PDA

View Full Version : Оф тая талия..:(



05-02-2007, 17:15
Здражейте на всички!
Имам един мн гаден проблем :cry: и той е корема ми...Всичко друго си го харесвам крака,дупе..само тоя корем :? Не е кой знае колко голям ,но не е и стегнат.Опитвала съм с какви ли не упражнения ,но не съм постоянна ..писва ми и незнам как да се мотивирам хем искам да го махна хем пък ми писва,а и сега от даскало съм много изморена и нямам много нито време нито енергия :cry: Опитвам се сега да се поограничавам с храните,ама ще видим какво ще стане.Може ли да ми помогнете с някви идейки,че вече нз ко да прая :? Кажете някакви упражнения и някакви по-леки храни,които мога да ям.А също искам да попитам като реша да се храня здравословно сладките неща напълно ли трябва да изчезнат от менюто ми?Аз попринцип съм си добре само коремчето и искам да се храня здравословно :-k

Drakthul
05-02-2007, 18:00
.. Диета+Кардио .. :D

Няма изолиращи упражнения с които да се свалят само там мазнини .. при диета+кардио тялото отслабва от горе надолу, а корема е винаги последен, защото обикновенно там има най-много мазнини ..

cherinka
05-02-2007, 19:17
Естествено, че трябва да премахнеш НАПЪЛНО сладкото.
А щом не ти трябва някакво ултра мега хипер бързо намаляване на коремния обем ( :-D ) , всяка сутрин преди даскало прави гимнастика за по 15-20минутки, яж каквото ти се яде, НО в МАЛКИ количества, ограничавай се, и следобед може да въртиш обрач за извайване на талията и вечер прайш пак гимнастика.
Яж обезмаслено месо!