PDA

View Full Version : Помогнете ми да си я върна



05-02-2007, 17:00
Здравеите казвам се Симеон
Преди 2 дни се скарах с момичето което овичам,защтото съм мн ревнив
Врат и беше дошал а те не се бяха виждали от 7 месеца а и те се обичат много и когато бях от те се бяха гушнали а аз с моята ревност и вдигнах един скандал.Дори и я ударих а сега тя не иска да бъде вече с мен.
Моля ви кажете ми как да си я въра.
Благодаря много предварително

Presley
05-02-2007, 17:20
Това е брат и !!!!!!!!!1 Ти не си добре-тя е абсолютно права...!Не прави опити ...пффф не я эаслужаваш!К`во е т`ва животинско отношение бе дееба.... [-X

koalka
05-02-2007, 17:22
Почти сигурно е, че няма да си я върнеш.Държал си се като задник и с право тя не иска да има нищо общо с теб.

05-02-2007, 17:29
Значи нямам никъкав шанс
Да се откажа ли от единствения чове когото обичам

Presley
05-02-2007, 17:34
Аэ мисля`че ако я обичаше нямаше да я удариш,эащото се е гушнала с брат си....!Но все пак ,ако вислиш че найстина съжаляваш и го кажи.... :roll: Ама да энаеш ,че найстина си е*ати эадника :-D

koalka
05-02-2007, 17:38
Не е зле да се опиташ, да я питаш какво мисли.Държанието ти е било отвратително, има ли нужда да го казвам?Потърси я след известно време, когато е преусмислила нещата и не е толкова ядосана.Говори с нея и й се извини за всичко казано и направено най-вече, кажи й, че я обичаш.

R0lfc0pter
05-02-2007, 17:39
най-сурови сме с хората, които най-много обичаме нали знаеш..

Presley
05-02-2007, 17:43
най-сурови сме с хората, които най-много обичаме нали знаеш..
тука съм много съгласна!

05-02-2007, 17:51
с нея сме заедно 2 години и половина и я познавам много добе и съм 80% че ме мрази.Днес не доиде в училище.
Ние не живеем в България тя е тук от 3 години а аз от 11 учител съм в училището където тя учи от началото на учебната година и ще ми е много трудно
Не знам как да постапя

JoeBanana
05-02-2007, 17:53
с нея сме заедно 2 години и половина и я познавам много добе и съм 80% че ме мрази.Днес не доиде в училище.
Ние не живеем в България тя е тук от 3 години а аз от 11 учител съм в училището където тя учи от началото на учебната година и ще ми е много трудно
Не знам как да постапя
тихо, че коалка ше вземе да усети колко си несериозен
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

led_i_ogyn
05-02-2007, 18:03
Prosto se otkaji ot neq!Postypil si gadno...Ako bqh na neino mqsto nqma6e da iskam da te vidq!! [-( [-( ](*,)

gPa3HuTeJl
05-02-2007, 20:15
Здравеите казвам се Симеон.
Преди 2 дни се скарах с момичето което овичам,защото съм мн ревнив
Брат и беше дошъл, а те не се бяха виждали от 7 месеца а и те се обичат много и когато бях от те се бяха гушнали а аз с моята ревност и вдигнах един скандал.Дори и я ударих, а сега тя не иска да бъде вече с мен.
Моля ви кажете ми как да си я върна .
Благодаря много предварително


с нея сме заедно 2 години и половина и я познавам много добе и съм 80% че ме мрази.Днес не дойде в училище.
Ние не живеем в България тя е тук от 3 години, а аз от 11 учител съм в училището където тя учи от началото на учебната година и ще ми е много трудно
Не знам как да постапя



1. Л1жеш като д1рт циганин..
2. Ако беше учител по каквото и да е било щеше да пишеш правилно и да слагаш " , " к1дето трябва..
3. Ако изобщо това е истина - ти си си виновен... ревността в повечето случай винаги прецаква вр1зките..

Harmanlieca
05-02-2007, 21:25
ти си ебахти селския бек.. ако бях на нея щях да пратя някой да ти размаже фасона! Обичал я пък я дърмони! Ти да не си оня УЧИТЕЛ ОТ "УЛИЦАТА" , дето биел кучето и жена си, защото ги обичал! Такива като теб трябва първо да се научат на поведение и обноски и след това да изграждат човешки отношения пък да не говорим за интимни! Ай това да ти е за урок, даскале!

BAYO
05-03-2007, 10:39
Как ше я удряш, щот се е прегърнала с брат и бе??? А и по принцип за кфо тря да я удряш:smt013 Ареееее у левоооо #-o

Dissenter
05-03-2007, 13:54
И аз в момента не съм с приятелката си,но при други обстоятелства.Но няма да се откажа.Човече,как може да я удряш затова,че се прегръща с БРАТ си.Аз НИКОГА не бих ударил приятелката си...Незнам,ако ти приеме извинението добре,но ако си решен да не се отказваш,значи можеш да направиш всичко,за да си я върнеш.Това е от мен :wink:

05-03-2007, 14:25
zna4i imah edn mn dobra fr i si bvqh stanala gadje s edin ot moq klas a moqta fr go haresva6e i tq po4na da mi kazva 4e toi si ima gadje 4e me izmova i nqkavaki takiv ai az i vqrvah i mu se rasardih i toi me skasa pls pomognete

05-03-2007, 14:25
zna4i imah edn mn dobra fr i si bvqh stanala gadje s edin ot moq klas a moqta fr go haresva6e i tq po4na da mi kazva 4e toi si ima gadje 4e me izmova i nqkavaki takiv ai az i vqrvah i mu se rasardih i toi me skasa pls pomognete

bad boy
05-04-2007, 15:05
ti ne si dobre imash nujda ot pomosh tva e bolestno sashtoqnie izlekuvai se parvo i nadeli taq nqkoga shte iska da bade s teb osven ako ne e nqkva kurva ili obicha nqkoi da q shamarosva

05-04-2007, 16:12
Извини и се.Обясни и че ревнуваш толкова много,защото я обичаш и неискаш да я загубиш.Помоли я да те разбере и да ти даде шанс. :wink:

chico_bueno
05-04-2007, 16:15
ti normalen li si be kak sha urarish momicheto
mn si zle
az sashto sam momche i nikoga ne bih udaril momiche kolkoto i da sam qdosan
pak kamoli za takava prostotiq
tva e brat i ne nqkoi drug pak i shtom ne sa se vijdali e normalno tolkova li si prost
veche is q zagubil primiri se