PDA

View Full Version : Помогнете!Двоумя се!



gabrielka@a
05-02-2007, 18:00
Моля да ми помогнете да реша!Понеже тренирам художествена гимнастика съм много дребна за момиче от 7-ми клас ( 155 см и 40 кг) и нямам гърди,нито ми е дошло още :oops: Чудя се дали да спра с гимнастиката и да порасна,колкото останалите ми приятелки,или да продължа и да си остана дребна като тапичка.Моите родители са нормални-мама е 1.70 ,а тате 1,80......Не мисля,че е генетично и ако спра да тренирам нещата ще се нормализират,но не мога да реша,защото гимнастиката ми харесва...Помогнете ми!

05-02-2007, 18:05
ами аз бих спряла. Трябва да ти дойде, но от спорт закъснява, така че посри за малко

05-02-2007, 18:10
hm spoko de az na tvoe mqsto ne bih sprqla ... za tva 4e o6te ne ti e do6lo ne se pritesnqvai i na mene mi doide 4ak na kraq na 7mi klas pyk tva 4e si malka e samo v plius, taka de az mnogo haresvam minion4eta a cici se 6ti porastnat nqkvi

ЦвЕтИт0
05-02-2007, 18:10
Здравей мила.Чудесно е че спортуваш а не си като мен само на компа цигарки и т.н.Значи принципно каквото и да си говорим наистина си нисичка.Но замисли се и си постави нещата по преоритет.Кое е по-важно за теб-хубавото тяло в малка опаковка или пък височината но в не до там стегнато тяло.Принципно ако си решиш можеш да се преорентираш към друг спорт с който да подържам добра форма да ти доставя удоволствие но да не влия на ръстта ти.Ако пък гимнастиката те кефи толкова много си продължи с нея.Аз лично имам комплекс откъм висичината на 15 съм-1.68 но какво да се прави.Айде късмет мила.Обмисли добре преди да вземеш каквото и да е решение.Удпех :wink:

Ниго
05-02-2007, 18:16
Спортовете не влияят на ръста. Че всички баскетболисти са високи - така е. Ама щяха да си високи и без баскетбола. Растежа е генетично заложен. Ако имаш генетични заложби да станеш 2,10 и без баскетбол ще станеш. Ако си програмиран за 1,60 и басктебол в съчетания с волейвол да тренираш пак ще си 1,60

jim_beam
05-02-2007, 18:32
mila az sa6to sam trenirala hudojestvena gimnastika i ti vlizam v polojenie....az li4no ti prepora4vam da spre6 da trenira6,no ima vazmojnost da zagubi6 gavkavost (vse pak biust kakto i viso4ina ne raztat za 2 dni...) no vse pak kakto kazaha i po nagore trqbva da izbere6 koe e po vajno gimnastikata ili viziqta ti :) kasmet v izbora :wink:

Jamalska
05-02-2007, 18:57
Според мен недей да спираш да тренираш...Хах не бързай да ти идва..така или иначе е ужасно...за гърдите не знам..не съм виждала надарена гимнастичка и ако това ти докарва комплекси би могло да е аргумент за да прекратиш тренировки...
Ама ръстта изобщо не е определящ...ти си едва 7кл...в моя клас(11ти) има момичета,които са точно колкото теб високи...:)

koalka
05-02-2007, 19:09
Не мисля, че и двете неща са свързани с гимнастиката.На мен ми дойде в 7-ми клас, така че спокойно. :wink:

05-02-2007, 19:40
az sum gimnasti4ka qdnoto nqma ni6to ob6to s drugoto [-X a za tva 4e nqma nadareni gimnasti4ki prosto na nqkoi jeni tova im e izvinenieto opredeleno nemoga da s eopla4a ot lipsata na biust
PP nz kade trenira6 no ako be6e dobra nqma6e da se otkaje6 za ednite cici :-s

05-03-2007, 19:30
az sum gimnasti4ka qdnoto nqma ni6to ob6to s drugoto [-X a za tva 4e nqma nadareni gimnasti4ki prosto na nqkoi jeni tova im e izvinenieto opredeleno nemoga da s eopla4a ot lipsata na biust
PP nz kade trenira6 no ako be6e dobra nqma6e da se otkaje6 za ednite cici :-s
Щом не страдаш от липсата на гърди,значи не знаеш какво е да ти се подиграват,задето си нямаш гърди!

05-04-2007, 11:03
ne ednoto nqma ni6to ob6to s drugoto kato bqh malka do 8 klas i moite cici ne bqha ni6to no sled tova si4ko si se normalizira moje da se zabavq rasteja im no sled tova rastat i to sas strahotna forma prepora4vam na 3oveka deto e postnal temata da ne prekusva zaradi tva 4e nqma cici katio na pamela v 7 klas

mademoiselle_de_Soleil
05-04-2007, 13:23
[-X opredeleno NEDEI da spira6 da trenira6 Az li4no, sa6to kato tebe bqx - do 7mi klas tancuvax klasi4eski balet (5 godini), do 8-9 bqx super drebna, kraq na 8mi klas bqx 1.60......kolkoto do biusta..... slojix sutien v sredata na 9ti klas :oops: :lol: a za cikala ..... doide mi predi na4aloto na 10ti.....ina4e obiknoveno momi4etata drupvame mn na rust i izvednuj mesec-dva predi purvata menstruaciq ..... za protokola ... sega sum 1.70 (51kg) :)