PDA

View Full Version : edna stara liubov



musashiio
05-02-2007, 21:21
znachi imah edna priqtelka predi godina,mnogo q obichah no skusahme,malko sled tova se razdelihme i ne uchehme v edno uchilishte,naskoro zapochnahme da izlizame s priqteli i s neq i az osaznah che oshte q obicham adski mnogo kakvo da naprava za da q spechelq pak ako tq ne me haresva.....

`Death`Whore``
05-03-2007, 05:43
Ако тя не те иска, няма какво да направиш.

gPa3HuTeJl
05-03-2007, 07:11
Ако тя не те иска, няма какво да направиш.

Ако така се случи - Да, с1гласен с1м. Но ако има някаква искрица още която живее в нея.. бори се да спечелиш любовта и пак.. а п1к нестане ли, главата високо вдигната и прод1лжаваш напред, не е п1рвата не е и единствената.. има някоя друга която те чака " няк1де там "..

MaRiQnKa
05-03-2007, 07:40
Дам подкрепям gPa3HuTeJl. Нищо няма да загубиш, ако опиташ да я спечелиш отново. УСПЕХ \:D/ \:D/

Feel Lonely
05-03-2007, 07:43
znachi imah edna priqtelka predi godina,mnogo q obichah no skusahme,malko sled tova se razdelihme i ne uchehme v edno uchilishte,naskoro zapochnahme da izlizame s priqteli i s neq i az osaznah che oshte q obicham adski mnogo kakvo da naprava za da q spechelq pak ako tq ne me haresva.....
Mi nakarai q da te haresa pak... dz.. shtom vednuj ste si pasnali moje da stane pak samo trqbva da q nakarash da te zaobikne,pokaji i che q obichash i durjij na neq podari i neshto nqkolko mili jesta i shte se razbere dali e vuzmojno

BAYO
05-03-2007, 10:22
Ако тя не те иска, няма какво да направиш.

Ако така се случи - Да, с1гласен с1м. Но ако има някаква искрица още която живее в нея.. бори се да спечелиш любовта и пак.. а п1к нестане ли, главата високо вдигната и прод1лжаваш напред, не е п1рвата не е и единствената.. има някоя друга която те чака " няк1де там "..

С 2 ръце подкрепям и 2мата. Ако тя не иска да има нищо общо с теб вече, няма АБСОЛЮТНО ник'в смисъл да се натискаш, само ще и паднеш в очите.