PDA

View Full Version : 1 ден



05-02-2007, 20:08
Имам чувството, че ми е нужен само 1 ден, през който момичето, което обичам да бъде мое, за да й покажа на какво съм способен и какво бих направил за нея, да й покажа колко я обичам, да й покажа, че винаги ще съм до нея и че мога да прекарам остатъка от живота си с нея. И имам чувството, че след този ден тя ще погледне с други очи на мен и ще ме допусне до сърцето си.

Вие нямате ли същото чувство?

Jessika_MG
05-02-2007, 20:13
Meн лично за един никой в нищо не може да ме убеди :wink: Но ти щом го чувстваш какво още чакаш и не го направиш ?

DeaD_SouL
05-02-2007, 20:13
vseki ima tova chustvo predpolagam...az da....iska mi se no...sadba...

AliceSw
05-02-2007, 20:16
не можеш да промениш чувствата на 1 човек за един ден, и на мен ми се иска да можеше ТОЙ да проумее, колко много ме обича, но вече не вярвам, и това ми влияе мн злв на психиката :smt011

gPa3HuTeJl
05-02-2007, 20:16
1 ден е много бих казал..

*Jessika_MG

Снимката ти на аватара ме грабна от 1 поглед... уникална е.. кефи ме.. 8)

My_Way
05-02-2007, 20:47
...че винаги ще съм до нея и че мога да прекарам остатъка от живота си с нея.

Само така си мислиш. Ще те питам дали е така след година примерно (а може и мн по-рано) :wink:

Jessika_MG
05-02-2007, 20:56
Нищо не е вечно, който ви ги разправя тия не му вярвайте ! Никога не знаеш какво може да ти се случи, кой ще бъде до теб, когато най-много ще имаш нуйда, в кой ще се влюбиш, кога ще ти бият шута и много други неща...

vvs_go
05-02-2007, 21:17
4estno kazano ne no mn ti se radvam 4e q obi4a6 tolkoz

`Death`Whore``
05-03-2007, 05:46
А всъщност чувствата И не зависят от теб. Всъщност не го казах правилно...не трябва да се стараеш, трябва да си естествен. Ако искаш да си с нея до края на живота си, кажи И го.

LGPz
05-03-2007, 06:23
А защо не й го кажеш?Срам те е?И аз съм така :-D :-D :-D
Кажи на нейна пр. да идете на кафе с нея и направи така,че приятелката й да не дойде :D :D :D Така ще имаш 30 мин. да говориш с нея :D :D :D


пс. Може да направиш свирка на Дядо Коледа ... (така ще ти даде 1 ден да й покажеш колко я обичаш ... ако още си нормален де :D )

Feel Lonely
05-03-2007, 07:58
не можеш да промениш чувствата на 1 човек за един ден, и на мен ми се иска да можеше ТОЙ да проумее, колко много ме обича, но вече не вярвам, и това ми влияе мн злв на психиката :smt011
Ne sum suglasen ubeden sum che moje prsoto trqbva taktikchnost da si mil da znaesh kade kvo kak da kajej koga kude i kakvo da i podarish kude da q zavedesh.. shte te haresa taka che sum 100% suglasen s avtora na temata;/
Vse pak da ne zabravqme ako momicheto e skiptichno nastroeni i te mrazi da naistina mojej.. no govorim za momiche koeto vse pak ima minimalen interes kum tebe

BAYO
05-03-2007, 10:04
Ами покажи и го, кажи и го после. Омагьосай я. Ако и тя изпитва нещо ще "клъвне", ако ли не ... :smt011 another chance :::