PDA

View Full Version : Таам... гордост... извинение... такива работи?



Една Там
05-02-2007, 17:19
Знам, че тази тема звучи малко не на място тук, като се има предвид, че човек си взима своите собствени решения за такива неща.
И все пак искам да попитам...
Въпросът ми не засяга баналния кръг от проблеми, наречен най-общо "любов срещу гордост" и " любов и борба" (винаги ми е смешно, като някой каже "бори се за него/нея", все си представям Човек 1, който бие крошета на въздуха и подскача неориентирано след Човек 2...но аз се отплеснах...)
Това ще е малко дълго. Без нападки на такава основа обаче - на който не му е интересно, нека не чете.
Значи, имаше един мой приятел, към когото аз много скоро след запознанството ни почнах да изпитвам някакви Тралала Възвишени Чувства (нетипично за мен, по принцип съм студенокръвна), който имаше зверски (буквално) сериозна приятелка, когато се запознахме. С тази разлика, че тя учеше в друг град и единственият им контакт беше по мобилния, смс-и, чатове и други такива глупости...
Та, много бързо се сближихме, общи интереси, общи разбирания, схващахме си чувството за хумор, такива неща...аз до ушните си миди хлътнах по него, но така и не си позволих да му го покажа. Не си позволих, но сигурно си е личало, поне така предполагам. Мина известно време, аз го поканих на рождения си ден, защото го чувствах, не знам, близък...извън това, че много си падах по него :-D ...след този мой рожден ден още повече ни зачестиха контактите, почнахме да си пишем смс-и, да се виждаме, както и да си говорим с Двусмислени Намеци и Действия, които аз обаче няма да цитирам, защото тук все пак се намира и по някоя заблудена детска аудитория...Разбира се, всичко на шега - не се е стигало до физически актове, въпреки че такива възможности имаше. Аз все си имах едно такова притеснение от факта, че той е много влюбен (според общи познати) в своята приятелка, струваше ми се неморално да казвам каквото и да е "сериозно" по темата.
Не ми се и наложи :-D
След известно време дойде зимната ваканция на университета, в който учи приятелката му. Тя се върна в нашия град --- като следствие - аз все едно спрях да съществувам. Няма приятелство, това-онова - няма ме. След дълъг период на всекидневно общуване - пълна тишина. Аз му пиша по Skype, той даже не благоволи да ми отговори. И точка-не се опитах да разбера защо, просто доста силно се обидих и дотам. Болно ми стана, а и досадно...
След три месеца случайно се сблъсках с него. Той се държеше, все едно нищо не се е случило. Реших, че може аз нещо да съм разтълкувала погрешно поведението му и аз почнах да се държа "както преди". Питах го за неговото внезапно изчезване. Той ми отговори, че не разбира за какво говоря и измести темата. Обеща, че ще ми се обади на другия ден. Минаха седем такива (дни, де) - познайте дали ми се обади :-D
От това негово поведение се вбесих (не знам доколко - с право) и му написах някои неща чрез любимия на нашето поколение Интернет - от рода, че не искам повече да имам общо с него, че не обичам да си играят с достойнството ми и така нататък.
Оттогава не съм го чувала. Знам само, че няколко дни след моето послание той и приятелката му са се разделили (не вярвам да има каквато и да било връзка между двете неща, разбира се).
Какво е лошото ли...
Минаха 5 месеца и на мен още ми се обръща нещо отвътре, като видя общите ни снимки с него, като чуя общи любими песни...доста съм заета, а пак не ми излиза от главата...
Въпросите ми са два.
1. Знам, че не го познавате и т.н., но - някакви предположения защо може да се държи така? :? Аз лично не мога да си обясня.
2. При такива неизяснени обстоятелства бихте ли си позволили да се извините за казаните думи, ако човекът е имал някаква поне малко основателна причина? Абсолютно неочаквано за мен - не е нито редово надуто плейбойче, нито несериозен тип...
Аз съм на 19, той - на 21.

