PDA

View Full Version : Гадна историйка, помогнете



влюбеното_сладурче
05-03-2007, 04:46
До скоро най-добрата ми приятелка, която е с две години по-голяма от мен непрекъснато ми натякваше, че тедно момче от моя клас е много готино и трябва да го харесвам, но аз не му обръщах внимание.Казах й: Защо ти не станеш гадже с него, но тя казваше, че е твърде малък за нея.
Преди една седмица аз й казах, че започвам да го харесвам-все повече и повече и тя каза:Браво.На другия ден тя ми заяви, че започва също да го харесва, а аз й отговорих:Нали беше твърде малък?От два дена те си пишеха СМСи и днес станаха гаджета.В същото време аз съм им нещо като сватосница, но не искам.Имам чувството, че той излиза с нея, само за да ревнувам, защото тя е доста по-грозна от мен.Помогнете ми да го впечатля!Моля ви! Pray Благодаря предварително!!!

`Death`Whore``
05-03-2007, 05:40
Дете, дете!
1. Нали уж ти е приятелка? Била по-грозна! Може пък да е по-свясна по характер, както и вероятно е, но да И е писнало да се занимава с теб.
2. Ти защо мислиш, че той те харесва изобщо?
3. Никой не тръгва с някого само за да ревнува друг. Да се забие с него - да, но ако тръгнат, значи се харесват.

gPa3HuTeJl
05-03-2007, 07:20
Аааа тая па.. да си действала когато си имала в1зможност..
В прочем самочуствието ти е мноо големо...


тя е доста по-грозна от мен..

Хфани си намери приятел и ти..
И момиче слез на земята..

danitoo666
05-03-2007, 07:27
еми какво да ти кажа сама си си виновно.когато си имала шанс да тръгнеш с него ти не си искала така че .. . ..

Valserp
05-03-2007, 07:29
Тая тема не я ли пускаш за 2-ри път?
Е, отговорът ми не се е променил, затова ще ти го напомня - все още си глупава.

MaRiQnKa
05-03-2007, 07:29
Е маце не бих искала да имам приятелка като тебе..Явно не ти е толкова добра приятелка колкото казваш, щом според теб била много по-грозна от теб...Не мисля, че е тръгнал с нея, за да ревнуваш ти. В това няма никакъв смисъл. Ако наистина е искал да те спечели може би е щял да бъде по-упорит на времето... Ама в крайна сметка Ти си си пропуснала шанса. Аз лично не бих предприела нищо поне докато са още заедно с приятелката ми .. Успех все пак :roll: :roll:

Feel Lonely
05-03-2007, 07:52
До скоро най-добрата ми приятелка, която е с две години по-голяма от мен непрекъснато ми натякваше, че тедно момче от моя клас е много готино и трябва да го харесвам, но аз не му обръщах внимание.Казах й: Защо ти не станеш гадже с него, но тя казваше, че е твърде малък за нея.
Преди една седмица аз й казах, че започвам да го харесвам-все повече и повече и тя каза:Браво.На другия ден тя ми заяви, че започва също да го харесва, а аз й отговорих:Нали беше твърде малък?От два дена те си пишеха СМСи и днес станаха гаджета.В същото време аз съм им нещо като сватосница, но не искам.Имам чувството, че той излиза с нея, само за да ревнувам, защото тя е доста по-грозна от мен.Помогнете ми да го впечатля!Моля ви! Pray Благодаря предварително!!!
Tipichen primer za masovoto jensko priqtelstvo(nekazvam che nqma i drugo sa da ne me napadnete i izqdete s kostite)
Emi shtom si po-goina ponatiskai mu se duruj se malko po razpusnato pred nego da zduhash taka narechenata ti "priqtelka" i moje i da stane dz.. seki e razlichen na vseki mu haresvat razlichni neshta v horata dosta e trudno taka da se izkazva mnenie kvo bi haresal;/

05-03-2007, 09:12
И какво искаш да ти кажем... ми тъпа си просто... ако толкова си го харесвала - ми да си ходила с него... сега или ще чакаш или ще си забиваш друг тва е

nelkalee
05-03-2007, 09:17
Ama i ti si edna priqtelka!Ako imah priqteli kato tebe(da pazi Gospod) 6tqh da im praq gadno!

BAYO
05-03-2007, 09:31
Темата я пускаш за 2ри път ама със днешна дата. И как от тогава нещата не са се променили не знам. Явно не знаеш какво да направиш, след като го пишеш тва пак. Явно се ебаваш с нас и за тва неа да ти кажем нищО! Земи се пооправи малко и се вземи в ръце #-o

влюбеното_сладурче
05-03-2007, 11:49
Дете, дете!
1. Нали уж ти е приятелка? Била по-грозна! Може пък да е по-свясна по характер, както и вероятно е, но да И е писнало да се занимава с теб.
2. Ти защо мислиш, че той те харесва изобщо?
3. Никой не тръгва с някого само за да ревнува друг. Да се забие с него - да, но ако тръгнат, значи се харесват.


1.Не, наистина аз никога не съм обръщала внимание, че тя е по-грозна от мене, само го казвам, за да знаете какви съвети да ми давате !!! :( А пък и той знае, че тя не е нито най-красивата, нито най-умната и симпатичната на света :x А откакто ходят, тя си е създала огромно самочувствие!!!
2.Ами, от време на време ми прави намеци и непрекъснато ми говори за нея, всякаш знае, че ревнувам :smt007
3.Не мисля, че тя е неговият тип момиче :smt120

`Death`Whore``
05-03-2007, 19:34
Мисленето не ти е стихия, по-добре не се опитвай да мислиш!

05-04-2007, 11:30
Мисленето не ти е стихия, по-добре не се опитвай да мислиш!

Абсолютно съм съгласна!!!! [-X

Th3MaN
05-04-2007, 11:45
:mrgreen: Голямо съмочувствие. А и като гледам яко ревнуваш. Кво искаш са нали ти е приятелка като са гаджета ще ги оважаваш и няма да ги закачаш.