PDA

View Full Version : Въпрос



05-02-2007, 17:56
Немога да разбера,защо съвременното общество се е променило толкова.Защо когато се държиш мило с едно момиче,то не проявява интерес.ЗАщо за да спечелиш някоя,трябва да се държиш с нея едва ли не като с ,,боклук''.Защо хората мисли хората,който са мили с жените едва ли не за ,,малумници и идиоти''.Как до толкова се измениха моралните цености на нашето общество,че се стигна до тук.Немога да разбера,защо трябва нещата да стоят по този начин.

cherinka
05-02-2007, 18:01
Защото на днешно време за мъж се приема човек-грубиянин, нещастник, мизерник, използвач и всичко противоположно на жената и т.н...
А всичко противоположно на това, което казах за мъжа, се приема за жена...
..тъпа работа.
Истината е, че не знам защо се получава така..

koalka
05-02-2007, 18:09
Явно, защото си падат по "лошите момчета"(не знам какво разбиране имат за това понятие)...

Valserp
05-02-2007, 18:17
Не става дума за "държане като боклук" или "добро държание". Става дума за начина, по който разбираш тези определения.
Да се държиш като изтривалка и да правиш всичко за нея, жертвайки своите интереси, не е "добро държание". Просто си скучен и предсказуем.
Да не й позволяваш да те използва като такси, бюро информация или общ работник не е "държане като боклук".
Да си забавен, интересен, непредсказуем и предизвикателен с държанието си не е "лошо".
Ако я биеш, обиждаш, тормозиш и използваш - умри.

Капиш?

led_i_ogyn
05-02-2007, 18:35
Tova si e do momi4eto..Naprimer po-malkite momi4eta sa o6te 6matki i ne znaqt kfo iskat.Ama edna po-golqma jena nqma da tyrsi nqkoi grub i nqkoi lo6..6te tyrsi dobro otno6enie i nejnos, a i zavisi..Vseki e razli4en!!!

Ariena
05-02-2007, 18:44
Не знам защо така се получава. Може би някои момичета не са наясно със себе си както казаха по-горе. Аз не бих споделила живота си с човек, който би ме наранил и използвал като изтривалка или хартиена носна кърпичка. Какво лошо има човека до теб да е предсказуем. Какво лошо има мъжът до теб да ти дава сигурност и да бъде мил и нежен? Нима жените не мечтаем именно за това. Може и да е станало мода мъжът да се държи като тиранин и диктатор :?: Не знам, но знам едно тайната на любовта не се отключва със сила. До нея се стига с уважение и нежност и се отключва с искрено желание (поне според мен)

Presley
05-02-2007, 18:53
Това че си попаднал на някоя куха лейка не эначи ,че трябва да определяш ``моралните ценности`` на всички момичета :-D ...!Не съм съгласна ;-)

DeaD_SouL
05-02-2007, 19:48
dam....zavisi ot momicheto....spored men zavisi ot muzikata koqto slusha :) no vsichki kopneqt samo za liubov i nejnost no qvno se opitvat da privlechat vnimanieto na momchetata po nqkvo shibano kurvensko darjanie koeto na men specialno mi se struva otvratitelno...zareji tazi idiotka i se zahvani s nqkoe momiche koeto naistina te zaslujava ;)

sun_flower
05-02-2007, 19:52
vsi4ko si e do 4ovek.ima takiva momi4eta,koito obi4at da gi tup4ata edva li ne,no ima i takiva,koito durjata na sebe si i 6te ocenqt tvoeto otno6enie,prosto si popadnal na nepodhodq6tata qvno

gPa3HuTeJl
05-02-2007, 19:53
Защото на днешно време за мъж се приема човек-грубиянин, нещастник, мизерник, използвач и всичко противоположно на жената и т.н...
А всичко противоположно на това, което казах за мъжа, се приема за жена...
..тъпа работа.
Истината е, че не знам защо се получава така..

Мацката ма ти си откачена... да не си неква м1жемразка !?


за мъж се приема човек-грубиянин, нещастник, мизерник, използвач и всичко противоположно на жената

тц..тц..тц..

Изобщо не с1м с1гласен с тебе..
ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІІ

По Темата :
Защото просто няма свестни момичета... всичко гледа визия и социално положение..

cherinka
05-02-2007, 20:10
dam....zavisi ot momicheto....spored men zavisi ot muzikata koqto slusha :)
Боже, позволи ми да се изсмея. АхахАХхааххАХАХхххаХА.