Adwokat
05-02-2007, 17:22
exee che dulgo stignax do sredata i mu zabraix nachaloto.. :-D :-D

Presley
05-02-2007, 17:28
Хмм прочетох цялата ти история и я обмислих добре...!Мисля ,че си в много голяма грешка ,като каэваш че не е несериоэен тип....!Просто един сериоэен човек няма да се эакача с тебе просто е така сеедно сте 7 клас ,а после да уфейка :-D !Може би е бил с тебе е така эа кеф,докато я няма приятелката му...даже съм сигурна де! Но все пак ти си энаеш най-добре!
В крайна сметка-мисля,че е несериоэен тип и не си эаслужава....!
Късмет :smt006

Една там
05-02-2007, 17:39
Presley`n`Sum, мерси за отговора! :)
Знаех си, че някой ще го прочете... :-D
Може би има такова нещо...честно казано, въпреки че не може да се каже, че съм боса в тези взаимоотношения, с този човек даже не можех да си дам сметка дали се закача чисто приятелски с мен, или с някакви други помисли...
Нищо не сме правили (ех, можеше поне историята да е по-раздвижена :-D ) ...но сме си говорили на такива теми. Редовно се кротвахме на някоя пейка, той лягаше на нея,слагаше си главата на скута ми...за капак на всичко даже по косата го галех...бяхме атракция за транзитно преминаващите бабички :lol:
Таа, не знам...момчета, казвайте - бихте ли си слагали главата в скута на девойки, които ви привличат чисто интелектуално? :-D

cherinka
05-02-2007, 17:54
Аз.. мисля, че бих постъпила доста глупаво в тази сутиация - значи, бих направила следното. Бих накарала някой наш общ приятел/познат като се види с него, ей така измеждудругото да изръси нещо от сорта "абе къде се изгуби онова момиче(твоето име), чувал ли си я", той ще отговори, и след това другия ще каже нещо от сорта на "А какво стана/направи с нея".. и да е някво спонтанно такова.
Иначе нищо не пречи и ти сама да го попиташ, но щом вече веднъж си му казала тези думи " не искам повече да имам общо с теб, не обичам да си играят с достойнството ми и" .. така нататък" няма да се 'принизяваш' да му искаш обеснения.
Абе филм голем написах.



Таа, не знам...момчета, казвайте - бихте ли си слагали главата в скута на девойки, които ви привличат чисто интелектуално? :-D
Едва ли.

Valserp
05-02-2007, 18:04
Подобна ситуация, само че аз съм момче, тя - момиче.
Ми нямам идея "защо", но мога да ти дам съвет - спри да си задаваш съответния въпрос и започни да се лекуваш с уиски. Действа :mrgreen:

Presley
05-02-2007, 18:07
Подобна ситуация, само че аз съм момче, тя - момиче.
Ми нямам идея "защо", но мога да ти дам съвет - спри да си задаваш съответния въпрос и започни да се лекуваш с уиски. Действа :mrgreen:
Suglasna sum :-D

Една Там
05-02-2007, 18:09
Подобна ситуация, само че аз съм момче, тя - момиче.
Ми нямам идея "защо", но мога да ти дам съвет - спри да си задаваш съответния въпрос и започни да се лекуваш с уиски. Действа :mrgreen:

Да, вЕрно е :-D Ама само до сутринта...
Е, не съм пробвала с уиски точно...може би в това е разковничето...Ти ми даде важна идейна насока... :lol:
Не обичам да ми се загнездват такива досадни мисли в черепната кутия...А върхът на цялото положение е, че - въпреки минал специализиран опит, хаха - не можех да установя човекът сваляше ли ме, или просто е дружелюбен по природа...чувствам се неловко... :lol:

led_i_ogyn
05-02-2007, 18:12
exee che dulgo stignax do sredata i mu zabraix nachaloto.. :-D :-D

xaxaxa da i az :D

Valserp
05-02-2007, 18:22
Подобна ситуация, само че аз съм момче, тя - момиче.
Ми нямам идея "защо", но мога да ти дам съвет - спри да си задаваш съответния въпрос и започни да се лекуваш с уиски. Действа :mrgreen:

