PDA

View Full Version : Kryv v urinata



Ozada4en
05-02-2007, 20:01
Имам следния проблем. Момче съм. От два месеца насам взех да пикая урина с кафеникав а понякога червеникав цвят. Интересното е, че такава урина имам само след като сам вървял доста време пеш. Аз на ден правя минимум 7-8 километра( до даскало и обратно, насам натам). Иначе когато сам си в къщи и не извървявам големи разстояния урината ми е съвсем нормална. Имали ли сте подобен проблем? Правих си и изследвания. Всяко показва, че имам еритроцити(онея глупости в кръвта ;) ) в урината, но на ехографа не ми откриха проблем. Последните седмици страшно често мастурбирам, да не кажа всеки ден. Да не би това да е проблема. Кажете моля ви. Благодаря :)

DrSmurph
05-05-2007, 17:14
Mastrubaciata e malko veroiatno da e prichinata za eritrocitite v urinata. Deistvitelno nai-veroiatnata prichina za podobno sastoianie e problem s bubrecite, bubre4no-kamena bolest, "niski" bubreci, vazpalitelen proces, problemi s piko4nia mehur! vsiako ot tezi sastoianie iziskva proslediavane ot urolog! Moia savet e otnovo da posetish lekar i da ponamalish RAZHODKITE!

05-20-2007, 17:52
az puk imam kruv v sperm*ta