Защото на днешно време за мъж се приема човек-грубиянин, нещастник, мизерник, използвач и всичко противоположно на жената и т.н...
А всичко противоположно на това, което казах за мъжа, се приема за жена...
..тъпа работа.
Истината е, че не знам защо се получава така..

Мацката ма ти си откачена... да не си неква м1жемразка !?
Ахам.



за мъж се приема човек-грубиянин, нещастник, мизерник, използвач и всичко противоположно на жената

тц..тц..тц..

Изобщо не с1м с1гласен с тебе..
ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІІ

По Темата :
Защото просто няма свестни момичета... всичко гледа визия и социално положение..

Изобщо не с1м с1гласен с тебе..
ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІІ
Ъъъ, не кзвам, че мисля така и че това е мое мнение. Казвам как е общовъзприето.
А тези редко срещани индивиди, които не приемат тази норма и не са съгласни с нея, са много прави. Следовтелно това би трябвало да са хора на място. Следователно интелектуалното им равнище е на високо ниво. Следователно от тях политици не става. Следователно...
абе, важното е да сме живи и здрави! :smt008

05-02-2007, 20:22
dam....zavisi ot momicheto....spored men zavisi ot muzikata koqto slusha :)
Боже, позволи ми да се изсмея. АхахАХхааххАХАХхххаХА.



Защото на днешно време за мъж се приема човек-грубиянин, нещастник, мизерник, използвач и всичко противоположно на жената и т.н...
А всичко противоположно на това, което казах за мъжа, се приема за жена...
..тъпа работа.
Истината е, че не знам защо се получава така..

Мацката ма ти си откачена... да не си неква м1жемразка !?
Ахам.



за мъж се приема човек-грубиянин, нещастник, мизерник, използвач и всичко противоположно на жената

тц..тц..тц..

Изобщо не с1м с1гласен с тебе..
ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІІ

По Темата :
Защото просто няма свестни момичета... всичко гледа визия и социално положение..

Изобщо не с1м с1гласен с тебе..
ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІІ
Ъъъ, не кзвам, че мисля така и че това е мое мнение. Казвам как е общовъзприето.
А тези редко срещани индивиди, които не приемат тази норма и не са съгласни с нея, са много прави. Следовтелно това би трябвало да са хора на място. Следователно интелектуалното им равнище е на високо ниво. Следователно от тях политици не става. Следователно...
абе, важното е да сме живи и здрави! :smt008
Следователно ае си събери мислите и ги подреди в два-три реда че ми увехнаха циците докато чета.

gPa3HuTeJl
05-02-2007, 20:24
важното е да сме живи и здрави!

Естествено, :smt008

`Death`Whore``
05-02-2007, 21:46
Да, днешните момичета търсят някое "лошо момче" - да е гаден. Това е много глупаво. Иначе не е нужно само мило отношение, за да те хареса една жена. Аз лично мразя да ми се мазнят разни непознати и полунепознати мъже.

gPa3HuTeJl
05-03-2007, 07:22
Да, днешните момичета търсят някое "лошо момче" - да е гаден. Това е много глупаво. Иначе не е нужно само мило отношение, за да те хареса една жена. Аз лично мразя да ми се мазнят разни непознати и полунепознати мъже.

Ама си едно в едно с приятелката ми... 8)

Feel Lonely
05-03-2007, 07:55
Немога да разбера,защо съвременното общество се е променило толкова.Защо когато се държиш мило с едно момиче,то не проявява интерес.ЗАщо за да спечелиш някоя,трябва да се държиш с нея едва ли не като с ,,боклук''.Защо хората мисли хората,който са мили с жените едва ли не за ,,малумници и идиоти''.Как до толкова се измениха моралните цености на нашето общество,че се стигна до тук.Немога да разбера,защо трябва нещата да стоят по този начин.
Problema s cennostite pri nas e naistina mnogo golqm,no ne mislq che sichko chak sedi taka i 100% e taka ima go tova neshto no opredeleno ne e masovo.. ;/

BAYO
05-03-2007, 10:11
Еми криворазбраната цивилизация от Добри Войников, кво да ви кажа. Нещата не са такива, каквито бяха преди. Хората вече мислят за нещата по съвсем различен начин. И да, вярно е, че ценностната система на младото поколение ееее меко казано криворазбрана. Абе който кфото иска да си мисли, ние от старото школо знаем за кфо ста въпрос :wink: Да му мислят младите...