Да, вЕрно е :-D Ама само до сутринта...
Е, не съм пробвала с уиски точно...може би в това е разковничето...Ти ми даде важна идейна насока... :lol:

Мда в уискито е разковничето, защото:

а) ще ти свършат парите и ще имаш за какво да си мислиш, вместо за невъзможната любов
б) ще станеш алкохоличка и ще си имаш много по-сериозни проблеми

И в двата случая казусът ти е решен.

Но на сериозна нотка - няма какво да направиш освен да се върнеш към старото си студено състояние и да продължиш... Хубу, де, може да опиташ да се свържеш с него... все пак какво имаш да губиш освен честолюбието си? :smt064

BWald0rf
05-02-2007, 18:34
Мисля че ако е имал някакви сериозни намерения към теб щеше да те потърси..Но ако наистина си мн хлътнала поговори с него..Обясни му как стоят нещата.Не сте малки деца и смятам че ще се разберете ;)

Една там
05-02-2007, 18:36
Мда в уискито е разковничето, защото:

а) ще ти свършат парите и ще имаш за какво да си мислиш, вместо за невъзможната любов
б) ще станеш алкохоличка и ще си имаш много по-сериозни проблеми

И в двата случая казусът ти е решен.

Но на сериозна нотка - няма какво да направиш освен да се върнеш към старото си студено състояние и да продължиш... Хубу, де, може да опиташ да се свържеш с него... все пак какво имаш да губиш освен честолюбието си? :smt064

Хаха...*поклон доземи*
Нямам намерение да говоря с него...
И да съм разбрала грешно - пак. Гордостта крепи човека :-D
Просто не мога да си намеря място и ставам досадна на себе си вече...не е като да мога да стоя по цял ден, да гледам в една точка и да въздишам по разни момци...
Исках да получа някакво разяснение...Въпреки че и с тази тема гордостта ми залинява, ама нейсе... :mrgreen:
Няк'къв Гост, ти, като представител на мъжкото съсловие, кажи честно - за какво си говорим, когато друг представител на същото съсловие:
1. гъделичка женски индивид, за да го дразни :|
2. хваща го да го носи по улицата
3. споделя, че е сънувал (индивида) в компрометиращи пози
4. прави задълбочени научни коментарии относно гръдното и краково стопанство на вече споменатия женски индивид
5. казва му, ни в клин, ни в ръкав, че индивидът следва да се чувства свободен да прави "каквото си иска" с въпросния представител на мъжкото съсловие
6.
7.
8...
Сигурно ти изглежда тъп въпросът ми, но и сега не ми е ясно дали просто се шегуваше...

Valserp
05-02-2007, 20:51
Мисля, че много добре знаеш какво означава. Не не е игра. Просто е бил объркан човека и се е колебаел между момичето в чужбина и теб. Накрая се е почувствал гузно и глупаво, когато тя се е прибрала. Кофти, да.

LetiCherry
05-02-2007, 22:06
Предположения, нахлули в моята главица след 4етене на историята:

1. Приятелката му е била дале4е, сближили сте, запо4нал е да се увли4а по теб - това с лежането в скута ти - но от време на време го е тряскал здравия разум и не предприема ни6то. После осъзнава, 4е прекалено много те харесва, има си сериозна приятелка, свикнал е с нея, не може да се раздели и единствения първосигнален вариант - да не те вижда! :arrow: не се обажда пове4е!

