PDA

View Full Version : Moderated: От 2 години ползвам ексфолиант и ...



silvetka
05-02-2007, 21:19
predi okolo 2 godini zapo4nah da polzvam eksfoliant.polzvam go 1-2 puti v sedmicata i mi prave6e kojata mnogo gladka,no ot izvestno vreme nasam kojata mi produljava da stoi grapavi4ka,no samo na nosa,navsqkude drugade po liceto kojata mi stava gladka,no na nosa ne!dori o6te na vtoriq den sled eksfoliraneto na nosa mi stoi grapava-ne mnogo no me drazni!molq vi,ako mojete daite nqkakvi suveti,za6toto ve4e ne izdurjam!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

05-03-2007, 19:01
A kakuv eksfoliant izpolzvash?

05-03-2007, 19:43
ами мн е възможно кожата ти е да е свикнала с ексфолианта и да не ти деиства вече,що не пробваш да го смениш :wink:

ЦвЕтИт0
05-03-2007, 20:03
Здравей.Ако си използвала прекомерно често ексфолиант сигурно си си изсушила кожата.Щом казваш че ти е грапава по носа използвай някакво кремче по възможност по-мацко да ти овлажни кожата.И по по.лека с тея неща това не е гел за лиц а ексфолиант премахва мъртвите летки които са част от кожата.Така че бъди внимателна защото че си прецакаш много яко кожата ако не вземеш в най-скоро влеме необходимите мерки.Ако положението е много трагично те съветвам да се консултираш с дерматолог. :| Успех.

05-05-2007, 12:04
A kakuv eksfoliant izpolzvash? polzvam na oriflame,no ne e ednin polzvala sum nqkolko,no nai-strannoto,e 4e samo na nosa kojata mi e grapava