PDA

View Full Version : Нормално ли е



05-02-2007, 18:09
Харесвах едно момиче от началото на учебната година-в класа ми е(не сме били гаджета) и мисля че кулминацията на любовта ми беше тия дни(не спирах да мисля за нея БУКВАЛНО по цял ден,дори не можех да заспя)А от днес ми е съвсем безразлична,всички останали също и съм гневен напрао на целия свят и аз нз що.Та нормално ли е ?

Valserp
05-02-2007, 18:12
Да.

led_i_ogyn
05-02-2007, 18:19
Emi nz..na mene ne mi se e sluchvalo.Ne si q haresval dostatchno za da q zabravi6 prosto ei taka...Predpolagam,che e normalno 6tom veche nqmash chustva :) :) :) :)

cherinka
05-02-2007, 18:23
Гнева, яростта, злобата, ненавистта и омразата са неконтролируеми и могат да ни накарат да забравим името си дори!
Тъй, че, нормално е - да!
...поне за мен.

jim_beam
05-02-2007, 18:37
napalno normalno si e :wink:

My_Way
05-02-2007, 18:38
Да. И на мен ми се е случвало.

05-02-2007, 19:54
Даже повече от нормално. Същата работа батка. Пак с момиче от моя клас и харесването беше само от моя страна. Месеци не ми е излизала от главата. Даже е имало седмици, когато само късметът ме е спирал да не отида до тях. А на другата сутрин никакви чувства да не изпитвам. Пълно безразличие.

BAYO
05-03-2007, 10:57
Нормално е пич, не се коси, ш'ти мине за отрицателно време :wink: Ако ли не, потърси си занимание, с което да си оплътняваш времето, нзн кфо друго да кажа.

Vladokaaa
05-03-2007, 11:21
Харесвах едно момиче от началото на учебната година-в класа ми е(не сме били гаджета) и мисля че кулминацията на любовта ми беше тия дни(не спирах да мисля за нея БУКВАЛНО по цял ден,дори не можех да заспя)А от днес ми е съвсем безразлична,всички останали също и съм гневен напрао на целия свят и аз нз що.Та нормално ли е ?

Ддз ти си некъв бъгъв!!!

Octofunk
05-03-2007, 11:55
Нормално е, има такива краткотрайни периоди 8)

Magnoliq'
05-03-2007, 13:28
ДА! хапълно нормално е ,особено ако тя не е споделяла чувствата ти ! Спокойно всичко ще се оправи ! :wink:

Valserp
05-03-2007, 14:23
Може и да не е краткотраен период, зат'ва не се шашкай ако не ти е минало след месец-два. Наслаждавай се на студенокръвието.

05-03-2007, 14:25
Под 15 си - все още си глупав тиин. Мозъка ти е недооформен, мисленето ти е детинско, глупаво, безразсъдно.

Да, нормално е. Дори не мога да те нарека глупак (а толкова ми се иска).

_DaRk_AnGeL_
05-03-2007, 19:46
Аболютно нормално си е на тази възраст мн бързо си меним настроенията понякога всичко ни се струва розаво а в един прекрасен момент светът ни става черен...

nelkalee
05-03-2007, 19:53
Ами нормално е даже често се случва

Nassgerrack
05-03-2007, 19:54
Харесвах едно момиче от началото на учебната година-в класа ми е(не сме били гаджета) и мисля че кулминацията на любовта ми беше тия дни(не спирах да мисля за нея БУКВАЛНО по цял ден,дори не можех да заспя)А от днес ми е съвсем безразлична,всички останали също и съм гневен напрао на целия свят и аз нз що.Та нормално ли е ?

Аве на тебе не ти е стигнала кулминацията на любовта,ами кулминацията на фантазията. Казваш ,че постоянно мислиш за нея,ама тя не живее в мечтите,а е истинска.

Следващия път преди да се правиш на ядосан,поговори с истинското копие на ЕДИНСТВЕНАТА. Барем си паднал на земята и си осъзнал,че ядовете ти са напълно безпочвени и притесненията ти глупави.