2. Несериозен я, 4уди се какво да прави докато я няма приятелката мъ, ти се появява6, прекарвате си времето заедно, идва си приятелката и се се6та, 4е има отговорности и "зверски сериозната му приятелка" 6те го убие, ако разбере з атеб и 6те завада въпроси, а оттам и проблеми, не ти отговаря по съ6тата при4ина, иска да те махне от живота си :arrow: не се обажда пове4е!

3. Няма такъв! Отхвърлям варинта да е мил и добър, за6тото ако бе6е така 6те6е да поддържа връзка с теб! Хванало го е 6убе, да не разбере приятелката му за забежките, макар и реално да не са били такива :arrow: не се обажда пове4е!

А относно това, което е правил с теб, ми явно е искал да спи с теб, ама не е бил ре6ителен или съвестта му се е обаждала от време на време...Ина4е не е цвете за мирисане, 6том при нали4ие на сериозна приятелка, макар и в друг град прави такива не6та! И изоб6то не реагира нормално за 21 мъж!

Каквото и да е било, забрави го и толкоз!

Valserp
05-02-2007, 23:21
2. Несериозен я, 4уди се какво да прави докато я няма приятелката мъ, ти се появява6

Да, да, той човека щото го е планирал. Аве нещата не са само черни и бели деба, шо да е несериозен като му се е случило нещо неочаквано и непредвидено?
"Ооооо нееее! Приятелката му е надалеч и той флиртува с няк'во момиче, по което си е паднал. Мали колко е несериозен. Мали колко е ЧОВЕК!"
Да, да, сигурен съм че твоя приятел е бог на целомъдрието и може да издържи без женска ласка и 50 години, ако ти се наложи да заминеш някъде надалеч.
Я слезте на земята.

LetiCherry
05-03-2007, 09:01
2. Несериозен я, 4уди се какво да прави докато я няма приятелката мъ, ти се появява6

Да, да, той човека щото го е планирал. Аве нещата не са само черни и бели деба, шо да е несериозен като му се е случило нещо неочаквано и непредвидено?
"Ооооо нееее! Приятелката му е надалеч и той флиртува с няк'во момиче, по което си е паднал. Мали колко е несериозен. Мали колко е ЧОВЕК!"
Да, да, сигурен съм че твоя приятел е бог на целомъдрието и може да издържи без женска ласка и 50 години, ако ти се наложи да заминеш някъде надалеч.
Я слезте на земята.

Ми аз не съм в БГ, на 1100 км от София съм, виждаме се на 4-5 седмици, и да, познавам го и не би си позволил да прави такива не6та докато ме няма, както и аз не бих ги направила! За мен това е половин изневяра, а и тва, 44е приятелката му е дале4е не зна4и, 4е той може да си прави каквотро иска! И да, за мен това не е летене във въздуха, а както той изисква много от мен и а з го правя, аз съ6то изисквам!

BAYO
05-03-2007, 09:47
Кратко ще се изкажа. Мисля, че той е бил объркан. Чувствал се е добре с теб и това го е карало за миг да забрави проблемите с разстоянието и другите от същия сорт, но когато тя си е дошла, естествено, че ще отиде при нея, нали са били зверски сериозни (уж).

За поведението му: Нормално след леко килване от правия път да се е почувствал леко гузен от това, че е бил с теб. Аз лично не виждам защо, след като сте си изкарвали добре. Аз бих те потърсил отново, след като съм скъсал с нея, но той просто се е изплашил от точно тая твоя гордост. Не е знаел как да постъпи и вместо да разреши проблема го е оставил на произвола на съдбата - грешка. 2 причини; или още я обича или вече не иска да се остави малко на свободата си, да подиша на спокойствие въздух без да се влияе от няк'ви странични и близко до него отношения с индивиди от другия пол. Ама не знам, за мен лично още не е дорасъл да се оправя в такива ситуации.
:smt017

