PDA

View Full Version : моля помогнете загазих страшно



загазих и то яко
05-02-2007, 23:07
искам да ви кажа как загазих и сега искат да ме сма4кат от бой,имам приятел с който само си говорим и споделяме но неговата приятелка разбра и сега искат да ме бият,кажете как да и кажа 4е няма нищо м/у нас.тя си е втълпила такива глупости 4е направо незнам какво да права.

ABSOLUTme
05-02-2007, 23:09
да те бият?тая нормална ли е бе.. :lol:
кажи на приятелят и да говори с нея,ти нямаш нищо общо със скандалите в тая връзка и с психичните отклонения и мании на жена му :-D

Shmatko
05-02-2007, 23:09
Ми фани си гадже. :smt017
От приказки няя смисъл оти сте хормонални топки иначе казано ТИЙН!

загазих и то яко
05-02-2007, 23:21
[quote="ABSOLUT`me"]да те бият?тая нормална ли е бе.. :lol:
кажи на приятелят и да говори с нея,ти нямаш нищо общо със скандалите в тая връзка и с психичните отклонения и мании на жена му :-D[/quote

казах му но тя е наистина побаркана и незнам на какво е способна,а ние просто сме приятели

PoisoNGirL
05-03-2007, 04:05
be i da si hvanesh gadje mai polza nqma da ima!emi pootdalechi se za malko ot nego!nali znaesh vlubenata jena e super zabludena i si misli,che vseki iska da i vzeme gadjeto!pogovori s nqkoq neina priqtelka i i obqsni situaciqta i posle da i povliqqt nqkak na neq!ba kude q e nameril taq poburkana jena!da ostavi momcheto da disha we...

honda^
05-03-2007, 04:06
Еми той да говори с нея, ти говори с нея... Ако пък няма резултат, 666те го отнесе666. Един бой... 666те го преживее666 някак си.

`Death`Whore``
05-03-2007, 05:42
Една съученичка на бившия я беше страх от мен :smt005 :smt005 :smt005 Обаче аз само изглеждам бойна =P~ Иначе тази явно е луда, защо да те бие, да набие мъжа си, ако мисли, че имате нещо общо. Ама...лапета, смешни сте.

gPa3HuTeJl
05-03-2007, 07:15
..Ама...лапета, смешни сте.

Детски работи.. Еб* му майкта много биячи станаха в днешно време, всеки те бие п1к после набит си ходи... тц..тц..

#-o

MaRiQnKa
05-03-2007, 07:36
ХАХАХ Тази приятелката на приятеля ти неква откачалка на 13-14 ще да е ... Ами кво да ти кажа излезте вие тримата и я накарайте да проумее, че между вас двамата няма нищо интимно и т.н. А ти знаеш ли все пак, защо тя твърди, че между вас има нещо? Да не би да сте и дали некакъв повод? Щото дедазнам само заради приятелски разговори да тръгва да те бие .. знам ли :lol: Айде успех мила

Feel Lonely
05-03-2007, 07:45
искам да ви кажа как загазих и сега искат да ме сма4кат от бой,имам приятел с който само си говорим и споделяме но неговата приятелка разбра и сега искат да ме бият,кажете как да и кажа 4е няма нищо м/у нас.тя си е втълпила такива глупости 4е направо незнам какво да права.
I ti si se oplashila ot nekva drisla?;/

BAYO
05-03-2007, 10:19
Явно мноо ревнува, а и личи че избива яко комплекси. За кво се страхува? Да не би той да предпочете теб пред нея? И ако е така кво? Да не се мисли за единствена и неповторима? Имаш родители , имаш полиция, имаш училищен съвет и т.н. .... и не се плаши, куче дет лае не хапе (отнася се за хора) :!:

05-03-2007, 11:01
Еее веднъж да набият момичето вместо момчето ебати якото. :lol:
:roll: