdame edin p1t na nqkolko sedmici i vsi4ko ni e ok!I na vs otgore ne se pi6e stramno ami strannO! To4ka! Samo si vnu6ava6 6toto neznae6 kakvo e istinski pr ! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

BWald0rf
05-05-2007, 16:13
Ми трябва да го разбереш човека че си има проблеми и неможе вечно да е с тебе...След като ти е казал че мн държи на теб обича те и не иска да се разделяте трябва да си доволна че имаш такъв човек до себе си.Когато си оправи проблемите а на теб ти минат изпитите всичко ще се пооправи..

Presley
05-05-2007, 16:18
Ми трябва да го разбереш човека че си има проблеми и неможе вечно да е с тебе...След като ти е казал че мн държи на теб обича те и не иска да се разделяте трябва да си доволна че имаш такъв човек до себе си.Когато си оправи проблемите а на теб ти минат изпитите всичко ще се пооправи..
и аэ така си мисля! Пойэчакай...!

honda^
05-05-2007, 16:43
Ay milite te vijdali se 2-3 p1ti na sedmica ay ! :smt010 ligla! Az i moq priqtel se vijdame edin p1t na nqkolko sedmici i vsi4ko ni e ok!I na vs otgore ne se pi6e stramno ami strannO! To4ka! Samo si vnu6ava6 6toto neznae6 kakvo e istinski pr ! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
Моми4ето пи666е666е, 4е се виждат 1 път на 2-3 седмици :smt013 ! Така, 4е не я обвинявай ами се нау4и да 4ете666 :!: Време ти е!
А ти мило моми4е, се нау4и да пи666е666 правилно.
По темата... Не може666 да го зареже666, за666тото няма време. Пък и нали го оби4а666?!

sun_flower
05-05-2007, 17:02
Ne smqtam,4e 6te bude nahalno da otide6 do tqh za rojdeniq mu den.Naprotiv,mislq 4e 6te se zaradva:) ako go nqma-otidi do zalata,kudeto raboti.Pokaji mu,4e misli6 za nego i ,4e si s nego i v trudnite momenti.Opredeleno trqbva da ima6 turpenie,dokuto ne6tata se podredqt,no v nikakuv slu4ai ne ostavqi vsi4ko na vremeto.Vsi4ko zavisi ot vas,zaet ne zaet,sqdate i govorite,ne samo da ti kaje-'awe ti luda li si,ne moga bez teb...'i da ostavq ne6tata e taka.Ako toi ne se use6ta,za6toto ima problemi i e umoren,pomogni mu,ina4e vsi4ko 6te zamine na vqtura...cqlata vi vruzka
uspeh

05-06-2007, 14:52
Ами бяхте прави..само му пратих смс точно в 12 часа...и преди час ми звънна да ми акже колко мн ме обича и че мн му липсвам...каза че просто иамл мн проблеми и за тва не ме търсил...И аз така мислех че преди да почне работа в нет залата ще може поне да си чатим...но уви той постоянно зает особенно през деня щот нет залата е и доставчик на нет на няколко града и постоянно звънят за аварии...И не съм лигла...Тва че не четеш...разбирахме се преди просто сега секи има проблеми ...

05-06-2007, 19:23
BRAVO!Hubavo e,4e ti se e obadil i ti e kazal,4e te obi4a i mu lipsva6.Ot tuk-natam vi jelaq 6tastie i pove4ko turpeni-spravqite se zaedno s trudnostite,6te vi bude po-lesno,a i 6te kalqvate va6ata vruzka.kusmet

sun_flower
05-06-2007, 19:39
tova gore bqh az

05-08-2007, 08:51
кво да ви кажя...щастието ми продалжи ден....след като ми се обади на другият ден/вчера/ цял ден чатихме...каза че не иска да си чатим искал да се виждаме да си показва любовта на живо...мн бях щастлива...но не нзам от 2 седмици някакво чуство ми казва "има друга" и го попитах "има ли друга" и тои"няма за мен си единствена"... искаше да се видим и добре че не го направих,щях да имаа гости от гърция и му отказах...час по късно неговият приятел ми се включва и ми казва...."още ли ходиш с оня ..." и аз "ами ходим обичаме се " и той "а той знае ли че ходите" и аз "е много ясно цял ден си чтим и ми казваше че ме обича" и той "ами с друга е,ходи с бившата ми аз вече не му говоря" и аз "абе не е възможно аз я познавам приятелки сме тя каза че само се базикат в чата" каза ми че съм мн тъпа...повярвах....напратих еди смси на гаджето от рода на "мряза те,никога не ме търси,ко ли мислеше че нямаше да разбера и щеше да си с две...никога вече няма да ме видиш и да чуеш за мен...ако беше лъжа щеше да ми звънеш ся" и той веднага само призваня и аз грешка ли ко направих зарязах гаджето си...и той влиза в чата,баннва ме от неговите канали и ми вика"кви са тея смс-и ко ми крещиш..." накар каза че почнали на кафе да излизат с тва момиче и нещата просто така се получили...иска да бъде само с мен но аз не съм излизла...направо бях бясна не знаех дали да му тегля игнора или да плача...той не искаше да се видим не искаше да чатим каза че ако се видим ще се съберем и висчко ще е по старо му....просто излязох от чата...мн ме заболя,цяла нощт не можах да спя...не съм на себе си щот мн го обичам а година връзка не е малко...аз че вече никога няам да го потърся тва е от ясно по ясно...наистина всичко бих простила без тва...чуствам се използвана лъгана :( дайте съвет плсз

BAYO
05-08-2007, 09:44
Еми вижте се, ако е възможно. А ако тва е истина за бившата му, тегли им и игнора и майните и край. По-добре без него да страдаш, от колкото те прай на маймуна [-X

RoSsY88
05-08-2007, 10:47
остави го малко да бъде с новата...сам ще се върне при теб щом иска да е с тебе...Успокой се,нчма да плачеш,горда бади не го търси...всичко ще се оправи след време...ако не с него с друг ще си ... но аз сам сигорно че той ще те потърси и ще ти се моли./...решението оства твое дали да ми простош или да го пратош завинаги подяволите

sun_flower
05-08-2007, 17:21
Sled kato nqma smelost da ti kaje v prav text kakvo stava,4e izliza i s dr momi4e,kolkoto i da ti e trudno prosto go zabravq6.Dori da te tursi i da osuznava gre6kata si,ne smqtam,4e zaslujava vtori 6ans,ne i za takuv 4ovek