Една там
05-03-2007, 11:00
Мерси на всички ви за отговорите! За първи път пиша такава, хм, сълзлива тема и не очаквах да има полза от това, честно...
Значи, не обръщам случилото се на някаква трагедия. По общоприетите романтични скали това е нещо мимолетно, занимавка, играчка...Но се оказа, че за мен не е. За него сигурно е било, а и да не е - какво значение има сега?
Нещо заформихте някакъв спор за сериозността...какво имам предвид, като казвам, че не е несериозен. Ами, имам предвид точно това, защото имах възможността да го опозная. Нали разбирате, че не говорим за класическия случай на "я, ква си готина, айде на кафенце, уфф, миУо (еей, ще издивея някой път, като чуя това), звездите ти са бляскави колкото очите на небето (кво да е), айде само да спиш с мен...опа...аз трее да бягам, сори"...Човекът си имаше интереси, поведение, характер (много инатлив и чепат такъв, като моя, но и затова се разбирахме, сигурно), държеше се на положение...затова е абсолютно нелогично да изчезне така. От други хора, които познавам, бих очаквала такова нещо...
Няк'къв Гост - много съм съгласна с това, което казваш. Че не всичко трябва да е черно и бяло - и то не е, то е една гъста неравна маса от сиво с черни и бели точки по него (значи - модерно, а?)...може би затова пуснах тази тема - защото много рязко реагирах, или и аз не знам...Е, каквото съм направила, направила съм го...вчера го срещнах на улицата, той ме спря (аз щях да го подмина!) и само вика: "При --да речем, Мария -- ли отиваш?"...аз му казах "да", той кимна, врътна се на една страна и си тръгна - това е. Човек, с когото съм имала доста общи преживявания, с когото сме говорили за неща, които не сме споменавали пред други...любовта, привличането или каквото и да е там - махайте го настрана - най-много ми липсва самото му присъствие.
Честно казано, най-голямото ми притеснение в случая е свързано с един въпрос. Да не би да ме е приемал като приятел, да е видял, че аз нещо прекалено се "привързвам" към него и затова да се е изпарил? Което пак е незряло, нали, и въпреки това...
Как мислите, дали е възможно, по това, което прочетохте?

BAYO
05-03-2007, 11:08
Честно казано, най-голямото ми притеснение в случая е свързано с един въпрос. Да не би да ме е приемал като приятел, да е видял, че аз нещо прекалено се "привързвам" към него и затова да се е изпарил? Което пак е незряло, нали, и въпреки това...
Как мислите, дали е възможно, по това, което прочетохте?

Въпросът ти е уместен и да, би могло да е така, да се е уплашил от това, че може да е хем с теб, хем с нея и тва да не му е давало мира, не е знаел как да постъпи в тоя случай, леко заплетен, та за това така да се е отрдъпнал. Незряло, не знам, въпреки че повечето хора (момчета) дават мило и драго да са с две мацета... Явно той е мислел по различен начин. Не знам дали е добре, но не искаш ли да говориш с него за това? Аз лично бих бил много любопитен от дейтвието му, защото както ти казваш той еее .. абе не е като другите.

Авторката :P
05-03-2007, 11:26
Bayo, вярно, че е особен като човек - това ми и харесва(ше) в него, - но аз все пак го попитах за какво става дума, когато се сблъсках с него. Той изкара нещата, все едно аз нещо си измислям и той си е бил на мястото през цялото време. Малко голям контраст, като се вземе предвид, че буквално всеки ден бяхме заедно или поне поддържахме контакт, когато не можехме да се видим. Как да е, вече не мога да му казвам нищо. Твърде категорично се изразих...като се надявам, че поне на това е обърнал внимание. Само за внимание говоря - въобще не си и въобразявам, че ще отчете за какъв акт става дума. С хората, за които не ме е грижа, не бих се държала толкова откровено. Дано го е жегнало поне малко...
Иначе ми правеше впечатление, че обича доста приятелката си. Пред мен не е говорил за нея - само спомена, преди да изчезне, че се видял с нея и някакви хора им направили забележка, че се целуват на обществено място, хаха...
Пак разтягам локуми. Значи, какво - такова поведение като неговото само приятелско ли е? Според вашите отговори май не е...дори по много размитите граници на понятието "приятел" за днешно време, които почти винаги успяват да поберат и понятието "friends with benefit".

BAYO
05-03-2007, 11:33
"friends with benefit" а? Еми колкото и да ми е неприятно, май май така ще се окаже накрая. Ама кфо бе, нали си студенокръвно (не целя обида), ще го преживееш. Вярвам, че и ти си научена да постъпваш в някои ситуации така, така че според мен нещата си ги разбираш. Не тря да търсиш под вола теле и просто му теглиш майната. Точно маце ми се струваш, така че няя ти е проблем си намериш свестен пич. Айде \/

Една там
05-03-2007, 11:47
Добре :-D
Че ще го преживея, ще го преживея, хаха...въпросът е колко време ще ми отнеме. Доста дразнещ е фактът, че има неща извън контрола на човек. Има хора, на които нещата, които съм си налагала, за да спра да мисля за въпросния младеж, ще им се сторят жестоки и мазохистични :lol: Каквито и неща да имам да правя, проблеми, задължения, стегнат график, пак идва времето да заспивам и - хоп! - какво се случва? :-D
Поуката от тази тема. Никога не смятайте, че нещо е извън обсега ви и не може да ви застигне. Нищо подобно. Аз, заклетата привърженичка на Нещата От Живота, Които Не Включват Среброструнна Романтика (съкращението е калпаво), станах абсолютна глупачка - и то заради момък, който е в много отношения подобен на мен. Излиза, че на преклонната, грохнала и прашна възраст на 19-те си години аз си имах близка среща със сърдечните гадости, които обикновено вълнуват 14-годишните "зрели мадами". Поне е хубаво, че има ирония в нещата. Тя поне ми е позната, че и удобна. :-D

Valserp
05-03-2007, 14:36
Ми аз не съм в БГ, на 1100 км от София съм, виждаме се на 4-5 седмици, и да, познавам го и не би си позволил да прави такива не6та докато ме няма, както и аз не бих ги направила!

Хах... веднъж на всеки 4-5 седмици(редовно) си е добре. Мисля, че това, което се описва в случката тук намеква много повече време. Прочете ли всичко?

--

Авторката, според мен въобще не е ставало дума за "friends with benefit", а за нещо повече, но уви... Прост

05-03-2007, 14:45
@Една там - този форум е за хора, които не могат да мислят. Хора, които взимат съвет от други, които имат 'уж' повече умствен багаж. По начина ти на писане, изразяване си правя извода, че си умна => това, което ти предполагаш, мислиш за съответната ситуация е същото, което се върти и в нашите глави.

Не беше нужно да пишеш тук.

Една там
05-03-2007, 15:55
@Една там - този форум е за хора, които не могат да мислят. Хора, които взимат съвет от други, които имат 'уж' повече умствен багаж. По начина ти на писане, изразяване си правя извода, че си умна => това, което ти предполагаш, мислиш за съответната ситуация е същото, което се върти и в нашите глави.

Не беше нужно да пишеш тук.

С риск да обидя малкото хора, от които имам добри впечатления тук, бих искала да мога да ти стисна ръката. Честно.
Но - и нека не звучи като оправдание - щом съм написала темата, значи съм намерила някакъв мимолетен смисъл в това. А пък и намерих и някакъв начин да се поосвободя от тази неприятна обсесия, в която се превърна това ми запознанство...не ми се искаше да я обсъждам с мои познати. Поради лични причини.
Явно има още доста път да извървя, докато се науча да не скимтя (малко или много - позорно) поради такива случаи. Може и да исках да омаловажа всичко случило се, като го изпиша чистичко редом с проблеми като "той не ми се обажда вече втори час, дали не му харесва, че се боядисах кестенява?"...Ха, пак си противореча...понеже проблемът ми е дотолкова важен и основополагащ спрямо този на новопоявилата се брюнетка, нали...

Valserp
05-03-2007, 16:08
Явно има още доста път да извървя, докато се науча да не скимтя (малко или много - позорно) поради такива случаи.

2 години максимум, после ще си скимтиш само на себе си. :-D


Може и да исках да омаловажа всичко случило се, като го изпиша чистичко редом с проблеми като "той не ми се обажда вече втори час, дали не му харесва, че се боядисах кестенява?"...Ха, пак си противореча...понеже проблемът ми е дотолкова важен и основополагащ спрямо този на новопоявилата се брюнетка, нали...

Всичко зависи от гледната точка, нали?

Една там
05-03-2007, 16:40
Всичко зависи от гледната точка, нали?

Разбира се.
Нали знаеш, "Моята мъка си е най-голяма", за каквото и да става въпрос.
И все пак - не знам...не намирам смисъл в оплакването...което изказване е в ясно противоречие с тази тема, хаха...От една страна - това. От друга - разбирала съм за много гадости, несправедливости, ужаси! - пред които и най-великата любовна драма изглежда като ухапване от комар, при това залиняло. Да, знам, че с това изречение евентуално ще породя разгорещен отпор от страна на множество хора, за които любовта е най-великото изпитание.
Аз се сблъсках с нея. Дори някой да почне да ми обяснява как съм се сблъскала само с нейни "сенки" като привличане, похот и вманиачаване, аз пак ще си знам, че съм се сблъскала с нея. Без да съм я търсила, без да съм я очаквала (тръпнейки), без да съм опявала колко самотно съм се чувствала. И какво е великанското премеждие? Игра на нерви. Предпоставка да видиш доколко можеш да издържиш в собственото си дразнещо присъствие. Възможност да прецениш до каква степен се влияеш от обстановката си, която е ориентирана и моделирана спрямо макета на валящата се в собствения си захаросан сос постоянна нужда на т.нар. "модерен човек" да има на кого да подарява плюшени сърца за "Св.Валентин". Същинската болка, ако даже смея да я наричам така, е като болка от изненадващ удар - много силна и с късо времетраене. Всичко останало е разчопляне на раната.

Tesinka
05-03-2007, 16:49
Kakto po-gore kazaha i men ne mi izglejda seriozen. Moje bi e bil s teb za raznoobrazie - znam li. Dosta podrobno i qsno si opisala istoriqta si,koeto mi pomogna da razbera dali vuobshte e imal seriozni namereniq kum teb - taka kato gledam ne.Razbira se moga i da gresha,moje mom4eto da si ima osnowatelna prichina.. ili prosto da ne iska nqkakwi seriozni otnosheniq s momiche sled razdqlata s priqtelkata mu. Bih ti kazala ili po-to4no suwetwala da ostawish wsichko kakto e - mom4eto trqbwa da deistwa,zashtoto e grozno momi4eto da mu se natiska tq i t.n - razbirash me :) Predpolagam, che nadejdata dulboko w teb ne e izgubena i 4e wqrwash 4e shte se sblijite taka kakto predi..!Taka i trqbwa, no ne biwa da se zadulbochawash w tazi nadejda,za da ne stradash... A ako tolkowa nastoqwash i iskash da go 4uesh - obadi mu se, makar neznam dali shte ima nqkakuw polojitelen rezultat ( wse pak ti go pojelawam razbira se :)) Ako ne stane neshto - budi optimist, s wremeto shte go zabrawish,a puk shte doide i drug (kolkoto i da ne iskash da go 4uesh w tozi moment) Neznam zatowa wsi4koto koeto napisah gresha, no ot edna strana dano e taka nali. S towa vpe4atlenie sum.
Kakwo drugo mi ostawa oswen da ti pojelaq uspeh i da budesh optimist...?!
A na teb kakwo drugo ti ostawa... - usmihwai se :)